UKLETE KUĆE
Strana 1 od 17 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 402

Tema: UKLETE KUĆE

Aktivan član -Air Stefan- (avatar)
    Učlanjen
    04.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano UKLETE KUĆE

Uklete kuce su danas tema mnogih horror fimlova. Neki chak, o ukletim kucama filmovi, su kao radjenu po istinitom dogadjaju, a pored toga ima dosta i dokumentarnih fimlova o ukletim kucama...
    Da pokrenem ovu temu, prije svega me je navela emisija koja se poslednjih 10-ak dana daje na disovery-ju...
    Shta mislite da li je moguce da duhovi umrlih zaposednu kucu, i plashe stanare kuce dok se dovoljno ne uplashe da bi se iselili...?
    Mislim zashto bi ljudi snimali takve lazi, normalno da bi zaradili para od naivnih gledalaci, ili...:???

Primećen član NeshaTheBigGuy (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Podrazumevano Re: Uklete kuce:???

Ah, gledao sam tu emisiju. Ne znam da li je istinito ili nije jer nisam imao iskustva i nadam se da neću, a neću da tvrdim za nešto što ne znam. Moj ćale veruje u duhove i striktno mi je zabranio da ih prizivam. Pričao mi je za nekog njegovog druga što je prizivao pa nije mogao posle da ih se otarasi.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ja sam gledao film Amitvil ( mislim da se tako pise ) itaj je film po istinitom dogadjajucak ima i sajt na kome opusuje dogadjaje sta se desili .... evo i linka ja kada vidim taj sajt odma se najezim

http://www.amityvillemurders.com/

Aktivan član TEP3A (avatar)
    Učlanjen
    10.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Citat Original postavio -Air Stefan- Pogledaj poruku
    Uklete kuce su danas tema mnogih horror fimlova. Neki chak, o ukletim kucama filmovi, su kao radjenu po istinitom dogadjaju, a pored toga ima dosta i dokumentarnih fimlova o ukletim kucama...
    Da pokrenem ovu temu, prije svega me je navela emisija koja se poslednjih 10-ak dana daje na disovery-ju...
    Shta mislite da li je moguce da duhovi umrlih zaposednu kucu, i plashe stanare kuce dok se dovoljno ne uplashe da bi se iselili...?
    Mislim zashto bi ljudi snimali takve lazi, normalno da bi zaradili para od naivnih gledalaci, ili...:???
    Bas zbog toga sto je to Discovery emitovao moze biti da tu ima necega. Ne verujem da bi oni davali pare na neke gluposti samo da bi privukli publiku jer na kraju krajeva oni bar imaju o cemu da pricaju!

Citat Original postavio NeshaTheBigGuy Pogledaj poruku
    Pričao mi je za nekog njegovog druga što je prizivao pa nije mogao posle da ih se otarasi.
    I ja sam cuo price za neke ljude sa slicnim dozivljajima. Nije se s' tim igrati. Ko zna...

ja znam za neku ukletu kucu,nalazi se u Beogradu,naselju Dobanovci.... Tu se navodno desio masakar cele porodice jos od davnina,ali skoro je neki navijac crvene zvezde prolazio tu,
    i video devojcicu kako preskace konopac,ali je iskulirao,pa posle 20m okrenuo se i video da devojcica nema noge... posle toga je zakljuceno da je decko lud,ali sada se postavlja
    pitanje sta se tu ustvari desilo....?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

pa, na prvi pogled je samo jezivo,ali kada malo bolje razmislis ........mora da te price nisu samo legende,jeste da ljudi vole da izmisljaju svasta(i koliko znam uvek su nesto izmisljali) ali ipak...............mada ja sam od onih koji ne veruju niusta dok to ne dozive,vide cuju i sl. Uzgred tema je extra,kakvi su smorovi na muzici.....:mad:

Početnik
    Učlanjen
    17.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Gledao sam i ja amitvil...strasan film
    a duxove necu da prizivam,nema potrebe

Ističe se Uros12 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Iskreno voleo bi da su ti filmovi lazni,ali nazalost nisu.
    Bas kao sto verujem u duhove verujem i u uklete kuce

Ističe se Christina Bg 92 (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio Manic Street Preacher Pogledaj poruku
    oce ti duhovi u kuce
    ne mos se trsit djubradi
    e stvarno se uvek slatko nasmejem tvojim komentarima
    p.s.ajde predlozite neke dobre filmove vezane za ove kutje....
    Poslednji put ažurirao/la Christina Bg 92 : 25.01.2008. u 23:25

Primećen član nick_the_quick (avatar)
    Učlanjen
    08.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

Ej,stvarno bez komentara...O postojanju duhova moze da se raspravlja,ali ono o devojcici bez nogu...Jos se vi lozite pa kazete iako ljudi vole da izmisljaju,to je verovatno istina...Katastrofa

Moderator Milan_ns (avatar)
    Učlanjen
    06.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    73

Talking Re: Uklete kuce:???

Citat Original postavio Christina Bg 92 Pogledaj poruku
    p.s.ajde predlozite neke dobre filmove vezane za ove kutje....
    Amityville horor... Meni jako lep film... Mislim, ja se na horore i tragedije smejem, a na komedije se zapitam... Sve kontra...

