definicija dobrog sexa ?

ne razumem ..vole da karaju zato sto se ne prazne ..ili...?
po toj definiciji, nemasturbacija.. ja bih trebala sad da izadjem na ulicu i silujem prvo musko..ucestalost sexa povecava duzinu sexualnog odnosa i zivotni vek..tj. kolicina orgazama u toku nedelje...znaju oni dobro kako funkcionisu...koji debil ne bi provalio da posle dugo vremena dovoljno da se napali i svrsi u prvih nekoliko sekundi odnosa..nije to nista novo..
 
Devilishgirl:
ne razumem ..vole da karaju zato sto se ne prazne ..ili...?
po toj definiciji, nemasturbacija.. ja bih trebala sad da izadjem na ulicu i silujem prvo musko..ucestalost sexa povecava duzinu sexualnog odnosa i zivotni vek..tj. kolicina orgazama u toku nedelje...znaju oni dobro kako funkcionisu...koji debil ne bi provalio da posle dugo vremena dovoljno da se napali i svrsi u prvih nekoliko sekundi odnosa..nije to nista novo..
Ma zeno bre,jel ja pricam kineski..uh..bre...ma njima se ta spermusa stalno stvara, zato moraju cesto da se prazne,zato muskarci imaju vecu potrebu za seksom,kod njih je to prirodno tako,zato stalno razlike kod muskaraca i zena oni to cak moraju da rade,oni su ti koji treba da oplode,zato je mnogo lakse muskarcu da svrsi nego zeni...jel mozes dalje sama da skontas kako ceo taj krug funkcionise...ako ne mozes..mene stvarno mrzi da vise objasnjavam...I jos nesto vrlo bitno,kad zene skontaju sve to,bice im mnogo lakse u zivotu,nerce samo srati kako su svi muskarci isti...
 
hulahopka:
Ma zeno bre,jel ja pricam kineski..uh..bre...ma njima se ta spermusa stalno stvara, zato moraju cesto da se prazne,zato muskarci imaju vecu potrebu za seksom,kod njih je to prirodno tako,zato stalno razlike kod muskaraca i zena oni to cak moraju da rade,oni su ti koji treba da oplode,zato je mnogo lakse muskarcu da svrsi nego zeni...jel mozes dalje sama da skontas kako ceo taj krug funkcionise...ako ne mozes..mene stvarno mrzi da vise objasnjavam...I jos nesto vrlo bitno,kad zene skontaju sve to,bice im mnogo lakse u zivotu,nerce samo srati kako su svi muskarci isti...


Hvala bogu da ima zena pametna. Naravno ko pita lavicu da li je svrsila, bitno da je lav.
Zenski orgazam je nametnuta stvar. On moze biti a i ne mora. Zato ja i jesam dobar yebac jel nikad nisam bio opterecen zenskim orgazmom. Nije meni svaka svrsila ali je svakoj bilo lepo.
 
hulahopka:
Ma zeno bre,jel ja pricam kineski..uh..bre...ma njima se ta spermusa stalno stvara, zato moraju cesto da se prazne,zato muskarci imaju vecu potrebu za seksom,kod njih je to prirodno tako,zato stalno razlike kod muskaraca i zena oni to cak moraju da rade,oni su ti koji treba da oplode,zato je mnogo lakse muskarcu da svrsi nego zeni...jel mozes dalje sama da skontas kako ceo taj krug funkcionise...ako ne mozes..mene stvarno mrzi da vise objasnjavam...I jos nesto vrlo bitno,kad zene skontaju sve to,bice im mnogo lakse u zivotu,nerce samo srati kako su svi muskarci isti...
ajmeee mene si nasla da ucis spermatogenezi hehehe..ali pogresno draga moja..nemaju muskarci vecu potrebu za sexom..odakle ti to jaooo sad bi te ebala da ti dokazem suprotno..ne moraju oni to da rade, kao sto ni mi ne moramo da guramo vib ili prstice..ali organizam trazi ili desnica ili sex ili sta god...muski idu vise nagonski...
oni su ti koji treba da oplode, zato lakse svrsi nego zena?? yeee a sta je s onima koji mogu po sat vremena...i zene koje svrse u prvih 5 min? oni su kao...idioti ili sta hahaha..
nije vazna kolicina sperme za oplodnju, niti sperma uopste...vec kolicina spermica u spermi koji cine samo 10%ejakulata..s azoospermijom tesko moze nesto da uradi, tj da oplodi...whatever....
 
