Mjesoviti brak?!

DeDa

Ističe se
Poruka
2.566
U vezi sam vec duze vreme sa Kineskinjom.Vencacemo se...
ali vec se cuju glasine kako taj brak nece uspeti,i kako je promasaj.."razlicite kulture,jezicke barijere"...
Sta da radim?! :( :?:
 
DeDa:
U vezi sam vec duze vreme sa Kineskinjom.Vencacemo se...
ali vec se cuju glasine kako taj brak nece uspeti,i kako je promasaj.."razlicite kulture,jezicke barijere"...
Sta da radim?! :( :?:
....kineskinje su u najmanju ruku zanimljive...ja sam poznavao jednu,koja je posedovala neverovatna znanja iz oblasti kulinarstva,istorije, anatomije,hemije.....ma znala je ´sve,cak i u dlan da gata.....
...sigurno je bolja od zagrebcanke,alijas nzena,advokat matic...i sl....koju si nekad jurio po forumu...
 
begunac:
DeDa:
U vezi sam vec duze vreme sa Kineskinjom.Vencacemo se...
ali vec se cuju glasine kako taj brak nece uspeti,i kako je promasaj.."razlicite kulture,jezicke barijere"...
Sta da radim?! :( :?:
....kineskinje su u najmanju ruku zanimljive...ja sam poznavao jednu,koja je posedovala neverovatna znanja iz oblasti kulinarstva,istorije, anatomije,hemije.....ma znala je ´sve,cak i u dlan da gata.....
...sigurno je bolja od zagrebcanke,alijas nzena,advokat matic...i sl....koju si nekad jurio po forumu...
eeee...da,da...Zagrebcanka...nema je vise :cry: ...a bila je dobra aaa...makar na recima... :cry: :cry: Ako je neko ikad vidi...recite pozdravio te DeDa.
 
krvolok:
A gde će da živite ?!? U " Zmajevom gnezdu " ?!? :shock:

:shock: U nekom gnezdu da..zar je bitno da li je "Zmajevo" ili nije :?: :wink:
A kako cete se sporazumevati :?: :!: Na srpskom ili kineskom :?: :roll:
Imam prijateljicu koja je vec par godina udata za grka i on ne zna ni rec srpskog,tako da se sporazumevaju na engleskom... :lol:
Zamisli koji je to napor.... :?
 
DeDa:
U vezi sam vec duze vreme sa Kineskinjom.Vencacemo se...
ali vec se cuju glasine kako taj brak nece uspeti,i kako je promasaj.."razlicite kulture,jezicke barijere"...
Sta da radim?! :( :?:
Ljubav je cudo...Ako ti nju volis i ona tebe onda nemoj da te je briga za ove ostale...samo nemoj da pocinis neku glupost...ka ja npr. i ja sam se "zalufao" za jednom nasom i imao sam na umu da se vencam sa njom...ali pre neki dan smo raskinuli,a veza trajala od jula meseca.Inace razdaljina je bila nekih 3600 km.
 
Master_Chief:
Ljubav je cudo...Ako ti nju volis i ona tebe onda nemoj da te je briga za ove ostale...samo nemoj da pocinis neku glupost...ka ja npr. i ja sam se "zalufao" za jednom nasom i imao sam na umu da se vencam sa njom...ali pre neki dan smo raskinuli,a veza trajala od jula meseca.Inace razdaljina je bila nekih 3600 km.
Da se vencas sa njom? :shock: :shock: :shock:
Jesi li ti normalan? :?
 
chokolada:
Master_Chief:
Ljubav je cudo...Ako ti nju volis i ona tebe onda nemoj da te je briga za ove ostale...samo nemoj da pocinis neku glupost...ka ja npr. i ja sam se "zalufao" za jednom nasom i imao sam na umu da se vencam sa njom...ali pre neki dan smo raskinuli,a veza trajala od jula meseca.Inace razdaljina je bila nekih 3600 km.
Da se vencas sa njom? :shock: :shock: :shock:
Jesi li ti normalan? :?
Sad sam video da nisam bio normalan,eh mladost ludost...znas kako je vec...ljubav me zaslepila,bio ko ovan...i eto na kraju se ispostavilo da me ona zeznula...
 
DeDa:
U vezi sam vec duze vreme sa Kineskinjom.Vencacemo se...
ali vec se cuju glasine kako taj brak nece uspeti,i kako je promasaj.."razlicite kulture,jezicke barijere"...
Sta da radim?! :( :?:
guraj do kraja, ljubav ne zna za granice...samo mogu ljudi oko tebe da te zeznu.na to budi spreman i iskljucuj ih.(podsvesno). :idea:
 
DeDa:
mario80:
DeDa:
U vezi sam vec duze vreme sa Kineskinjom.Vencacemo se...
ali vec se cuju glasine kako taj brak nece uspeti,i kako je promasaj.."razlicite kulture,jezicke barijere"...
Sta da radim?! :( :?:
guraj do kraja, ljubav ne zna za granice...samo mogu ljudi oko tebe da te zeznu.na to budi spreman i iskljucuj ih.(podsvesno). :idea:
Ma imam ja plan...
Eto mene tamo za Olimijadu :D
Dobar ti plan... :wink:
 
DeDa:
U vezi sam vec duze vreme sa Kineskinjom.Vencacemo se...
ali vec se cuju glasine kako taj brak nece uspeti,i kako je promasaj.."razlicite kulture,jezicke barijere"...
Sta da radim?! :( :?:
Mešoviti brak je sa biološke tačke gledišta dobra stvar,jer se izmešaju medjusobno potpuno različiti aleli..Verovatno ćete imati pametnu i talentovanu dečicu...Iako mene lično Azijatkinje ne privlače,ne slušaj šta drugi kažu,jer ljudi su glupa stoka...Samo slušaj sebe (i svoju China girl),gradi svoju sreću i ne obaziri se.
 

Back
Top