Bolji Sex

MUDRICA

Primećen član
Poruka
811
Prvo sto se tice fantazija; posto verovatno svi imamo neke seksualne fantazije, moje pitanje je koliko radite na tome da mastanje sprovedete u delo u cilju poboljsanja vaseg seksualnog zivota?
Da li biste imali hrabrosti da podelite sa partnerom i vase najskrivenije fantazije?

Zatim, koliko ste otvoreni u seksu?
Mene je deprimirala cinjenica da jako mali procenat zena dozvljava orgazam. Dakle, sigurno vecina njih glumi. Nekoliko mojih drugarica upravo to rade, jer se stide da priznaju to svojim muskarcima... Jeste da je stvar malo problematicna, ali ni cutanjem nista ne postizu.

Vecina ljudi uopste ne prica sa svojim deckom/devojkom o seksu. U fazonu "glupo mi je da mu kazem da volim da mu pusim" i sl. Nije mi jasno, kako ih je "blam" da pricaju o tome, a nije ih "blam" da to rade?!

sta mislite o svemu ovome?
 
MUDRICA:

a) Prvo sto se tice fantazija; posto verovatno svi imamo neke seksualne fantazije, moje pitanje je koliko radite na tome da mastanje sprovedete u delo u cilju poboljsanja vaseg seksualnog zivota?

b)Da li biste imali hrabrosti da podelite sa partnerom i vase najskrivenije fantazije?

c)Zatim, koliko ste otvoreni u seksu?

Mene je deprimirala cinjenica da jako mali procenat zena dozvljava orgazam. Dakle, sigurno vecina njih glumi. Nekoliko mojih drugarica upravo to rade, jer se stide da priznaju to svojim muskarcima... Jeste da je stvar malo problematicna, ali ni cutanjem nista ne postizu.

d)Vecina ljudi uopste ne prica sa svojim deckom/devojkom o seksu. U fazonu "glupo mi je da mu kazem da volim da mu pusim" i sl. Nije mi jasno, kako ih je "blam" da pricaju o tome, a nije ih "blam" da to rade?!

e)sta mislite o svemu ovome?
a) zavisi od vrste sexualnih fantazija... ukoliko su nam prihvatljive onda dosta radim na tome... ako nisu onda ne radim nista na tome

b)nije u pitanju hrabrost, vec potreba pa i mudrost tj pamet

c) musko sam, pa se nista ne otvara u sexu (osim usta)... salim se.. pricam potpuno otvoreno o bilo cemu pa i o sexu... sto me pre upozna, pre ce da me zavoli ili da se smori... cemu farbanje

d)nije ni meni

e) da su nesrecni oni koji mesaju moral i sex

ps. ako sam propustio neko pitanje slobodno me podseti da odgovorim
 
nemam fantazije, ne radim na tome da ih imam..otvorena..paa zavisi..koliko se otvorim..kako kad.. .sram ih bilo...jeste, ni ja ne pricam o sexu, cak se ni ne sexam..tacnije ..ne znam kako se to radi..pa da..blam je sexati se, to je drustveno neprihvatljiva radnja.
 
MUDRICA:
Prvo sto se tice fantazija; posto verovatno svi imamo neke seksualne fantazije, moje pitanje je koliko radite na tome da mastanje sprovedete u delo u cilju poboljsanja vaseg seksualnog zivota?
Da li biste imali hrabrosti da podelite sa partnerom i vase najskrivenije fantazije?

Zatim, koliko ste otvoreni u seksu?
Mene je deprimirala cinjenica da jako mali procenat zena dozvljava orgazam. Dakle, sigurno vecina njih glumi. Nekoliko mojih drugarica upravo to rade, jer se stide da priznaju to svojim muskarcima... Jeste da je stvar malo problematicna, ali ni cutanjem nista ne postizu.

Vecina ljudi uopste ne prica sa svojim deckom/devojkom o seksu. U fazonu "glupo mi je da mu kazem da volim da mu pusim" i sl. Nije mi jasno, kako ih je "blam" da pricaju o tome, a nije ih "blam" da to rade?!

sta mislite o svemu ovome?

Ova tvoja tema objedinjuje vise tema koje su vec bile pre par meseci. :) Tako da se o tome vec pricalo.

