Samo Muski kutak

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Da li ste za predlog da osim savremenog muskarca, gde treba da dolaze zene i devojke , radi provere cega ima na "berzi" postoji i muski kutak gde bi pristup imali samo oni koji su cekirali u profil-u pol muski....

tj. da postoji jedan muski i zenski kutak koji diskriminishe one druge....nepristupom...

I mada bi se javili laznjaci "transeksualci" , pitanje koje postavljam je dali bi drugacije izgledao muski kutak bez pristupa zena i kakve bi teme bile postavljane?
 
apsolutno sam protiv da devojkama trebamo uskratiti dolazak na muski kutak.
Prvo, to je neizvodljivo jer ce pojaviti lazni muski nickovi iza kojih ce se kriti ova depilirana stvorenja.
Drugo, dobro je sto dolaze, sto se interesuju…
I trece, u ovakvim situacijama se uvek trebamo zapitati da li ce ta zabrana svet uciniti boljim mestom za zivot? Imacemo nadrndane zenke koje ce demonstrirati okolo…
Dakle, ne, zenama ne treba uskratiti dolazak na muski kutak, ali moze na pojedine teme, znaci da autor napomene da se zene ne javljaju na temu, to je sasvim ok.
pozdrav
 
Tuzni_patak:
Da li ste za predlog da osim savremenog muskarca, gde treba da dolaze zene i devojke , radi provere cega ima na "berzi" postoji i muski kutak gde bi pristup imali samo oni koji su cekirali u profil-u pol muski....

tj. da postoji jedan muski i zenski kutak koji diskriminishe one druge....nepristupom...

I mada bi se javili laznjaci "transeksualci" , pitanje koje postavljam je da li bi drugacije izgledao muski kutak bez pristupa zena i kakve bi teme bile postavljane?


Ovo je pitanje, a moj odgovor je: da, verujem da bi izgledao drugacije.
S jedne strane muskarci bi drugacije razgovarali i verujem da bi bili manje iskreni (ako je to ikako moguce).
S druge strane, bilo bi manje zanimljivo jer su bolja mesana misljenja, kao sto bi i zenski kutak bio dosadniji da nema muskih komentara.
 
random_cloud_form:
apsolutno sam protiv da devojkama trebamo uskratiti dolazak na muski kutak.
Prvo, to je neizvodljivo jer ce pojaviti lazni muski nickovi iza kojih ce se kriti ova depilirana stvorenja. :roll: :roll: :roll: VOLIŠ BRKATE?
Drugo, dobro je sto dolaze, sto se interesuju…
I trece, u ovakvim situacijama se uvek trebamo zapitati da li ce ta zabrana svet uciniti boljim mestom za zivot? Imacemo nadrndane zenke koje ce demonstrirati okolo… Dakle, ne, zenama ne treba uskratiti dolazak na muski kutak, ali moze na pojedine teme, znaci da autor napomene da se zene ne javljaju na temu, to je sasvim ok.
pozdrav
Ti verovatno jedini kontakt sa ženskim svetom imaš na ovom forumu, kapiram zašto si protiv...
 
A što se tiče teme: U "Ženskom kutku" bi se verovatno pojavila pitanja tipa: kako da mužu uzmeš što više posle razvoda, kako sam napravila budalu on njega i sl.
Sa druge strane, pitanja tipa: kad sam se depilirala preskočila sam dlaku, šta da radim; žuljaju me nove tange; izašla mi bubuljica... bi ostale, a njih sam se malo zasitila... BIO BI DOSADAN. Mislim da bi bilo isto i sa "Sav. muškarcem". U suštini se ne bi mnogo ni razlikovao, a kao što je neko već rekao to je i neizvodljivo, zbog anonimnosti. Pitanje: DA LI VAMA SMETA "UPADANJE" ŽENA, OVDE?
 
Lexa:
Pitanje: DA LI VAMA SMETA "UPADANJE" ŽENA, OVDE?
Ne, mago moja lepa! Mi se samo salimo. Bez vas, mi ne bismo imali sta da pricamo jedni sa drugima. Prilicno smo dosadni, ali vi nas inspirisete da se pravimo pametni ili da ispadamo budale. Cak je odlicno sto dolazite ovamo - ne moramo nigde da jurcamo za vama, samo otvorimo "favorite" stranicu... i vi ste tu!
 
Tuzni_patak:
Da li ste za predlog da osim savremenog muskarca, gde treba da dolaze zene i devojke , radi provere cega ima na "berzi" postoji i muski kutak gde bi pristup imali samo oni koji su cekirali u profil-u pol muski....

tj. da postoji jedan muski i zenski kutak koji diskriminishe one druge....nepristupom...

