Auto do 4000 eura

Na zapadu ljudi prelaze vise zato sto ne zive u gradu vec na periferiji ili u predgradju tako da imaju kucu i sve i moraju da idu na posao tako da 50 km tamo i 50 vamo je normalno

upravo..
100 km za poso dnevno je normala neka..po izracunajte lkolko mu to dodje godisnje..
al kad prelazis 50 km iz cuga to je druga prica, motor dostigne rdnu temp, ne rdja auspuh, dobri putevi itd..
 
Sve sto mozes da nadjes kod nas je iz Italije,a oni i ne voze izgleda,sve su kilometraze male.U nemackoj slobodno kupi do 150000km,potrudi se da izbegnrs turcina.Dizel prelazi preko 300 000km bez generalke hladno.A ti sad neces belu,pa hoces ful opremu.pa bi jos i da ti daju nesto u gotovu.:D
Klima je OK,ali ne mozes i ful opremu za te pare.
Idi na sajt www.mobile.de tamo imas jos veci izbor.Ima kola da se nadju,a jos ako imas nekoga u svabiji,mnogo je bolje.Licno bih uvek kupovao,i iskljucivo,polovna kola u nemackoj.Moje mislljenje,postujem svacije.:bye:

Imam rodjake tamo zato i gledam... ali koliko sam pregledao komplet je*eni mobile.de nisam nashao nishta shto bi mi se neshto znachajno ispaltilo... :confused:
 
Imam rodjake tamo zato i gledam... ali koliko sam pregledao komplet je*eni mobile.de nisam nashao nishta shto bi mi se neshto znachajno ispaltilo... :confused:


Kad kupujes auto u Nemackoj,pa i na auto placu,naravno ne na divljaku,i oni se razlikuju,dobijes ono sto si platio.U Italiji ne kupuj,nikad neces dobiti ono sto ti naplacuju.To je sustina.Ako bi ti jos i da zaradis,ebga onda,ne znam sta da ti kazem.:))
 
Kad kupujes auto u Nemackoj,pa i na auto placu,naravno ne na divljaku,i oni se razlikuju,dobijes ono sto si platio.U Italiji ne kupuj,nikad neces dobiti ono sto ti naplacuju.To je sustina.Ako bi ti jos i da zaradis,ebga onda,ne znam sta da ti kazem.:))

To je tacno. Italijani su pokvareni, steluju kilometrazu, u Nemackoj nema zezanja.
Mada, Italijani prave dobra vozila, jedino mi nekako zavrsna obrada nije kao kod Nemaca, ali su lepsa. Ja vozim Grande punto, ali sam zaljubljen u novi Bravo. Zar nije lep:

Novi Fiat Bravo

a da nepricamo o 120 konja ...
 
Imam rodjake tamo zato i gledam... ali koliko sam pregledao komplet je*eni mobile.de nisam nashao nishta shto bi mi se neshto znachajno ispaltilo... :confused:



Ti bi da kupis auto u nemackoj od 3000 evra i da ti se znacajno isplati.Jedino da ti ga poklone.:))
Hajde nadji u Srbiji neku Astru dizel,klima,solidno stanje,euro 3...Tesko ces da nadjes,a ne bi bila ni jeftina.Krseva ima,to svabe ne bi ni prodavale.
 
Poslednja izmena:
Ti bi da kupis auto u nemackoj od 3000 evra i da ti se znacajno isplati.Jedino da ti ga poklone.:))
Hajde nadji u Srbiji neku Astru dizel,klima,solidno stanje,euro 3...Tesko ces da nadjes,a ne bi bila ni jeftina.Krseva ima,to svabe ne bi ni prodavale.

... a ne ne bih to ja ... nego kapiram ako je tamo tri do ovde izadje 4, 4 i po a to je uslov na temi... za to smo pocheli tu prichu... a ja bih dao i malo vishe, i hocu mislim... :)

Evo na primer ovako neshto... :)

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/s...leage=200000&customerIdsAsString=&tabNumber=2

...samo ovaj nije u shvabiji nego Italiji, mada mozda nije neshto puno izmenjena kilometraza poshto deluje auto ochuvano? :think:

e a zashto ej ovo ovako jeftino ljudi!?

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?__lp=13&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=19000&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=2005-01-01&maxPrice=5001&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&id=135404573&pageNumber=7
 
Poslednja izmena:


Ko trazi,naci ce.Znaj da je na sajtovima 5% ukupne ponude,maksimalno.To ti je izlog,u radnji i magacinu je vecina robe.Srecno.:))
 

Back
Top