Haos u sobi...

Master_Chief

Veoma poznat
Poruka
11.749
Da li vam je haos u sobi ili je lepo i uredno...Meni je vecinom haos,posto sam ja "handy man" i bavim se elektronikom imam punu sobu elektronske opreme i alata,sve sto vidim od elektronike sto je zanimljivo ja to trpam u moju sobu,sve je rastureno.Kad se nakanim da raspremin onda bude soba raspremljena maksimum 3-4 dana,posle toga je opet rusvaj zivi...Kakva je situacija u vasim sobama.
P.S:Dobro je sto moj brat ima svoju sobu,da samo zajedno u sobi ne bi se moglo uci. :D
 
Haos totalni.Inace se bavim body artom i plus pravim torbe,narukvice tako da mi je sto prekriven
1.Knjigama skolskim
2.Starim brojevima rock expresa
3.temperama i papirima
4.Nadje se i koja igla i komadi trapera
5.Misrisljavim stapicima
6.Cd-ovima
Ostatak sobe je uredan,osim sto prasinu retko brisem a krevet nemam obicaj da namestam osim ako mi ne dolazi neko....To je to
 
uzasno.... :D
isto nemam obicaj da brisem prasinu,po podu su pairi,neke knjige za skolu+ranac i odeca,carape,majice i sl.,po stolu jos knjiga i CD-ovi,iznad su police koje su skroz nesredjene,ima svakakvih dzidzabidza..Krevet namestam kad me nateraju...
sve u svemu bas je haoticno :( ali kad je sredim onda ne znam gde se sta nalazi :roll:
 
Meni je soba uvek sredjena... Mnogo sam uredan sto se toga tice, volim da znam gde mi sta stoji, zato je i sredjujem non-stop... Uostalom, u njoj provodim 99% svog vremena u kuci, pa je red da mi prija okruzenje
34.gif
 
Ehhhh...Meni je potpuno nepoznat pojam "imati svoju sobu"...Imam 8 godina starijeg buraza i zivim u dvosobnom stanu!!!
Jedna je manja shatro "decija" i vecja tj. "dnevna"...Ta "decija" je oduvek 80 do 90% pripadala mom bratu!!!
Tu mu je krevet,tu mu je odeca,mini linija,komp,police sa knjigama,radni sto tako da ja bas nemam mnogo stvari u toj sobi...Imam svoj orman (upola manji od njegovog i dve-tri fijoke i to je sve...
A u dnevnoj opet imam samo svoj radni sto i dve police za knjige...Zato i nemam bas puno toga da sredjujem...Jedini rusvaj koji mogu da napravim jeste da nagomilam knjige i tako neke gluposti na sto,ali to obavezno rascistim posle 3-4 dana...Redovno brisem prasinu sa svojih malobrojnih stvari...
 
iako imam radnu i relax/spavacu sobu,nemam pojma gde je veci nered...knjige su uglavnom te koje prave nered i koje su razbacane svuda po sobama,poshto sam trenutno u tripu pravljenja neke sopstvene biblioteke,a u ormanima i na policama vishe nema mesta za njih, tako sve obichno zavrshe ili na stolu ili u gorem sluchaju na podu...
tu su i cd-ovi (isti sluchaj kao i sa knjigama,samo bude malo problema kad skontam da sam u besomuchnoj potrazi za nekim cd-om izgazila mali milion njih koji su lezali na podu...)
krevet nikad ne pravim poshto mi u spavacu sobu niko ne ulazi i poshto sem kreveta tamo imam jos samo tv i ozvuchenje...pojachalo,predpojachalo,tjuner,cd i mp3 plejer i zvuchnici(komada 2 a svaki ima 50kg)shto mi ne zauzima toliko puno mesta a bez kojih ne bih mogla da zamislim pochetak svakog jutra...i eto...samo zalim moju sestru koje me josh uvek trpi...
 
HAOS TOTALNI MI JE U SOBI! Mama se uvek dere na mene zbog toga...ali meni je mnogo lakse da zivim/radim/ucim :evil: u haosu! Naravno volim da mi je soba cista i uredna...ali mene strano mrzi da je sredjujem. :x
 
Ma meni je komp u sobi kojim se svi u kuci sluze tako da mi soba bar toliko mora biti raspremljena,inace moj ranac u glavnom bacim na sred sobe i ne diram ga preko vikenda,srecom ove godine nema domaceg kuci tako da su mi sve knjige u skoli a papire ni ne vadim iz torbe,kako ih jednom stavim tu ostaju do kraja skolske godine.A o stolu na kome stoji komp da ne pricam.Kao prvo pun je samo igrica(negde oko 100 igrica) sve su u DVD koverima,plus one sto su van kovera onako,onda papiri kojekakvi,username,passwords koji su ispisani na male lepljive papirice i nalepljeni po kompu i stolu.Takodje prasinu brisem jednom mesecno,a usisam jednom u dve nedelje,sve sto je viska ja gurnem ispod kreveta(hehehe).Onda su tu flasice od soka koje takodje ostavljam kojekuda.
 
heheh i ja imam obicaj da guram djubre ispod kreveta ili tepiha...
bacam i jelo iza kreveta(obicno sendvici su se mogli naci) :lol: i gooooooooomilu gluposti-casopise,kutije CD-ova,dezodoranse,snale,kape,plisane igracke(ne brini Tisha konjic nije zavrsio iza kreveta :wink: ),sveske,tempere,pare..... :D sto kaze moja mama samo od popa ushi shto nema.... :D :D :D
 
Moon Child:
heheh i ja imam obicaj da guram djubre ispod kreveta ili tepiha...
bacam i jelo iza kreveta(obicno sendvici su se mogli naci) :lol: i gooooooooomilu gluposti-casopise,kutije CD-ova,dezodoranse,snale,kape,plisane igracke(ne brini Tisha konjic nije zavrsio iza kreveta :wink: ),sveske,tempere,pare..... :D sto kaze moja mama samo od popa ushi shto nema.... :D :D :D
"od popa brada".A zaboravio sam casopise,posto sam veliki fan automobila imam takodje nekoliko stotina auto magazina...
 
