UKLETE KUĆE

-Air Stefan-

Aktivan član
Poruka
1.895
Uklete kuce su danas tema mnogih horror fimlova. Neki chak, o ukletim kucama filmovi, su kao radjenu po istinitom dogadjaju, a pored toga ima dosta i dokumentarnih fimlova o ukletim kucama...
Da pokrenem ovu temu, prije svega me je navela emisija koja se poslednjih 10-ak dana daje na disovery-ju...
Shta mislite da li je moguce da duhovi umrlih zaposednu kucu, i plashe stanare kuce dok se dovoljno ne uplashe da bi se iselili...? :lol: :mrgreen:
Mislim zashto bi ljudi snimali takve lazi, normalno da bi zaradili para od naivnih gledalaci, ili...:???
 
Ah, gledao sam tu emisiju. Ne znam da li je istinito ili nije jer nisam imao iskustva i nadam se da neću, a neću da tvrdim za nešto što ne znam. Moj ćale veruje u duhove i striktno mi je zabranio da ih prizivam. Pričao mi je za nekog njegovog druga što je prizivao pa nije mogao posle da ih se otarasi.
 
Uklete kuce su danas tema mnogih horror fimlova. Neki chak, o ukletim kucama filmovi, su kao radjenu po istinitom dogadjaju, a pored toga ima dosta i dokumentarnih fimlova o ukletim kucama...
Da pokrenem ovu temu, prije svega me je navela emisija koja se poslednjih 10-ak dana daje na disovery-ju...
Shta mislite da li je moguce da duhovi umrlih zaposednu kucu, i plashe stanare kuce dok se dovoljno ne uplashe da bi se iselili...? :lol: :mrgreen:
Mislim zashto bi ljudi snimali takve lazi, normalno da bi zaradili para od naivnih gledalaci, ili...:???

Bas zbog toga sto je to Discovery emitovao moze biti da tu ima necega. Ne verujem da bi oni davali pare na neke gluposti samo da bi privukli publiku jer na kraju krajeva oni bar imaju o cemu da pricaju!

Pričao mi je za nekog njegovog druga što je prizivao pa nije mogao posle da ih se otarasi.

I ja sam cuo price za neke ljude sa slicnim dozivljajima. Nije se s' tim igrati. Ko zna...
 
ja znam za neku ukletu kucu,nalazi se u Beogradu,naselju Dobanovci.... Tu se navodno desio masakar cele porodice jos od davnina,ali skoro je neki navijac crvene zvezde prolazio tu,
i video devojcicu kako preskace konopac,ali je iskulirao,pa posle 20m okrenuo se i video da devojcica nema noge... posle toga je zakljuceno da je decko lud,ali sada se postavlja
pitanje sta se tu ustvari desilo....?
 
pa, na prvi pogled je samo jezivo,ali kada malo bolje razmislis ........mora da te price nisu samo legende,jeste da ljudi vole da izmisljaju svasta(i koliko znam uvek su nesto izmisljali) ali ipak...............mada ja sam od onih koji ne veruju niusta dok to ne dozive,vide cuju i sl. Uzgred tema je extra,kakvi su smorovi na muzici.....:mad:
:p:p:p
 
istinito je to sve ja sam jednom gledo kao neka porodica se uselila u kuću i tu duhovi i sve i onda su pozvali sveštenika i postavili krstove i duhovi su se plašili, tj to su bili demoni ali ipak nisu uspeli da ih se reše pa su uvalili kuću nekim glupim amerima :lol:
 
Uklete kuce su danas tema mnogih horror fimlova. Neki chak, o ukletim kucama filmovi, su kao radjenu po istinitom dogadjaju, a pored toga ima dosta i dokumentarnih fimlova o ukletim kucama...
Da pokrenem ovu temu, prije svega me je navela emisija koja se poslednjih 10-ak dana daje na disovery-ju...
Shta mislite da li je moguce da duhovi umrlih zaposednu kucu, i plashe stanare kuce dok se dovoljno ne uplashe da bi se iselili...? :lol: :mrgreen:
Mislim zashto bi ljudi snimali takve lazi, normalno da bi zaradili para od naivnih gledalaci, ili...:???


pa sta ti je,normalno da to rade da bi se namlatili para...kako mozes da pomislis da bi to mogla biti realnost?:|...hmmm....:roll:
 
ja bih bas voleo da provedem noc u takvoj kuci........
i da dovedem ortake, pa da se napijemo piva pa da vidimo gde su ti duhovu (majku im njihovu bestelesnu)......
 
Cula sam da u Americi postoji neki hotel koji je postao prava turisticka atrakcija . Ljudi koji traze adrenalin daju silne pare da prenoce tu, jer se zna da se pocetkom 20 veka neka tragedija tu izdesavala . Pa navodno duse koje nisu nasle svoj mir su nastavile da vrsljaju po hotelu. Prvo su se bunili gosti hotela, i ispostavilo se da ljudi pricaju iste dozivljaje kao i posluga hotela , da bi kasnije kada se stvar procula i otisla u legendu, doslo na ideju da se od toga napravi biznis. Pa su kao u tom dokumentarcu intervjuisali bivse goste hotela , gde su ovi poceli da prepricavaju dogodovstine. :p
 
istinito je to sve ja sam jednom gledo kao neka porodica se uselila u kuću i tu duhovi i sve i onda su pozvali sveštenika i postavili krstove i duhovi su se plašili, tj to su bili demoni ali ipak nisu uspeli da ih se reše pa su uvalili kuću nekim glupim amerima :lol:

ja bi te zamolio da pogledas fil Amtivil pa ces da vidis st se dogodilo kada su ljudi zvali svestenika ! Ja preporucujem da se taj film ne gleda u mraku a jos pogotovo ne dok si sam !
 
Ma kakvi...te stvari ne postoje,sigurno.Uselis se u neku napustenu kucu,i kazu ti da je tu neko preminuo,ti se odmah uplasis,pocnes da haluciniras...to su predrasude,bezveze.

slazem se...
neko im kaze da je tu neko umro (u 50 % slucajeva kad se kupuje stan neko je preminuo.necija baba,deda itd...)i onda pocinje umisljanje stvari,svaki sum su njima duhovi,demoni...
a najjace je kad im neko umre iz njihove porodice pa kazu da ih taj neko muci i baca stvari..zasto bi neciji djed kad umre teroriso svoje unuke ili decu???
to je sve glupost..
 
Hmmm.....procitao sam da uklete kuce ili uklete stvari nastaju ako se na primer dosta ubistava desi u njima pa na primer nesmirne duse koje su ubijene tu traze osvetu ili tako nesto...ovo je samo teorija ali ima nekoliko dokaza.
 
NeshaTheBigGuy ne znam ni ja takodje ... al znam da sam jedno s drugom kao po nekoj knjizi prizivao duhove ... znam da su se otvarali prozori pa smo se us*@l! od straha XD !!! I odma je bilo " GASI SVETjE , BACAJ LUK , KIDAJ KONAC " ... MISLIM STVARNO JE BILA KOMEDIJA !!!
 

Back
Top