VAŽNO I PRAKTIČNO!

Espanol

Poznat
Poruka
8.305
Pre nego što načnete novu temu pogledajte pažljivo već postojeće! Bespotrebno na 10- 20 mesta imamo salate, pite, kolače i torte, ribe... to samo otežava traženje određenog recepta kada vam je najpotrebniji. Pored toga vodite računa da recept koji dajete pravilno kategorišete u određenu temu i grupu. Svima će biti lakše. Davocima recepata koje sam zaključao savetujem da ih prebace na pravo mesto. Pozdrav, Espanol.
 
Goscica:
:twisted: :evil: Posto mi je tema >Sta ste danas jeli< ukuinuta bas mi je zao sto ne mogu da napisem neke recepte iz danasnjeg bogatog menija.Prosto - nemam inspiraciju! Moderatore - mislite o tome!!!
Opšta poruka članicama je da se ne žeste- utiče na lepotu, a ja bih da mi članstvo ostane najlepše na Krstarici! :lol: Tema dalje nije "ukinuta" nego zaključana iz razloga koji su lepo opisani. Dakle, današnji lepi meni samo treba utipkati pod odgovarajuće naslove, za opštu dobrobit ostalog članstva! Cmokić!!! :wink: :lol: :lol:
 
Espanol:
Goscica:
:twisted: :evil: Posto mi je tema >Sta ste danas jeli< ukuinuta bas mi je zao sto ne mogu da napisem neke recepte iz danasnjeg bogatog menija.Prosto - nemam inspiraciju! Moderatore - mislite o tome!!!
Opšta poruka članicama je da se ne žeste- utiče na lepotu, a ja bih da mi članstvo ostane najlepše na Krstarici! :lol: Tema dalje nije "ukinuta" nego zaključana iz razloga koji su lepo opisani. Dakle, današnji lepi meni samo treba utipkati pod odgovarajuće naslove, za opštu dobrobit ostalog članstva! Cmokić!!! :wink: :lol: :lol:
Ni ovo ti nece pomoci, NE DAM recepte! :P :P :P
I gde ja sada da stavim fotku miseva??? I kada bi se o misevima uopste i pisalo i pricalo da nije bilo gore pomenute teme? :evil:
 
Goscica:
Espanol:
Goscica:
:twisted: :evil: Posto mi je tema >Sta ste danas jeli< ukuinuta bas mi je zao sto ne mogu da napisem neke recepte iz danasnjeg bogatog menija.Prosto - nemam inspiraciju! Moderatore - mislite o tome!!!
Opšta poruka članicama je da se ne žeste- utiče na lepotu, a ja bih da mi članstvo ostane najlepše na Krstarici! :lol: Tema dalje nije "ukinuta" nego zaključana iz razloga koji su lepo opisani. Dakle, današnji lepi meni samo treba utipkati pod odgovarajuće naslove, za opštu dobrobit ostalog članstva! Cmokić!!! :wink: :lol: :lol:
Ni ovo ti nece pomoci, NE DAM recepte! :P :P :P
I gde ja sada da stavim fotku miseva??? I kada bi se o misevima uopste i pisalo i pricalo da nije bilo gore pomenute teme? :evil:
Prvo se valjda ljubazno odgovori na cmokić (minimum duplo). Cenim da bi se miševi mnogo bolje videli pod "sitni kolači" ili pod onim dečijim temama. Fotku mi dobaciš mejlom a ja je TURIM DI TREBA! Jel jasno? I ne nerviraj me više! :evil: :lol:
 
smeh:
Espanol:
Goscica:
Ja njega nerviram :shock: :shock: Pritisak mi 160/350 vec 2 dana, zakljucao mi NAJPOSECENIJU temu samo tako i jos trazi poljubac :x
Pritisak ti je amaterizam u odnosu na moj. Sad bez trostrukog poljupca neću više da razgovaram! :lol: :lol: :lol:
Pa sad... Uzroci tolikog porasta bi se mogli tražiti i na drugom mestu... :wink:
Naravno, bolje da mi tlak diže poljupcima nego što se samo svađa. Ua umetnik! :wink: :lol:
 
Espanol:
smeh:
Espanol:
Goscica:
Ja njega nerviram :shock: :shock: Pritisak mi 160/350 vec 2 dana, zakljucao mi NAJPOSECENIJU temu samo tako i jos trazi poljubac :x
Pritisak ti je amaterizam u odnosu na moj. Sad bez trostrukog poljupca neću više da razgovaram! :lol: :lol: :lol:
Pa sad... Uzroci tolikog porasta bi se mogli tražiti i na drugom mestu... :wink:
Naravno, bolje da mi tlak diže poljupcima nego što se samo svađa. Ua umetnik! :wink: :lol:
Ja ne primetih poljupce... Ili to beše daleko od javnosti?
Najbolje ako je to... Meni se javilo nešto treće :wink:
 
Espanol:
smeh:
Espanol:
Goscica:
Ja njega nerviram :shock: :shock: Pritisak mi 160/350 vec 2 dana, zakljucao mi NAJPOSECENIJU temu samo tako i jos trazi poljubac :x
Pritisak ti je amaterizam u odnosu na moj. Sad bez trostrukog poljupca neću više da razgovaram! :lol: :lol: :lol:
Pa sad... Uzroci tolikog porasta bi se mogli tražiti i na drugom mestu... :wink:
Naravno, bolje da mi tlak diže poljupcima nego što se samo svađa. Ua umetnik! :wink: :lol:
Uaaaa moderator, uaaaa vlast... :roll:
Nego jel me to oci varaju ili ja videh da jos uvek stoji Italijanski marcipan?Il je to tehnika opet zakazala :lol: A mozda i taj tvoj kljuc nece u svaku bravu :P
 
Goscica:
Espanol:
smeh:
Espanol:
Goscica:
Ja njega nerviram :shock: :shock: Pritisak mi 160/350 vec 2 dana, zakljucao mi NAJPOSECENIJU temu samo tako i jos trazi poljubac :x
Pritisak ti je amaterizam u odnosu na moj. Sad bez trostrukog poljupca neću više da razgovaram! :lol: :lol: :lol:
Pa sad... Uzroci tolikog porasta bi se mogli tražiti i na drugom mestu... :wink:
Naravno, bolje da mi tlak diže poljupcima nego što se samo svađa. Ua umetnik! :wink: :lol:
Uaaaa moderator, uaaaa vlast... :roll:
Nego jel me to oci varaju ili ja videh da jos uvek stoji Italijanski marcipan?Il je to tehnika opet zakazala :lol: A mozda i taj tvoj kljuc nece u svaku bravu :P
Ne mogu da verujem, ne voliš italijanski marcipan? Poznat i kao ljubavni marcipan! Pa zašta je izdvojen ako ne zbog udavača. Pa posle rmbaj i turaj recepte... :wink: :lol: :lol:
 
Ako smem da se umešam (pošto me ovde i onako niko ne primećuje) čak i ako je "ljubavni marcipan" izdvojen iz najboljih namera - dvostruki aršini su dvostruki aršini. Čak i kad su udavače u pitanju. :wink:
 
Espanol:
Goscica:
smeh:
Ako smem da se umešam (pošto me ovde i onako niko ne primećuje) čak i ako je "ljubavni marcipan" izdvojen iz najboljih namera - dvostruki aršini su dvostruki aršini. Čak i kad su udavače u pitanju. :wink:
Bravo smehuljice!
Sve za udavače! Da ga izbrišem? :roll:
taman posla! To niko nije rekao! Samo treba da bude tamo gde mu je mesto - pod "marcipan"
 

Back
Top