Prostitutke

Pa znam ja otprilike,nego me zanima da li jos neko ide kod jeftinih.Cuo sam da ima i za 10 eura kod ekonomskog fakulteta.
Mene zanima nesto drugo.Kako da razlikujem kurvu od obicne devojke kod ekon.fakulteta(picin park)?
U koliko uvece pocinju da rade?Otprilike.
 
goodboy:
Pa znam ja otprilike,nego me zanima da li jos neko ide kod jeftinih.Cuo sam da ima i za 10 eura kod ekonomskog fakulteta.
Mene zanima nesto drugo.Kako da razlikujem kurvu od obicne devojke kod ekon.fakulteta(picin park)?
U koliko uvece pocinju da rade?Otprilike.

:shock: bog te mazo :shock: picin park :!: :?:
Jel zayebavas ili je dotle doslo???
 
goodboy:
Pa znam ja otprilike,nego me zanima da li jos neko ide kod jeftinih.Cuo sam da ima i za 10 eura kod ekonomskog fakulteta.
Mene zanima nesto drugo.Kako da razlikujem kurvu od obicne devojke kod ekon.fakulteta(picin park)?
U koliko uvece pocinju da rade?Otprilike.
ma i postene i studentkinje su ti ***** tako da neces pogresiti...ma ti hoces da skines mrak? priznaj! :shock:
 
Jednom davno mi je dosadilo sto se svi moji ortaci hvale sa sexualnim iskustvima,koje verovatno nisu ni imali ali su imali maste za razliku od mene,pa sam skupio lovu i pravac u javnu kucu,kojih kod nas ima vise nego trafika.Tamo je bilo sta je bilo,secam se da sam imao tremu ko na prijemnom,ali to je manje bitno,bitno je da sam ispao takav mamlaz da je to za knjigu najvecih idiotluka..Kao pravo derle,sto sam tada i bio,zaljubio sam se u tu nimalo lepu i privlacnu zenu,da ne kazem kuravu.Kad god sam imao para trcao sam kod nje,kad nisam imao banke terala me je u pm.Poceo sam da kradem pare,prvo iz kuce,a kasnije sam tu teritoriju malo prosirio.Da skratim malo,lagao bih kada bih rekao da sam se sam dozvao sebi,spasila me jedna policijska racija u tom lokalu kada su te dame priveli,lokal zatvorili...sada je tu knjizara u koju cesto odem.Za one koji nisu shvatili poentu ove dosadne price,da nije bilo prostitutke nikad knjigu u ruke ne bih uzeo.
 
goodboy:
Volite li sex sa njima?I koliko placate(za one koji vole)?

Ako hoces da osetis car jedne fantasticne i prelepe dame noci, odmah da si se obukao i pravac Novi Sad. Dobro prelistaj oglase. U pitanju je jedan privatan smestaj, devojka je super, radi sama za sebe. Ali brate mili, ako ces kod nje, moraces da odresis kesu i da odvojis 200 EUR. za celu noc. I bolje bi ti bilo da kupis usput neko cvece ili bombonjeru. Nije devojka ona najgora profukljaca, vec za razliku od drugih devojaka otvoreno prica o tome i ne stidi se niceg. I obuci nesto lepo, da me ne brukas kada odes.

Ako se zainteresujes, dacu ti telefon u petak. Da skoknes malo do Novog Sada...
 
AllPacino:
Jednom davno mi je dosadilo sto se svi moji ortaci hvale sa sexualnim iskustvima,koje verovatno nisu ni imali ali su imali maste za razliku od mene,pa sam skupio lovu i pravac u javnu kucu,kojih kod nas ima vise nego trafika.Tamo je bilo sta je bilo,secam se da sam imao tremu ko na prijemnom,ali to je manje bitno,bitno je da sam ispao takav mamlaz da je to za knjigu najvecih idiotluka..Kao pravo derle,sto sam tada i bio,zaljubio sam se u tu nimalo lepu i privlacnu zenu,da ne kazem kuravu.Kad god sam imao para trcao sam kod nje,kad nisam imao banke terala me je u pm.Poceo sam da kradem pare,prvo iz kuce,a kasnije sam tu teritoriju malo prosirio.Da skratim malo,lagao bih kada bih rekao da sam se sam dozvao sebi,spasila me jedna policijska racija u tom lokalu kada su te dame priveli,lokal zatvorili...sada je tu knjizara u koju cesto odem.Za one koji nisu shvatili poentu ove dosadne price,da nije bilo prostitutke nikad knjigu u ruke ne bih uzeo.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bolje ikad,nego nikad...
 
zavodljiva1976:
Shizi:
Mislim da bi se i posle 20 god. braka razvela od muza kad bi saznala da je bio s nekom iz picinog parka! :roll:

:arrow: I ja bih,ali ne zato sto me je prevario,nego zato STO ME JE PREVARIO SA NEKOM KURAVOM IZ PICINOG PARKA :!: :!: :!: :!:

Hipoteticka pitanje/a - sta ti smeta:

1. Sto te je prevario?
2. Sto te je prevario sa qrvom?
3. Sto je qrva iz picinog parka?
4. Kombinacija prehodnih pitanja.
 
Bad_Wolf:
zavodljiva1976:
Shizi:
Mislim da bi se i posle 20 god. braka razvela od muza kad bi saznala da je bio s nekom iz picinog parka! :roll:

:arrow: I ja bih,ali ne zato sto me je prevario,nego zato STO ME JE PREVARIO SA NEKOM KURAVOM IZ PICINOG PARKA :!: :!: :!: :!:

Hipoteticka pitanje/a - sta ti smeta:

1. Sto te je prevario?
2. Sto te je prevario sa qrvom?
3. Sto je qrva iz picinog parka?
4. Kombinacija prehodnih pitanja.

:arrow: Kada bi me prevario..morao bi to da uradi sa boljom od mene...u suprotnom bih ga PLJUNULA... 8)
 

Back
Top