No, to sve moze da se svede na jednu recenicu:

Bez iskrenosti u vezi, nema ni zadovoljstva.
 
tri trojchice,tri dvojchice......de nam preprichaj komplet dozivljaj :roll:
E strashno!
da li otkrivam najskrivenije fantazije:ne bash sve...
da li razgovaramo:da i te kako,nema staklenu kuglu ni on,a ni ja,s'toga ne vidim kako bi znao sta mi godi,sta me uzbudjuje....
Nenormalno je koliko je taboo-a u ovoj sredini,i koliko ljudi nazadno razmishljaju!
 
frigidna si bila, hej!
frigidna si bila, hej!
frigidna si bila i hladna kao led!
frigidna si bila , hej!
frigidna si bila , hej!
frigidna si bila i ceko sam na reeeeeeeeed!
:twisted: :twisted: :twisted:
 
mario80:
zavodljiva1976:
mario80:
zavodljiva1976:
mario80:
frigidna si bila, hej!
frigidna si bila, hej!
frigidna si bila i hladna kao led!
frigidna si bila , hej!
frigidna si bila , hej!
frigidna si bila i ceko sam na reeeeeeeeed!
:twisted: :twisted: :twisted:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A MOZDA i stignes na red.... :twisted:
zato i pevam jer sam stigao na red...ne jednom! :twisted:
:lol: Pa ti si moj idol... :lol: :lol: :lol: :twisted:
hvala...70% devojaka je frigidno...sto javno, sto tajno... :wink:
:shock: Opet generalizujes :!: :roll:
Da li si se zapitao zasto su frigidne :?: Mozda sa tobom nesto nije u redu :?: Mozda ne umes da ih dovedes do orgazma :?: Mozda ne umes sa devojkama jer si zenomrzac :?: :!: :twisted:
A mozda nisi bas dobar yebac kakvim se izdajes :?: :twisted:
 
zavodljiva1976:
mario80:
zavodljiva1976:
mario80:
zavodljiva1976:
mario80:
frigidna si bila, hej!
frigidna si bila, hej!
frigidna si bila i hladna kao led!
frigidna si bila , hej!
frigidna si bila , hej!
frigidna si bila i ceko sam na reeeeeeeeed!
:twisted: :twisted: :twisted:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A MOZDA i stignes na red.... :twisted:
zato i pevam jer sam stigao na red...ne jednom! :twisted:
:lol: Pa ti si moj idol... :lol: :lol: :lol: :twisted:
hvala...70% devojaka je frigidno...sto javno, sto tajno... :wink:
:shock: Opet generalizujes :!: :roll:
Da li si se zapitao zasto su frigidne :?: Mozda sa tobom nesto nije u redu :?: Mozda ne umes da ih dovedes do orgazma :?: Mozda ne umes sa devojkama jer si zenomrzac :?: :!: :twisted:
A mozda nisi bas dobar yebac kakvim se izdajes :?: :twisted:
nije to problem koji nastaje tek tako...to je problem iz detinjstva, neki shok...silovanje...
a ti si matora devojka da bi lupetala javno...zar ne?
treba da se ide kod psihijatra...a to ni 5% devojaka ne uradi...za sta sluze sexolozi? zene ne znaju ....
zato sto smo primitivna zemlja...
 
mario80:
zavodljiva1976:
mario80:
zavodljiva1976:
mario80:
zavodljiva1976:
mario80:
frigidna si bila, hej!
frigidna si bila, hej!
frigidna si bila i hladna kao led!
frigidna si bila , hej!
frigidna si bila , hej!
frigidna si bila i ceko sam na reeeeeeeeed!
:twisted: :twisted: :twisted:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A MOZDA i stignes na red.... :twisted:
zato i pevam jer sam stigao na red...ne jednom! :twisted:
:lol: Pa ti si moj idol... :lol: :lol: :lol: :twisted:
hvala...70% devojaka je frigidno...sto javno, sto tajno... :wink:
:shock: Opet generalizujes :!: :roll:
Da li si se zapitao zasto su frigidne :?: Mozda sa tobom nesto nije u redu :?: Mozda ne umes da ih dovedes do orgazma :?: Mozda ne umes sa devojkama jer si zenomrzac :?: :!: :twisted:
A mozda nisi bas dobar yebac kakvim se izdajes :?: :twisted:
nije to problem koji nastaje tek tako...to je problem iz detinjstva, neki shok...silovanje...
a ti si matora devojka da bi lupetala javno...zar ne?
treba da se ide kod psihijatra...a to ni 5% devojaka ne uradi...za sta sluze sexolozi? zene ne znaju ....
zato sto smo primitivna zemlja...
Slazem se sa tobom sto se tice toga da zene jako slabo dozivljavaju orgazme..ZAMISLI :?: :!: SLOZIH SE SA TOBOM :!: :lol:
Ali mislim da si promasio temu.... :roll:
:shock: Matora devojka :?: :!::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Eh,blago tebi.... :twisted:
 

Back
Top