Prvi kontakt.

chokolada:
mario80:
brez uvrede, ali mislim da se to zove "laka"... :shock:
Zasto bi bila laka? :shock:
Zena samo uziva u zivotu. Sta treba li da se nateze i pretvara, kada i ona i on znaju sta ce se desiti pre ili kasnije. :roll:
pa sa mog gledista, muskarca...mene golica dok god se upinjem oko nje...tada covek moze da se zaljubi do usiju.....a kad gfa stavim....ojhaaaaa :twisted: :twisted: :twisted:
tako da...mislim da je bolje kad je uvod duzi....nego razrada i zakljucak...neizvesnost. :roll:
 
mario80:
chokolada:
mario80:
brez uvrede, ali mislim da se to zove "laka"... :shock:
Zasto bi bila laka? :shock:
Zena samo uziva u zivotu. Sta treba li da se nateze i pretvara, kada i ona i on znaju sta ce se desiti pre ili kasnije. :roll:
pa sa mog gledista, muskarca...mene golica dok god se upinjem oko nje...tada covek moze da se zaljubi do usiju.....a kad gfa stavim....ojhaaaaa :twisted: :twisted: :twisted:
tako da...mislim da je bolje kad je uvod duzi....nego razrada i zakljucak...neizvesnost. :roll:

:roll: Time pokazujes da si klinac... :!:
Ozbiljni ljudi znaju sta hoce i ono sto hoce ostvare odmah...i njih nije briga za bilo kakve malogradjenske predrasude...
A mislim da je pitanje i bilo tog karaktera...ZA KONKRETNE ZENE :!: 8)
 
Slazem se sa Mariom,ali i sa Gazdaricom... :)
Zanimljivo je ispitivati i flertovati,hemija je tada mnogo jaca (nesto vise od metana,propana i butana zajedno!)...Ali ako se i prepustis tome,formula ce ostati ista...Uzivajte i ucite hemiju! :wink: :evil: :D
 
inspirion:
Gazdarica:
Mislis, otkad proradi hemija, pa do odlaska u krevet...?
Ako si na to mislio, eto meni je najkrace trebalo nekih 1,5 - 2 sata... :roll:

I kako je bilo? Mora da je bio neki opasan zavodnik.
Citiracu njega:
"One prohladne, jesenje veceri, iako se uopste nismo znali, toliko smo uzivali u perverznoj igri nasih tela da su sve usputne kvazi-ljubavi i lazne emocije delovale kao burleska..."

Btw. zalosno je kako neki misle da su sav posao zavrsili, kad "ga" stave... NE, posao tada tek pocinje...
I to pametni muskarci znaju...
 
adali:
chokolada:
mario80:
brez uvrede, ali mislim da se to zove "laka"... :shock:
Zasto bi bila laka? :shock:
Zena samo uziva u zivotu. Sta treba li da se nateze i pretvara, kada i ona i on znaju sta ce se desiti pre ili kasnije. :roll:
Svaka cast na odgovoru!Slazem se sa tobom!!!! :!: Ako je to nesto sto zelimo i on i ja zasto se folirati i odugovlaciti!Ma, bas mrzim te lazne moraliste! :evil:
e pa kad ometorite, onda tako gledate...zar ne? 8)
 

Back
Top