I mada bi se javili laznjaci "transeksualci" , pitanje koje postavljam je dali bi drugacije izgledao muski kutak bez pristupa zena i kakve bi teme bile postavljane?
ovakva potreba i ideja bi pala na pamet samo jednom skrivenom homiću :lol:
 
pa ja sam vec dobila inspiraciju da se preregistrujem, mogu da budem po potrebi musko po potrebi zansko! Jupi! Bas bih se radovala da vidim kako muski i samo muski pricaju izmadju sebe! Devojke, pa to bi bilo idealnoooo, zamislite kako bi sve izgleadlo drugacije na tom sajtu, a mi ko Pera,Mika i Zika se smaskamo i diskutujemo! :twisted:
 
slomljena:
pa ja sam vec dobila inspiraciju da se preregistrujem, mogu da budem po potrebi musko po potrebi zansko! Jupi! Bas bih se radovala da vidim kako muski i samo muski pricaju izmadju sebe! Devojke, pa to bi bilo idealnoooo, zamislite kako bi sve izgleadlo drugacije na tom sajtu, a mi ko Pera,Mika i Zika se smaskamo i diskutujemo! :twisted:

Bilo bi ti sladje .
Kao voajeri.....koji dele nečije tajne, ....
Mada , mislim da nebi bilo toliko interesantno kao sada, ali zbog stalnog agresivnog uplitanja nekih žena i snishodjenja devojkama koje je sveprisutno danas i koje ponekad dovodi do licemernog ponašanja upravo mladih momaka, je data ova ideja....
Možda bi upravo taj nedostatak ženske publike doneo razliku nesigurnim muškarcima, stidljivim koji bi tada pitali i konsultovali se u vezi mnogo više stvari nego što sada rade.....
 
vaga55:
Tuzni_patak:
Da li ste za predlog da osim savremenog muskarca, gde treba da dolaze zene i devojke , radi provere cega ima na "berzi" postoji i muski kutak gde bi pristup imali samo oni koji su cekirali u profil-u pol muski....

tj. da postoji jedan muski i zenski kutak koji diskriminishe one druge....nepristupom...

I mada bi se javili laznjaci "transeksualci" , pitanje koje postavljam je dali bi drugacije izgledao muski kutak bez pristupa zena i kakve bi teme bile postavljane?
ovakva potreba i ideja bi pala na pamet samo jednom skrivenom homiću :lol:

molim da ovo malo temeljnije objasniš, osim ako ti je želja da samo ocrniš Patka....
Još me niko nije poistovetio sa skrivenim homićem, osim onih homoseksualaca kad se bunim što preteraju sa svojim postovima, .....
 
Tuzni_patak:
vaga55:
Tuzni_patak:
Da li ste za predlog da osim savremenog muskarca, gde treba da dolaze zene i devojke , radi provere cega ima na "berzi" postoji i muski kutak gde bi pristup imali samo oni koji su cekirali u profil-u pol muski....

tj. da postoji jedan muski i zenski kutak koji diskriminishe one druge....nepristupom...

I mada bi se javili laznjaci "transeksualci" , pitanje koje postavljam je dali bi drugacije izgledao muski kutak bez pristupa zena i kakve bi teme bile postavljane?
ovakva potreba i ideja bi pala na pamet samo jednom skrivenom homiću :lol:

molim da ovo malo temeljnije objasniš, osim ako ti je želja da samo ocrniš Patka....
Još me niko nije poistovetio sa skrivenim homićem, osim onih homoseksualaca kad se bunim što preteraju sa svojim postovima, .....
:roll: pitao si:da li bidrugačije izgledao muški kutak bez pristupa žena i kakve bi teme bile postavljene...zar treba da ti bilo koje pitanje još postavljam :?: pročitaj još jednom šta si napisao u delu gde je tekst uokviren :twisted:
 
Tuzni_patak:
vaga55:
Tuzni_patak:
Da li ste za predlog da osim savremenog muskarca, gde treba da dolaze zene i devojke , radi provere cega ima na "berzi" postoji i muski kutak gde bi pristup imali samo oni koji su cekirali u profil-u pol muski....

tj. da postoji jedan muski i zenski kutak koji diskriminishe one druge....nepristupom...

I mada bi se javili laznjaci "transeksualci" , pitanje koje postavljam je dali bi drugacije izgledao muski kutak bez pristupa zena i kakve bi teme bile postavljane?
ovakva potreba i ideja bi pala na pamet samo jednom skrivenom homiću :lol:

molim da ovo malo temeljnije objasniš, osim ako ti je želja da samo ocrniš Patka....
Još me niko nije poistovetio sa skrivenim homićem, osim onih homoseksualaca kad se bunim što preteraju sa svojim postovima, .....
:roll: pitao si:da li bidrugačije izgledao muški kutak bez pristupa žena i kakve bi teme bile postavljene...zar treba da ti bilo koje pitanje još postavljam :?: pročitaj još jednom šta si napisao u delu gde je tekst uokviren :twisted:
 

Back
Top