Auto do 4000 eura

Ne znam kaki su to povoljni automobili al ja malopre dobio kaparu za mog Megana!
Dobio sam 5700 eura a 2004 godiste i karavan.:)

S obzirom na opremu i kilometrazu,to je sasvim solidna cijena :),nema dzabe automobila,sjecam se kada su meni govorili prije 4 godine,zasto sam dao za Clio II 1.9D 2000 god, hajd sad da kazem da mu je oprema solidna u odnosu na taj (klima,abs,2x airbag,el,podizaci,servo,dalj zakljucavanje) 4.800 eura. Kazu da sam lud a eno ga fercera i ne planiram ga mijenjati dzaba sto je 200k na satu,samo redovno odrzavanje i to :)
 
Stavi mu jedan jugo u gepek i jedan nek vuce, i vise ce da predje nego nov jugo. Evo, drug ima novog juga, a i njegov deda, pa stalno nesto popravljamo. Presli po 16 i 30 000.

A ovde ima sigurnost, udobnost, prostor, kvalitet. Da stavis i 10 erbegova u juga, bezbedniji je jedan od ovih bencova.

Ma mrcina je to i to stoji, ali gorivo, delovi itd...


:hahaha: ... daj link do te astre shto moze za 4 soma sa svim troshkovima da se uzme?
 
Pa jeste fin izbor samo sto i Alfa kad je dobra preko kosta vise nego sto se prodaju kod nas ovi djevreci. A ja evo imam 147 u jako lepom stanju sa plinom i evo vec nekoliko meseci me zovu ljudi i koliko sam ja shvatio hoce da mi daju 4000 za 2002 sa plinom.
Sve ludak do ludaka. Samo im kazem-uvezite ga vi za ove pare i evo vam ova na poklon.



AAAAAAAA,jos je nisi prodaoooooo,to zato sto ona samo mene ceka :) ...Sudjena mi je ta Alfa,mora biti moja :hahaha::hahaha:

Jos samo kad bi dosle parice,bilo bi divno :worth:
 
Sve se to na kraju proda!
Nagledao sam se ja i lepih kola a i krseva pa su se na kraju svi prodali.
Tako mi je i Megan stajao ali ja sam na kraju dobio cifru koju sam u startu zamislio.
Tako ce i Alfa da ode za tih 4750 zamisljenih.:)
 
Ima ih preko 100 u tom opsegu,ne znam ti ukus,mrdni doope pa trazi.:mrgreen:

Ima jedna jedina.

Da je 2000 ili starija, da je cena do 3000 (poshto kapiram da onda sa svim troshkovima izadje recimo 4), da je dizel, da nije bela, da ima opremu, da je u dobrom stanju i da je preshla do 100 000 hiljada. Evo je.

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=bsadrxc3ho1l

Mada, mogu da se kladim da je ova preshla bar pola miliona... mislim ko bi sa dizelashem u Nemachkoj prelazio 10 hiljada godishnje... tako da mislim da ako bi je doterao ovde pa zakachio na kompjuter, video bi da je u pitanju mrtav konj... al' ne znam, aj neko struchniji nek' kaze je l' realna ova kilometraza? :think: ... i da li ova konkretna josh neku manu ima, ja ne vidim?
 
Ima jedna jedina.

Da je 2000 ili starija, da je cena do 3000 (poshto kapiram da onda sa svim troshkovima izadje recimo 4), da je dizel, da nije bela, da ima opremu, da je u dobrom stanju i da je preshla do 100 000 hiljada. Evo je.

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=bsadrxc3ho1l

Mada, mogu da se kladim da je ova preshla bar pola miliona... mislim ko bi sa dizelashem u Nemachkoj prelazio 10 hiljada godishnje... tako da mislim da ako bi je doterao ovde pa zakachio na kompjuter, video bi da je u pitanju mrtav konj... al' ne znam, aj neko struchniji nek' kaze je l' realna ova kilometraza? :think: ... i da li ova konkretna josh neku manu ima, ja ne vidim?


Sve sto mozes da nadjes kod nas je iz Italije,a oni i ne voze izgleda,sve su kilometraze male.U nemackoj slobodno kupi do 150000km,potrudi se da izbegnrs turcina.Dizel prelazi preko 300 000km bez generalke hladno.A ti sad neces belu,pa hoces ful opremu.pa bi jos i da ti daju nesto u gotovu.:D
Klima je OK,ali ne mozes i ful opremu za te pare.
Idi na sajt www.mobile.de tamo imas jos veci izbor.Ima kola da se nadju,a jos ako imas nekoga u svabiji,mnogo je bolje.Licno bih uvek kupovao,i iskljucivo,polovna kola u nemackoj.Moje mislljenje,postujem svacije.:bye:
 
Kolko se laze na kilometrazi, pa ovo je strasno! Sad sam prelistao oglase i neverovatno da vecina vozila oko 2000 do 2002-og godista je presla od 100 do 140 hiljada km, a vozila 2 - 4 godine stara uglavnom malo vise od toga.

Dakle, ako hocete auto koji je malo presao, kupite neki krsh od 10 godina, oni imaju najbolju kilometrazu! :hahaha: Alo, bre, zbog toga se u normalnoj zemlji ide u zatvor!

(pretpostavljam da ovi od 3 godine starosti imaju stvarnu kilometrazu, uglavnom)
 
Imali smo na placu na kom sam radio 2 Pezoa 307 koji su bili stari 2 godine i jedan je presao 310k km a drugi 317k km. Naravno,prodati su sa 120k km na satu.
A 2006-te sam imao Mercedesa 200CDI 2001 u kom samnasao servisnu knjizicu sa uradjenim servisom na 768k km a proslo je jos 6 meseci od tog servisa a na satu 180k km.
Naravno ovo su extremni primeri ali treba znati da ima preko i kola sa malo km kao i kod nas tj.neko manje vozi,neko vise,neko ima vise auta...
 
Vozila oko 3 godine starosti, u kom procentu na placevima mogu da se nadju sa pravom kilometrazom? Hocu da kazem, jesu uglavnom sa pravom ili uglavnom i to stimovano? Ipak sa 3 godina mislim da ima velike sanse naci dizel sa 150.000km?
 
Ma ljudi imaju dobre puteve,pa prelaze regulara po 100 kilometara u jednom pravcu dnevno na posao a ja kada vozim u oba pravca do faxa i nazad ukupno 90 kilometara slomim se od puta,zastoja,onda odjednom samo bude rupa u putu a juce je nije bilo itd....itd... Tako da je njima normala 80 hiljada za godinu a kod mene to je 3 godine voznje :)
 

Back
Top