sinnke:
Hvala bogu da ima zena pametna. Naravno ko pita lavicu da li je svrsila, bitno da je lav.
Zenski orgazam je nametnuta stvar. On moze biti a i ne mora. Zato ja i jesam dobar yebac jel nikad nisam bio opterecen zenskim orgazmom. Nije meni svaka svrsila ali je svakoj bilo lepo.
mora da si mnogo dobar kad tako pricas...
pa da ..tebi su muda nametnuta, ali sta ces...zivis s tim...s njima...nekad ih imas, nekad ne...
 
Ako sam ti ja potreban da donesem ogledalo ti reci. Ako ti nisam potreban ima dosta rumuna na rentu. U znas koliko velike ruke imaju sve tvoje frustracije mogu da isprave. Ako ne dozivis deset orgazama u pet minuta sa svojom rukom onda s tobom nesto nije u redu.
 
Devilishgirl:
mora da si mnogo dobar kad tako pricas...
pa da ..tebi su muda nametnuta, ali sta ces...zivis s tim...s njima...nekad ih imas, nekad ne...


E da imas cistije ruke jos bi ti dao da ih prodrmas da osetis i ti kako to izgleda. Ugledaj se na hulahopku vidis koliko je cura pametna.
Promeni ime u Stupidgirl.
 
Vazduh je goreo u plućima, usta su nam bila spržena jer nismo imali ni malo milosti jedno prema drugom. Bili smo tek na početku puta od Zemlje ka kraju Svemira, a vrelina nas je već topila. Siloviti spiralni talasi su nas neprestano presretali i skretali našu putanju ne odolevajući sili crne rupe. Prostor i vreme su činili svoje - svakim svojim zaokretom sve žešće smo prikivani žestoko jedno uz drugo, kožu o kožu, rebrima mesto zakovicama; krv da nam proključa brizgajući iz srca. Kao usijano svrdlo, srce je tražilo put za skok, napolje, beg, u slobodu, nedostajalo mu je prostora, širina Univerzuma. Svrndlajući u ušima, u mozgu, u temenu, srce je tražilo put, ali vlažni mošusni znoj nas je slepio toliko da ni žilet ne bi sebi prosekao prolaz između naša dva tela. I gle, odjednom si mi, kako? uterao srce u grlo, dohvatio ga jezikom, vešto kao lopatom, i premetnuo ga na suprotnu stranu. Neprekidni udari iznutra, iznutra, iznutra... U obrisima oivičenim Suncem, od čijeg sam bljeska morala da zatvorim oči, prosto sam videla svoje srce u plamenoj igri za život, u borbi za dah. Zagušio nas je (primalni?) krik, vrtoglavo smo se survavali u znojavi bezdan, ka svetloj mrlji koja se belasala na kraju tunela, gulili smo kožu jedno drugom sudarajući se, a kada si, konačno, usrkao moje srce, pulsirali smo zajedno ritmom tvoga, da bi preživeli… Eksplozija nas je razbacala na bezbroj sitnih damara, pulsara... Svici i svetlaci...
 
ZILOT IZ CACKA:
BRAK.............

Ser Žile, brak !=sex... Mada znam šta si hteo da kažeš... Osećam da je po tebi dobar sex, kad posle njega dobiješ viziju presvete device Marije... :twisted:

P.S. Toliko si napadan sa tom religioznom propagandom. A uz to još i ne biraš na kojem forumu ćeš je širiti. :roll:
 
Ma dajte ljudi,ovo je horror.
Uopste mi nije jasno,niti ce biti,da se spava sa osobom prema kojoj ne gajis emocije.
Samim sexom bez emocija,e tu se otkriva ono sto je najitimnije i sto zapravo pripada JEDNOJ osobi.
A ljubav je iznad toga.
A vodjenje ljubavi TREBA da bude vrhunac te iste ljubavi.

Evo i definicije koji bi sve oko sebe kresali: Nosaci polnih organa.
A sustina je jedna jedina: ÆLSKE (ljubav)
 

Back
Top