Decko te udario?

  • Začetnik teme Srculence
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja moram da priznam da sam udario devojku i to poprilicno jako, tako bar ona kaze jer sam tog trenutka prvi put u zivotu imao 50 mg diazepama i pola litre vodke. Ne secam se da sam je udario ne secam se nicega tog dana... secam se da me toliko isprovocirala jednom jedino recenicom i psovkom da mi je puko film. Nisam za fizicki obracun sa zenama i smatram da je to ruzno, nisko i jadno... Ali ponekada je neizbezno (van kontrole). Znam da to u zivotu nikada nisam ni pomislio a kamoli uradio tako nesto. I sada me se plasi. Uzas ispao sam nasilnik i razbojnik. UZAS
E sad, ne znam sta si ti uradila tvom momku.
 
Kada musko digne ruku na neku devojku ne pokazuje nista vise, do svoju sopstvenu slabost. Bez razmisljanja mu treba namestiti neko "iznenadjenje" iza coska heheh ;)

Ja bih ga pak istog trena ostavila. Ste strane sam jako "hladnokrvna".
 
Ne dozvoli da u opste udjete u razmatranje,sta ,kako i zbog cega...Samo se okreni i idi,ma koliko bolelo...Veruj mi ako ostanes kraj njega bolece vise...
Nikad ne ostane na tome,mada se uvek nadas...
Hm,ja imam losa iskustva,mozda svako mora da prodje svoja...Ipak moras sama da odlucis...
:wink:
 
Kada dodjem u situaciju da udarim devojku okrenucu se i otici od nje hladnokrvno. Cim je doslo do toga znaci da sa njene strane nema interesovanja za vezu, inace ne bi napravila tako nesto sto moze da isprovocira momka da joj udari samar!
 
ma ostavi kretena iako ti se možda to čini teško jer ti je očito puno stalo do njega,pogotovo nakon dvije godine provedene sa njim.ali kako znaš da te neće kasnije mlatiti ako je sad počeo sa šamarom.svakom tko digne ruku na ženu treba mu je otkinuti jer su to najobičnije kukavice
 
nasminkana_lazima:
ostani sa njim jos neko vreme i na tenane ga mrcvari sa tim,ubijaj ga pshichki-ja bi se bas u tom povampirila :twisted:

super ideja, mada se sa agresivcima ne treba saliti... i ja bih isto ostavila tipa momentalno...
sto duze odlazes raskid to ce ti biti tezi.

to je jedna od razlika izmedju tipova i devojaka: tipovi se okrenu i odu ako im ne odgovara veza, a zene su te koje trpe i nadaju se boljem...
 
die_happy:
Kada musko digne ruku na neku devojku ne pokazuje nista vise, do svoju sopstvenu slabost. Bez razmisljanja mu treba namestiti neko "iznenadjenje" iza coska heheh ;)

Ja bih ga pak istog trena ostavila. Ste strane sam jako "hladnokrvna".

I ako si je brate sa prostakusama drugacije i ne mozes ko zna koliko si je dugo trpio sto se tice diaz. i votke to ti je razbistrilo glavu ne smaraj mozak nego nadji bolju...
 
leptirica:
ma ostavi kretena iako ti se možda to čini teško jer ti je očito puno stalo do njega,pogotovo nakon dvije godine provedene sa njim.ali kako znaš da te neće kasnije mlatiti ako je sad počeo sa šamarom.svakom tko digne ruku na ženu treba mu je otkinuti jer su to najobičnije kukavice

Pooooooo uvlakacu ti si najgora vrsta muskarca nemas dostojanstvo...
 
KISS:
die_happy:
Kada musko digne ruku na neku devojku ne pokazuje nista vise, do svoju sopstvenu slabost. Bez razmisljanja mu treba namestiti neko "iznenadjenje" iza coska heheh ;)

Ja bih ga pak istog trena ostavila. Ste strane sam jako "hladnokrvna".

I ako si je brate sa prostakusama drugacije i ne mozes ko zna koliko si je dugo trpio sto se tice diaz. i votke to ti je razbistrilo glavu ne smaraj mozak nego nadji bolju...

Gde si stekla ljubavno iskustvo iz Petrijinog Venca izgleda...
 
KISS:
leptirica:
ma ostavi kretena iako ti se možda to čini teško jer ti je očito puno stalo do njega,pogotovo nakon dvije godine provedene sa njim.ali kako znaš da te neće kasnije mlatiti ako je sad počeo sa šamarom.svakom tko digne ruku na ženu treba mu je otkinuti jer su to najobičnije kukavice

Pooooooo uvlakacu ti si najgora vrsta muskarca nemas dostojanstvo...
Ovo je bilo za Zrenjaninca ...
Sorry
 
Kao sto vidis nema onih koji su rekli pokusaj da oprostis.Mozda ti je tesko da to prihvatis,ali ni ja ne mogu da kazem nesto drugo.Pocinje samarom zavrsava agonijom.Zapitaj se kakvu si srecu imala u prethodne dve godine,koliko je ona bila tesko ili lako stecena,koliko prava i po kojoj ceni?Mozda nadjes pravi odgovor.
Savet je ipak-bolje pre nego kasnije.Srecno.
 
Moja mama lepo kaze - prvi put je kriv muskarac, za svaki sledeci je kriva ona :idea:
Trenutno sam u dugoj i srecnoj vezi sa momkom za kog znam da je to radio sa bivsim devojkama... do sada nije bilo ni najbezazlenijeg pokusaja, ali kada bi se desilo, bez obzira na sve - bio bi to kraj. Iz milion razloga...
 
Potpuno se slazem. Zene ne tuku pravi muskarci vec iskompleksirane muske *****. Ako te osamario dok ti je momak, zamisli samo kakve ces batine da dobijas kad ti bude bio muz. Meni se licno gade svi tipovi koji su u stanju da tuku devojke.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top