Joj, pa ja se stidim!!! :oops: :oops: Meni je soba uredna, a to je zbog moje mame!!! Ona je nevidjena picajzla, i sama priznaje da joj je to bolest ali ne znam shto i mene opterecuje!!!! Jedini rusvaj mi je po stolu (skener, komp, knjige, cd-ovi- koji se inache nalaze svuda po koci pa stalno trpim pridike :evil: ). Takodje, stvari mi se ponekad vuku po krevetima i stolicama, po tri para pantalona i 20 pari charapa!!! Krevet popravljam svako jutro, poshto mi to stvarno, ali stvarno nije teshko!!!! Inache, dosta sam uredna osoba, jedini haos je u mojoj glavi!!!! :D
 
wild_child:
Haos totalni.Inace se bavim body artom i plus pravim torbe,narukvice tako da mi je sto prekriven
1.Knjigama skolskim
2.Starim brojevima rock expresa
3.temperama i papirima
4.Nadje se i koja igla i komadi trapera
5.Misrisljavim stapicima
6.Cd-ovima
Ostatak sobe je uredan,osim sto prasinu retko brisem a krevet nemam obicaj da namestam osim ako mi ne dolazi neko....To je to
chak i taj ~nered izgleda lijepo ponekad...
imam osjecjaj da je tvoj ~haos mnogo kuuul
:p
:wink: :wink:
 
Meni je soba prilicno u haosu..pogotovo orman(samo ubacim stvari, onako zguzvane, pa onda posle nemam sta da obucem)...
po podu i oko kreveta mi stoje knjige, cdovi, papiri, ranac za skolu, roleri(srecom bicikl drzim u biciklani), kutije, i jos malo cdova...imam nov radni sto ali nikad nisam pokusala da ga koristim, ako se desi da ucim, ucim na krevetu... ali krevet zato redovno namestam. :)
prasinu brisem kad mi bas pukne film..
ali u sustini mi je soba uredna :lol:
 
meni je soba redovno u haosu....jedino volim kada je uredna ujutru a suncan je dan....mozda ovo malo chudno zvuchi, al najvishe na svetu me obraduje kada se probudim ujutru i vidim pod bez icega i na suprotnom zidu flekice od sinca...nachi nicheg lepsheg da mi time pocne dan...
inache, soba mi je uvek u krsu, pre su to uvek bii cdovi, sada su pretezno stvari za oblachenje, i slike, papiri, olovke, bojice, crtezi itd...moja keva najvishe shizi kad rezem olovku ili ugljene stapice na pod...e to je izludjuje... :wink:
 
Ernesto_Che:
najvishe na svetu me obraduje kada se probudim ujutru i vidim pod bez icega i na suprotnom zidu flekice od sinca...nachi nicheg lepsheg da mi time pocne dan...

moja keva najvishe shizi kad rezem olovku ili ugljene stapice na pod...e to je izludjuje... :wink:
isto....jos kad je napolju lepo vreme ...te flekice od sunca...predivno!
isto... :roll: ali ja uvek rezem olovke na podu :oops:
 
Moon Child:
Ernesto_Che:
najvishe na svetu me obraduje kada se probudim ujutru i vidim pod bez icega i na suprotnom zidu flekice od sinca...nachi nicheg lepsheg da mi time pocne dan...

moja keva najvishe shizi kad rezem olovku ili ugljene stapice na pod...e to je izludjuje... :wink:
isto....jos kad je napolju lepo vreme ...te flekice od sunca...predivno!
isto... :roll: ali ja uvek rezem olovke na podu :oops:
Ja kod kuce i ne koristim olovke!!! :D
 
krevet ne raspremam nikad,cak ni kad mi neko dolaziposto su svi na njega vec navikli
sto je prekriven ne znam ni ja cime sve...preovladjuju igle,perlice,neki materijali i tako to
na podu se nalaze jastuci,knjige,olovke,sveske....
patike za fizicko i stvari stoje na stolici ili na podu
sminka i nakit su razbacani svuda po malo...
i naravno,fioke su prazne jer sve povadim iz njih i mrzi me da vratim!!! :oops:



al,vazno je da ja uvek znam gde mi je sta... :wink:



mamaaaaaaa,gde mi je ona zuta majicaaa???? :oops: 8)
 
Paaa, postoji vishe faza. Ona uobicajena je da je da mi je soba u nekom polu-neredu, znaci krevet nameshten ,police manje-vishe sredjenje, knjige po stolu, odeca na foteljma. Sledeca je kada su mi knjige po podu,foteljama i svugde po stanu samo ne tamo gde treba,a poslednja je kada mi soba izgleda kao da je proshao uragan(ovo se deshava samo u extremnim prilikama). Naravno, ume da bude i potpuno uredna, takva je na raspustu, kada mi neko dolazi i kada me mama natera de je sredim :)

P.S Inace potpuno se slazem za kreativni haos. :) Lakshe mi je da funkcionishem u mom haosu ,nego da mi neko drugi sredi (shto se nije desilo odavno) i onda ne znam gde mi se shta nalazi 8)
 

Back
Top