Figurice Gormiti 2.serija (one2play)

benitez

Primećen član
Poruka
556
Posto su se pojavile Gormiti figurice 2. serije u prodavnicama DEXY Co
sa karticama na spanskom i francuskom evo teme za sve koji su poceli sa sakupljanjem.
Dok ne izadju nase domace predlazem da koristimo sliku iz priloga sa numerickim oznacavanjem figurica.

Mi za sada imamo bez duplikta sledece figurice:
Sumsko pleme : 8, 9, 12, 13
Morsko pleme : 15, 20
Nebesko pleme : 22, 23
Vulkansko pleme : 29, 30, 31, 34

Izdavač: one2play
Godina izdanja: 2010
Figurice: 1-35
 

Prilozi

  • gormiti sl.jpg
    gormiti sl.jpg
    34,6 KB · Pregleda: 76
Poslednja izmena od moderatora:
Sto se tice druge OBICNE i ATOMIC sererije, figurice su iste samo se ralikuju po boji.Pleme zemlje je u obicnoj zuto sive boje a kod ATOMICA crne boje, dok su figurice nebeskog i morskog plemena kod ATOMICA providni. navodno figurice iz ATOMIC serije svetle u mraku i menjau boju u toploj i hladnoj vodi sto meni nije poslo za okom da zapazim. Obicna serija se moze naci u DEXY CO prodavnicama i to samo u kutijama 3+1 komad dok ce se u kesicama na kioscima prodavati samo ATOMIC serija
 
Zdravo

Sto se tice druge OBICNE i ATOMIC sererije, figurice su iste samo se ralikuju po boji.Pleme zemlje je u obicnoj zuto sive boje a kod ATOMICA crne boje, dok su figurice nebeskog i morskog plemena kod ATOMICA providni. navodno figurice iz ATOMIC serije svetle u mraku i menjau boju u toploj i hladnoj vodi sto meni nije poslo za okom da zapazim. Obicna serija se moze naci u DEXY CO prodavnicama i to samo u kutijama 3+1 komad dok ce se u kesicama na kioscima prodavati samo ATOMIC serija

Slazem se, ali imak ovo je serija sa karticama na nasem jeziku (koliko znam ove u DEXYCO su strane) tako da na sve postojece razlike moze da se smatra drugacijom serijom. Verovatno ce i za nju uskoro izaci opcije kupovine tri ili cetiri figurice.

Pozdrav
 
Evo kako izgledaju Gormiti Atomic
provereno je pleme zemlje svetli u mraku, pleme mora kada se stave u ledenu vodu od providnih postaju plavi a vulkansko pleme kada se stave u vrucu vodu od crvenih postaju providni. Atomic serija je interesantna zbog pomenutih detalja mada mislim da je obicna serija lepsa ali to je svestvar ukusa tako da ce biti onih koji se nece sloziti samnom

Neka svako naznaci koju seriju sakuplja tj menja da ne dolazi do nesporazuma
 
Poslednja izmena:
Od DUPLIKATA iz serije 2 Atomic imamo

Pleme zemlje:kameniti bik
Pleme vulkana :Gospodar vulkana
Sumsko pleme:drevni strazar
Nebesko pleme:Krvavi mracnjak


FALI
Pleme zemlje:Zemljojed
Sumsko pleme: Razorni topdzija,Smrdan Strpljivi
Morsko pleme:Okata Drobilica,Kameni morski oficir,Mnogokraki borac,Vidovita kornjaca
Nebesko pleme:Helios gospodar neba,Zmaj ubica,Uraganski mucitelj
Vulkansko pleme:Celicna ostrica,Uzareni fantom,Vatreni bombarder


kontakt 060 0106676 Nebojsa
nesasava@sezampro.rs
 
Poslednja izmena:
Moj savet za kupovinu
U moju prodavnicu stigla 1 kutija sa 30 kesica atomic serije iz te kutije sam kupio 21 kesicu i nijedan duplikat.(nazalost nisam kupio sve kesice u medjuvremenu je neko kupio ostalih 9).
Dakle u oreginalnom velikom pakovanju je bilo 30 a ne 35 kesica tako da iz svakog plemena je sigurno falio zadnji gormit.(on ce biti u nekom specijalnom pakovanju a to jos nije vidjeno kako izgleda.-verovatno neko pakovanje sa tri ili cetri komada-da bi izvukli sto vise para).
Dakle ko moze bolje da da 5000 za 30 kesica nego da besomucno kupuje na vise mesta i dobija duple.
Ovo je moje iskustvo i ne mora da bude tacno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Moj savet za kupovinu
U moju prodavnicu stigla 1 kutija sa 30 kesica atomic serije iz te kutije sam kupio 21 kesicu i nijedan duplikat.(nazalost nisam kupio sve kesice u medjuvremenu je neko kupio ostalih 9).
Dakle u oreginalnom velikom pakovanju je bilo 30 a ne 35 kesica tako da iz svakog plemena je sigurno falio zadnji gormit.(on ce biti u nekom specijalnom pakovanju a to jos nije vidjeno kako izgleda.-verovatno neko pakovanje sa tri ili cetri komada-da bi izvukli sto vise para).
Dakle ko moze bolje da da 5000 za 30 kesica nego da besomucno kupuje na vise mesta i dobija duple.
Ovo je moje iskustvo i ne mora da bude tacno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na svakoj kesici postoji rupica gde se vidi boja kartice a moze se i napipati figurica tako da to daje rezultate a kada vec krene sa duplikatima za to je onda ovo mesto...
Nije fazon da detetu date sve da ima nego da ga obradujete jednom po jednom figuricom, kupite jednu pa kad je izgustira onda drugu....
 

Back
Top