Kada,kako,zasto?

Shinoda

Veoma poznat
Poruka
12.894
Draga moja braco i sestre teenageri zanima me kada ste prvi put poceli da dolazite na ovaj forum?
Zasto ste poceli da dolazite na ovaj forum?
Odakle vam ideja da dodjete na ovaj forum?

Al sa ga preterao sa recju 'ovaj forum' :roll:
 
*(pocecu kao na nekom lecenju od alkohola, droge i sl)

(moj problem je poceo) 27. 2 2003 na nagovor moje drugarice bliznakinje, zasto? ni sama ne znam, valjda mi se svidelo to sto na forumu mozete *naglas razmisljati*
tonula sam sve dublje i dublje i dosla do...onoliko poruka koliko imam sada :lol:
 
Pa pocelo je tako sto je moj drugar Pop Mare neprestalno dan za danom smarao mene i ortaka o nekim pricama o teretani i borilackim sportovima koje je procitao ovde na forumu... pa posle dve nedelje smaranja, rekoh da dodjem da vidim o cemu se radi...

Dosao, pogledao, navukao se... i od tada (20.01.2004), dolazim svaki dan...
34.gif
 
Ja sam poceo ovde navracati u negde u martu ove godine jer sam cuo da ovde ima nekih linkova za skidanje muzike,prvo sam postovao ne registrovan,ali sam jednog dana video u jednom postu gde pise da je bas glupo kad neki gost dodje i pise nije ni registrovan nije nista,ja ti se tu naljutim i registrujem se pod nickom Cheaf kojeg sam imao do jula meseca kad sam izgubio password za ulazak ovamo a moj mail na koji bi mi password poslali je bio zatvoren.Tada sam imao skoro 2000 postova.E onda sam posle mesec dana pauziranja opet se angazovao i registrovah se i za tili cas ja opet imam skoro 1000 postova...
 
Ja sam, kao shto mnogi znaju, "nova"!!! Poshto sam vec dolazila da gledam neke stvarchice a i ishla sam na forum B92, rekoh da vidim shta se i ovde krije!!! I lepo sam iznenadjena!!! :D :D
 
DJ_MaRe:
Pa pocelo je tako sto je moj drugar Pop Mare neprestalno dan za danom smarao mene i ortaka o nekim pricama o teretani i borilackim sportovima koje je procitao ovde na forumu... pa posle dve nedelje smaranja, rekoh da dodjem da vidim o cemu se radi...

Dosao, pogledao, navukao se... i od tada (20.01.2004), dolazim svaki dan...
34.gif
Male ispravke ja sam bio prvo na dreniku na forumu i tamo sam citao i pisao svasta... E, a onda sam dosao ovde jer je tamo poceo da se "gasi" forum. To je bilo cc par meseci pre DJ_Mareta :wink:
 
POP Mare:
Male ispravke ja sam bio prvo na dreniku na forumu i tamo sam citao i pisao svasta... E, a onda sam dosao ovde jer je tamo poceo da se "gasi" forum. To je bilo cc par meseci pre DJ_Mareta :wink:
Tacno... ali si dolazio retko... pa posto sam se ja navukao, nagovorio sam i tebe da se registrujes ovde, pa dalje pricu znamo... :wink:
 
Evo da i autor teme prilozi svoju zivotnu pricu!!! :D
Ovde sam prvi put dosao 13.03.2004. na nagovor jedne slatke curice sa chata koja je bila nagovorena od 'jedne drugarice'!!!!! :oops: :wink: :oops: :wink:
Kao po obicaju bio sam sav pogubljen onako maximalno :lol: i jos uvek mi nije jasno kako uspeo da provalim ovaj forum i da se upoznam sa vecinom vas!!! :lol: :lol: :lol:
Al' dobro koga sad briga za to!!! :roll: :wink:
 
Shinoda:
Evo da i autor teme prilozi svoju zivotnu pricu!!! :D
Ovde sam prvi put dosao 13.03.2004. na nagovor jedne slatke curice sa chata koja je bila nagovorena od 'jedne drugarice'!!!!! :oops: :wink: :oops: :wink:
Kao po obicaju bio sam sav pogubljen onako maximalno :lol: i jos uvek mi nije jasno kako uspeo da provalim ovaj forum i da se upoznam sa vecinom vas!!! :lol: :lol: :lol:
Al' dobro koga sad briga za to!!! :roll: :wink:

uh mislim da znam ko je *slatka curica* :oops: :oops: :oops: :D 8)
 
aauuu...davno...negde u januaru-prvi nick...ali pre toga sma postovala neregistrovana....
sve u svemu kad,sakupim moje nickove,imam oko 3100 postova...
e,da,sasvim slucajno!Prvo sam dosla na astrologiju da vidim nesto u vezi nekog znaka(ne secam se kog)pa svratila na muziku,onu temu o HP i na kraju na teen...
i evo me :D
 
LPhoklica:
Shinoda:
Evo da i autor teme prilozi svoju zivotnu pricu!!! :D
Ovde sam prvi put dosao 13.03.2004. na nagovor jedne slatke curice sa chata koja je bila nagovorena od 'jedne drugarice'!!!!! :oops: :wink: :oops: :wink:
Kao po obicaju bio sam sav pogubljen onako maximalno :lol: i jos uvek mi nije jasno kako uspeo da provalim ovaj forum i da se upoznam sa vecinom vas!!! :lol: :lol: :lol:
Al' dobro koga sad briga za to!!! :roll: :wink:

uh mislim da znam ko je *slatka curica* :oops: :oops: :oops: :D 8)
Ja sam zaboravio, aj me podseti!!!

*slatka curice* :oops: :oops: :oops:
8.gif
 
Shinoda:
LPhoklica:
Shinoda:
Evo da i autor teme prilozi svoju zivotnu pricu!!! :D
Ovde sam prvi put dosao 13.03.2004. na nagovor jedne slatke curice sa chata koja je bila nagovorena od 'jedne drugarice'!!!!! :oops: :wink: :oops: :wink:
Kao po obicaju bio sam sav pogubljen onako maximalno :lol: i jos uvek mi nije jasno kako uspeo da provalim ovaj forum i da se upoznam sa vecinom vas!!! :lol: :lol: :lol:
Al' dobro koga sad briga za to!!! :roll: :wink:

uh mislim da znam ko je *slatka curica* :oops: :oops: :oops: :D 8)
Ja sam zaboravio, aj me podseti!!!

*slatka curice* :oops: :oops: :oops:
8.gif
znas znas cmook :oops:
 
ne znam kada sam dosla prvi put (a i retko sam naforumu,uglavnom citam postove)...zasto? zato sto mi je bilo interesting da citam glooposti koje su ovde napisane,mada ima i dosta cool tema,na koje ja naravno nisam odgovorila jer me je mrzelo... :wink:
 
Ja se stvarno ne secam zasto sam dosla ovde...
Znam samo da mi se svidela (stara) ekipa... Da sam jedno vreme gledala kako sve ovde funkcionise...
Registrovala sam se 19. jula 2003.... :shock:

Srecom,odavno sam prestala da budem zavisnik ovog foruma... :)
 

Back
Top