definicija dobrog sexa ?

Najbolji seks je s osobom koja ima otprilike iste fantazije kao ti.
Ja sam imao s jednom najbolji seks za sva vremena, bila je opustena ko leptir, yebala se kao lavica, vristala kao tigrica i sve mi je dozvoljavala.
Pljeskao sam je po guzici do mile volje. Ma mrak zivi sad mi se digao kako pisem ovo pa cu skratit.

Samo ne moze to sa svakim. Ima svakakvih seljanki npr. jedan moj prijatelj ima zensku koja mu nije dala da je mazne zguza i kao rekla mu je da to rade psi. Stvarno kretenusa, ali neverovatno covek se zaljubio i presao preko svega. Ja ne bi mogao
 
chika_doktor:
Pozdrav svima....Imam trideset godina i zanima me sta je to sex?Vidim svi nesto pominju taj sex pa reko da vas priupitam...Sta da radim kad zelim da budem obavjesten o svemu... :)


Ti se salis, ali ima takvih slucajeva.
Dao bi se kladiti da pola cura sa ovog foruma nije videlo kitu godinama, a neke nikada.
 
sweet:
Dobar sex je onaj posle kojeg mi se jede 300 grama cokolade. :D


Meni je onaj koji me , dok je u toku, nekoliko puta odvodi u beztezinsko stanje,(barem 2-3 puta ;-),
najlepsi poljupci i zagrljaji uslede posle njega

natera da posle njega popijem pola litre tecnosti........
i sa uzivanjem , onako umorna i -jos duze vreme opijena- zapalim cigaretu....;-)
a osmeh ne uspevam da sakrijem.....;-)
 
McMillan:
ne m-m-m-m-mucam, n-n-nikad nisam... A već si mi dala odgovor. Šta bih ja hteo...
Uh, grubog li stvorenja, a ja sa najboljim namerama...
Sorry for being alive


He, he.....ma....morala sam malo....posto volim direktna pitanja....a ne okolo-naokolo.....;-)

evo jedan poljubac za istomisljenika
kisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
 
BG Pastuv:
Kada su obe strane zadovolj(e)ne, crvene, zadihane i osmeh im ne silazi sa lica...
ps
ovde se ne podrazumeva ,pecanje` osobe suprotnog pola i dubokog dzepa sa komentarima tipa najbolji si i neponovljiv si..... i sl


he, he.....pa nije ni tema koliko je dubok neciji dzep.....;-)
ali nema veze...posto si se vec pohvalio.......;-)
 
Nema tu mnogo priče. Dobar sex je onaj u kome oboje svršavate ko ludi. Sex sa puno promena poza, sa dahtanjem, stenjanjem, kad se dooobro oznojis od jeba+nja. Dobar sex podrazumeva dobru predigru.
Prvo ribi polizes mackicu, drk+as jj malo, ljubis bradavice, grickas... Onda ona tebi dobro popu+ši ku+rac. Posle je jeb+es duuugo dok ne pocnu da joj klecaju noge.

Na kraju je obavezna završnica u usta.
 

Back
Top