Pirsing

Guardian

Zainteresovan član
Poruka
456
E ovako, imam ortaka koji bi hteo da uradi pirsing (mislim da je jezik u pitanju) Medjutim, okleva zato sto ne zna 'kakav ce to imidz stvoriti o njemu kao savremenom muskarcu'! Kakav je vas opsti stav o pirsingu na jednom savremenom muskarcu? Da li to poboljsava imidz jedne osobe ili ga srozava? Sta vi mislite?
 
po meni je piercing baš super,naravno da mi se ne sviđa kad je netko izbušen kao švicarski sir,ali u razmjernim količinama to je sasvim cool.po mom mišljenju piercing i ne stoji svakome i nije za osobe starije dobi.ali što bi volila da osjetim kakav je poljubac s nekim tko ima piercing na jeziku.mmmm
 
! i ja sam uvijek imala želju probušiti pupak,to mi je tako sexy samo ne znam kako bi me dočekali kod kuće,a malo me je i strah da ne dođe do komplikacija.ali i dalje smatram da je piercing cool
 
leptirica:
! i ja sam uvijek imala želju probušiti pupak,to mi je tako sexy samo ne znam kako bi me dočekali kod kuće,a malo me je i strah da ne dođe do komplikacija.ali i dalje smatram da je piercing cool
To nije samo kuuuuuuuuul to je extraaaaaaaaaaa.Ja imam i na skrivenom delu tela pa zene navaljuju da vide samo tako.A kada vide onda pozele i da osete.A to je luuuuudiiiiilooooooooo.
 
Anonymous:
leptirica:
! i ja sam uvijek imala želju probušiti pupak,to mi je tako sexy samo ne znam kako bi me dočekali kod kuće,a malo me je i strah da ne dođe do komplikacija.ali i dalje smatram da je piercing cool
To nije samo kuuuuuuuuul to je extraaaaaaaaaaa.Ja imam i na skrivenom delu tela pa zene navaljuju da vide samo tako.A kada vide onda pozele i da osete.A to je luuuuudiiiiilooooooooo.

imaš piercing na :lol: :?:
 
Mene licno,pirsing ne odusevljava...
to rade obicno osobe,koje zele skrenuti paznju
na sebe...postoji milion drugih nacina za to..
eto,to je moje misljenje..ne zamerite,ko misli suprotno :wink:
 
leptirica:
Anonymous:
leptirica:
! i ja sam uvijek imala želju probušiti pupak,to mi je tako sexy samo ne znam kako bi me dočekali kod kuće,a malo me je i strah da ne dođe do komplikacija.ali i dalje smatram da je piercing cool
To nije samo kuuuuuuuuul to je extraaaaaaaaaaa.Ja imam i na skrivenom delu tela pa zene navaljuju da vide samo tako.A kada vide onda pozele i da osete.A to je luuuuudiiiiilooooooooo.

imaš piercing na :lol: :?:

bez frke slobodno radi pirsing neces imat posledica bar 15 djevojaka znam koje imaju pirsing na pupku i nije im nista...
 
..ne znam koliko godina ima taj tvoj ortak, ali sve mi lici na infantilni ili postadolescentski poduhvat...savremeni mushkarac nikada to ne bi uradio...osim ako ne pripada nekoj subkulturnoj grupi (rejver, panker, anarhista ili gej?!)...ah, da i taj problem pred skenerima u ambasadama i na aerodromima :? no way!
checking in, cheking out ;)
 
ma nek uziva dok moze.nije to tetovaza pa da mora da je nosi dozivotno(osim ako nije pun para pa da moze da plati njeno skidanje)-piercing kad mu dosadi moze da skine-i rupica zaraste :) ako ima zelju to da proba nek proba :!: sad je vreme :!:
 
Mislim da savremeni muskarac ne bi trebao da ima piercing. Mnogo je lepse videti devojku sa probusenim pupkom, nekako normalnije. A mozda mi je normalno samo zato sto sam ja to uradila :roll:
 

Back
Top