Drustvena dogadjanja za decu od 2 god

nacana

Obećava
Poruka
70
Da li neko zna neku plesnu skolicu ili nesto slicno ali za dvogodisnjake. Naime sve sto sam pronasla je za decu od 3 god a moja cerka voli da igra i peva. Mozda nesto slicno tome ali da ne trce ko manijaci gore dole kao u igraonicama nego ipak neke malo smislenije aktivnosti. Pozdrav!
 
nacana:
Da li neko zna neku plesnu skolicu ili nesto slicno ali za dvogodisnjake. Naime sve sto sam pronasla je za decu od 3 god a moja cerka voli da igra i peva. Mozda nesto slicno tome ali da ne trce ko manijaci gore dole kao u igraonicama nego ipak neke malo smislenije aktivnosti. Pozdrav!
Ako klinka ide u vrtic, pogledaj da li imaju tamo nesto organizovano. Moj klinac je u jaslicama ima 2.5 god. i redonvo pohadja casove muzickog, koje vodi jedna vaspitacica. Po njemu se vidi da mu prija, pun je utisaka. A sto se tice aktivnosti van vrtica, mislim da je izbor slab i da ce se na kraju ipak sve svesti na igraonicu.
 
nacana:
Da li neko zna neku plesnu skolicu ili nesto slicno ali za dvogodisnjake. Naime sve sto sam pronasla je za decu od 3 god a moja cerka voli da igra i peva. Mozda nesto slicno tome ali da ne trce ko manijaci gore dole kao u igraonicama nego ipak neke malo smislenije aktivnosti. Pozdrav!
A sta mislite o decjem pozoristu? Na primer pozoriste lutaka Pinokio u Zemunu ima i predstave za decu od 2 godine. pogledajte http://www.ptpinokio.com/
 
Ja sam vodila svoju cerkicu pre nekoliko dana. Gledale smo Tri praseta. Bilo je fenomenalno!!! To joj je bio prvi put u pozoristu i nije ni trepnula. Jedino se bunila na pocetku sto su ugasili svetlo pa je pet minuta vikala Pali, pali, sveeeklo!!!!
Puno je dece i mogu lepo da se zabavljaju pre pocetka predstave u holu.
Eto, moji utisci su vise nego pozitivni pa vam toplo preporucujem da odete.
Caooooooos! :D
 

Back
Top