Stitna zlezda

Eto sad i ti nauci nesto :D Idem kod starije doktorke pa ona valjda nesto zna,ona mi je to rekla i jedina je kod mene u bolnici za to,ono da ne valja svi bolesni od toga u gradu bi davno otisli u ...
 
Pa evo sta ja mislim: naravno da je bolje da su rezultati svezi, ali mislim da nece zlezda najednom poceti da radi normalno, pa ce ono sto ovi rezultati pokazuju i dalje biti tacno za njeno stanje za 5 meseci. S druge strane, valjda je normalno da ona krene sa lecenjem sto pre :)


problem je sto ovde kod nas ima ta jaedna doktorka i ona radi samo ponedeljkom i sredom u domu zdravlja , a ovo su mi treci rezultati koje sam radila i svaki put mi je THS VECI I VECI :) HVALA !
 
problem je sto ovde kod nas ima ta jaedna doktorka i ona radi samo ponedeljkom i sredom u domu zdravlja , a ovo su mi treci rezultati koje sam radila i svaki put mi je THS VECI I VECI :) HVALA !

Pa sto ne probas preko reda,kod ove moje sto je isto jedna u bolnici upada kako ko hoce i zena sve primi.Nemoj sebe muciti bre.Sta dodjes na kontrolu i kaze ovo ti je lose ponovi rezultate?Kazem ti prijateljski znam prosla sam kroz to.Pokusaj u ponedeljak zamoli kulturno,ako ne sestre onda kucni njoj zabole te sta ko prica i misli bitno ti je zdravlje.
 
verovatno ce ti doktor traziti da uradis Anti-TPO antitela, da utvrdi da li je u pitanju Hashimoto tireoiditis. To je bitno za konacnu dijagnozu, ali ti ces svejedno dobiti hormone kao lekove. Ta antitela mogu da se urade i privatno, ali to kosta cini mi se oko 1000 dinara.
 
verovatno ce ti doktor traziti da uradis Anti-TPO antitela, da utvrdi da li je u pitanju Hashimoto tireoiditis. To je bitno za konacnu dijagnozu, ali ti ces svejedno dobiti hormone kao lekove. Ta antitela mogu da se urade i privatno, ali to kosta cini mi se oko 1000 dinara.

...jeste tako od prilike kosaju cela hiljadarka:mrgreen:

...inace meni je ustanovljen Hasimoto, i nisam prometila da se doktorka ili bilo ko potresao zbog toga, cak
sam antitela radila na svoju ruku pa se "gospodja dr" ljutila sto sam radila, sta mi je to trebalo...trtmrt prica,
i nikom nista...
..doduse ja ne primecujem nikakve promene kod sebe specijalno, lek pijem, dobro deluje, dobro se osecam,
pu pu da ne ureknnem...pa dok god je tako necu ni da mislim o Hasimotu..neka ga tamo..
 
Ne znam kako ovo da napisem a da ne zvucim grubo i da ne budem shvacen pogresno, ali ustanovljen ti je Hasimoto, ne karcinom pluca :) Zasto si ocekivala da se doktorka potrese? Pa tako bi i kod tebe samo stvorila strah, koji je s obzirom na ovu "laku" bolest potpuno nepotreban (nijedna bolest nije laka ali je svaka koja se dobro drzi pod kontrolom bez mnogo muke bolja od vecine ;) )
 
Ne znam kako ovo da napisem a da ne zvucim grubo i da ne budem shvacen pogresno, ali ustanovljen ti je Hasimoto, ne karcinom pluca :) Zasto si ocekivala da se doktorka potrese? Pa tako bi i kod tebe samo stvorila strah, koji je s obzirom na ovu "laku" bolest potpuno nepotreban (nijedna bolest nije laka ali je svaka koja se dobro drzi pod kontrolom bez mnogo muke bolja od vecine ;) )

...pa ok shvatam ja to, nisam ni ocekivala da iko pada u nesvest, ali se onda pitam cemu samo ustanovljavanje Hasimota, nisam morala ni da znam:mrgreen:
...drugo, inace svi lekari pricaju kao da kad bi se bolest birala onda bi trebalo izabrati ovu takozvanu "gospodsku" bolest....
 
Pa izvini molim te ali i ja ovako "tupava" kapiram da je bitno za doktore da znaju dijagnozu da ne muce i tebe i sebe,a ti kao satro ne znas.Sta si ocekivala od njih eto pitam te ljudski prijateljski?
 
....ajde zivota ti, ne gnjavi, znam ja da je bitno da se zna dijagnoza, ali i da je nije bilo, terapija bi bila ista....nista se tu ne menja znacajno,
znala ne znala isto ti dodje, ako ne preduzmes nesto sama da bi se bolje osecala, nikakve ti dijagnoze ne pomogose....


...i nemam pojma sto ja opet odgovaram na tvoja pitanja...
 

Back
Top