Obećava
    Učlanjen
    19.12.2007.
    Reputaciona moć
    0

istinito je to sve ja sam jednom gledo kao neka porodica se uselila u kuću i tu duhovi i sve i onda su pozvali sveštenika i postavili krstove i duhovi su se plašili, tj to su bili demoni ali ipak nisu uspeli da ih se reše pa su uvalili kuću nekim glupim amerima

Početnik
    Učlanjen
    26.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio -Air Stefan- Pogledaj poruku

pa sta ti je,normalno da to rade da bi se namlatili para...kako mozes da pomislis da bi to mogla biti realnost?:|...hmmm....

Ističe se Tasha444 (avatar)
    Učlanjen
    09.09.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Ma kakvi...te stvari ne postoje,sigurno.Uselis se u neku napustenu kucu,i kazu ti da je tu neko preminuo,ti se odmah uplasis,pocnes da haluciniras...to su predrasude,bezveze.

Zaslužan član Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    306

ja bih bas voleo da provedem noc u takvoj kuci........
    i da dovedem ortake, pa da se napijemo piva pa da vidimo gde su ti duhovu (majku im njihovu bestelesnu)......
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Aktivan član -Air Stefan- (avatar)
    Učlanjen
    04.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

pa sta ti je,normalno da to rade da bi se namlatili para...kako mozes da pomislis da bi to mogla biti realnost?...hmmm....
    Mogu, kao i pola clanova koji su posjetili ovu temu...

Aktivan član Neptunijanka (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2005.
    Pol
    Žensko
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    62

Cula sam da u Americi postoji neki hotel koji je postao prava turisticka atrakcija . Ljudi koji traze adrenalin daju silne pare da prenoce tu, jer se zna da se pocetkom 20 veka neka tragedija tu izdesavala . Pa navodno duse koje nisu nasle svoj mir su nastavile da vrsljaju po hotelu. Prvo su se bunili gosti hotela, i ispostavilo se da ljudi pricaju iste dozivljaje kao i posluga hotela , da bi kasnije kada se stvar procula i otisla u legendu, doslo na ideju da se od toga napravi biznis. Pa su kao u tom dokumentarcu intervjuisali bivse goste hotela , gde su ovi poceli da prepricavaju dogodovstine.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Gospodin Dacman divljak Pogledaj poruku
    istinito je to sve ja sam jednom gledo kao neka porodica se uselila u kuću i tu duhovi i sve i onda su pozvali sveštenika i postavili krstove i duhovi su se plašili, tj to su bili demoni ali ipak nisu uspeli da ih se reše pa su uvalili kuću nekim glupim amerima
    ja bi te zamolio da pogledas fil Amtivil pa ces da vidis st se dogodilo kada su ljudi zvali svestenika ! Ja preporucujem da se taj film ne gleda u mraku a jos pogotovo ne dok si sam !

Legenda
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    260

Citat Original postavio Tasha444 Pogledaj poruku
    Ma kakvi...te stvari ne postoje,sigurno.Uselis se u neku napustenu kucu,i kazu ti da je tu neko preminuo,ti se odmah uplasis,pocnes da haluciniras...to su predrasude,bezveze.
    slazem se...
    neko im kaze da je tu neko umro (u 50 % slucajeva kad se kupuje stan neko je preminuo.necija baba,deda itd...)i onda pocinje umisljanje stvari,svaki sum su njima duhovi,demoni...
    a najjace je kad im neko umre iz njihove porodice pa kazu da ih taj neko muci i baca stvari..zasto bi neciji djed kad umre teroriso svoje unuke ili decu???
    to je sve glupost..

Zainteresovan član Taker (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    27

Hmmm.....procitao sam da uklete kuce ili uklete stvari nastaju ako se na primer dosta ubistava desi u njima pa na primer nesmirne duse koje su ubijene tu traze osvetu ili tako nesto...ovo je samo teorija ali ima nekoliko dokaza.

Primećen član NeshaTheBigGuy (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Ja ne znam šta da verujem. :|

Aktivan član Cairne (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

NeshaTheBigGuy ne znam ni ja takodje ... al znam da sam jedno s drugom kao po nekoj knjizi prizivao duhove ... znam da su se otvarali prozori pa smo se us*@l! od straha XD !!! I odma je bilo " GASI SVETjE , BACAJ LUK , KIDAJ KONAC " ... MISLIM STVARNO JE BILA KOMEDIJA !!!

Primećen član Mirko_Vucinic88 (avatar)
    Učlanjen
    04.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

Pa mislim da postoje uklete kuce...

Aktivan član Cairne (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Pa bash za uklete kutje i ne mogu da poverujem ... al da postoje duhovi mogu !

Domaćin Nodi-wolf (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2007.
    Pol
    ženski
    Dobra sam ja... Kad me bolje upoznas... Ako ti pruzim priliku da me bolje upoznas...
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano A hous haunting...(ukleta kuca)

Da li neko gleda ovu emisiju na diskaveriju i da li veruje da je nesto od toga istina...
    Inace radi se o istinitim pricama o kucama koje su zaposeli duhovi..?

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •