Braca Kinezi

pa naravno da smrde kad zive po dva'es'toro po garsonjeri... :lol:
ma, mislim da smo dosta unapredjivali odnose sa Kinom... :roll:
da je Kina tako super, mislis da bi oni dolazili kod nas, 'de ih ceka rasizam, kriminal i guranje po stanovima...
a Kineska cetvrt...sto da ne...bar imaju dobru hranu
 
...to za dobru hranu....hm....jako sumnjivo....odavno ne jedem po kineskim restoranima....uvoze psece meso iz Kine(jeftinije im....)a neki tvrde da i svoje mrtve "provlace" kroz kuhinju.....pa prijatno.....
 
Dobro, koliko su Srba u prethodnih 100 godina ubili braća Kinezi? 7 - 8 ? A koliko su Srba ubili "braća" Hrvati? 700 000? 800 000? Milion?

Evo šta DANAS, OVIH DANA slušaju "braća" Hrvati:


Jasenovac i Gradiška Stara, to je kuća Maksovih mesara
Kroz Imotski kamioni žure, voze crnce Francetića Jure
U Čapljini, klaonica bila, puno Srba Neretva nosila
Oj Neretvo teci iza stranu, nosi Srbe plavome Jadranu


To se danas sluša u Hrvatskoj. To Thompson peva. Njegove koncerte posećuju stotine hiljada Hrvata, nedavno je izdao i dijamantsku ploču.

Evo kratkog izvoda
Sinoć je u Sportskoj dvorani Mladosti u Rijeci održana dodjela Zlatne ploče, novoutemeljene nagrade Hrvatskog društva skladatelja, Hrvatske diskografske udruge i Hrvatske glazbene unije.
Priznanja se dodjeljuje glazbenicima na osnovu njihovih naklada tijekom jedne kalendarske godine i to u obliku srebrne, zlatne, platinaste i dijamantne ploče.
Najveće priznanje, odnosno dijamantnu ploču (za naklade veće od 60.000 primjeraka) dobio je MARKO PERKOVIĆ - THOMPSON za album "E, MOJ NARODE".

Ovo nisu nikakve izmišljotine, već čvrste činjenice pred kojima ne smemo da zatvaramo oči, u ime nekakvih "dobrosusetskih odnosa".
Pa ko nam onda zlo želi, Kinezi ili Hrvati?
 
Đenka:
Dobro, koliko su Srba u prethodnih 100 godina ubili braća Kinezi? 7 - 8 ? A koliko su Srba ubili "braća" Hrvati? 700 000? 800 000? Milion?

Evo šta DANAS, OVIH DANA slušaju "braća" Hrvati:


Jasenovac i Gradiška Stara, to je kuća Maksovih mesara
Kroz Imotski kamioni žure, voze crnce Francetića Jure
U Čapljini, klaonica bila, puno Srba Neretva nosila
Oj Neretvo teci iza stranu, nosi Srbe plavome Jadranu


To se danas sluša u Hrvatskoj. To Thompson peva. Njegove koncerte posećuju stotine hiljada Hrvata, nedavno je izdao i dijamantsku ploču.

Evo kratkog izvoda
Sinoć je u Sportskoj dvorani Mladosti u Rijeci održana dodjela Zlatne ploče, novoutemeljene nagrade Hrvatskog društva skladatelja, Hrvatske diskografske udruge i Hrvatske glazbene unije.
Priznanja se dodjeljuje glazbenicima na osnovu njihovih naklada tijekom jedne kalendarske godine i to u obliku srebrne, zlatne, platinaste i dijamantne ploče.
Najveće priznanje, odnosno dijamantnu ploču (za naklade veće od 60.000 primjeraka) dobio je MARKO PERKOVIĆ - THOMPSON za album "E, MOJ NARODE".

Ovo nisu nikakve izmišljotine, već čvrste činjenice pred kojima ne smemo da zatvaramo oči, u ime nekakvih "dobrosusetskih odnosa".
Pa ko nam onda zlo želi, Kinezi ili Hrvati?

tog Thompsona slusaju idioti...kakvih ima u kojoj god hoces zemlji...
"ko nam zeli zlo"...pa da nece Kinezi da nas brane od Hrvata?
pored Hrvata moramo da zivimo, hteli ili ne...kakve Kinezi imaju veze sa nama...osim sto su komunisti :lol:
 
Nexus 6:
tog Thompsona slusaju idioti...kakvih ima u kojoj god hoces zemlji...

To da Thompsona sluša mali broj ustaški opredeljenih Hrvata je laž koju B92 forsira kod nas. Činjenice su drugačije - Thompson je jedan od najpopularnijih pevača u Hrvatskoj i popularan je koliko i Colonia ili Magazin.
Pročitaj još jednom podvučeni deo teksta iz moje prethodne poruke - dijamantska ploča! Ona se ne dobiva kad ploču kupi šaka idiota...
 
Đenka:
Nexus 6:
tog Thompsona slusaju idioti...kakvih ima u kojoj god hoces zemlji...

To da Thompsona sluša mali broj ustaški opredeljenih Hrvata je laž koju B92 forsira kod nas. Činjenice su drugačije - Thompson je jedan od najpopularnijih pevača u Hrvatskoj i popularan je koliko i Colonia ili Magazin.
Pročitaj još jednom podvučeni deo teksta iz moje prethodne poruke - dijamantska ploča! Ona se ne dobiva kad ploču kupi šaka idiota...

dobro, mozda gresim...mozda je pet saka idiota...al' su idioti i u svakom slucaju MANJINA...

a kada vec komentarises deo moje poruke, zasto ne prokomentarises i ono sto je vezano za temu...?
pomislicu da bezis od rasprave... :cry:
 
Nexus 6:
dobro, mozda gresim...mozda je pet saka idiota...al' su idioti i u svakom slucaju MANJINA...

E TU grešiš! Nisu manjina, nego većina. Na HRT-u su celu jednu emisiju "Latinice" posvetili tom Thompsonu i u njoj su pitali narod da li misli da li je njegovo istupanje ispravni ili ne i preko 70% ljudi je reklo da misli da je ispravno. Neki su objasnili to kao "On je naš najbolji domoljubivi pevač, a ako otpeva i po neku ustašku, pa, bože moj..."

Ne znam zašto ti misliš da Thompson nije popularan u HR? Ko ti je to rekao da nije? Ja, na primer, komuniciram i sa nekim Hrvatima iz HR i oni kažu da nema tog kafiću u kojem se ne sluša i Thompson. Stvar je možda u tome što nisu sve njegove pesme ustaške, neke su prosto hrvatsko-patriotske.

Inače, jesi li znao da mu je jedan koncert u Holandiji zabranjen, zbog propagiranja fašizma?

Istakao sam ovo sa Hrvatima zato što je postavljač teme istupio ispred "nas" ("Eto, MI smo sa svima neka braća...") kao da govori u ime većine. On ne može da govori u ime većine, jer ne pripada ni etničkoj, ni političkoj ni verskoj većini u Srbiji. A raja se odmah primila na njegovu provokaciju, kao - daaa, ti Kinezi su odvratni, smrde, grozni su... A činjenica je da nam Kinezi nikad ništa na žao nisu učinili.
Jedan Hrvat pokrene temu u kojoj se pljuju Kinezi i onda će neko sa strane da kaže - "Vidi te Srbe, čak i Kineze mrze!" E, pa neće moći dok sam ja ovde.
 
Đenka:
preko 70% ljudi je reklo da misli da je ispravno.

Inače, jesi li znao da mu je jedan koncert u Holandiji zabranjen, zbog propagiranja fašizma?

Istakao sam ovo sa Hrvatima zato što je postavljač teme istupio ispred "nas" ("Eto, MI smo sa svima neka braća...") kao da govori u ime većine. On ne može da govori u ime većine, jer ne pripada ni etničkoj, ni političkoj ni verskoj većini u Srbiji.

nije valjda da ti kao radikal sada verujes ispitivanju javnog mnjenja...kao da se cela Hrvatska javila u "Latinicu"

nisam znao...i treba da mu bude zabranjen koncert u svakoj zemlji...

on je gradjanin ove zemlje, i ako je ziveo ovde sve ove godine (drugovanja sa Kinezima, npr.) ima svako pravo da govori u ime vecine...
 
ej LJUDI!
ovde se prica o kinezima...
pa bi bilo lepo da se neki drze toga.
covek vas je gore pitao sta mislite o kinezima u nasoj zemlji i kineskim cetvrtima.
ako neko hoce o hrvatima da prica, neka otvori tu temu...
pozdrav
 
Đenka:
Nexus 6:
dobro, mozda gresim...mozda je pet saka idiota...al' su idioti i u svakom slucaju MANJINA...

E TU grešiš! Nisu manjina, nego većina. Na HRT-u su celu jednu emisiju "Latinice" posvetili tom Thompsonu i u njoj su pitali narod da li misli da li je njegovo istupanje ispravni ili ne i preko 70% ljudi je reklo da misli da je ispravno. Neki su objasnili to kao "On je naš najbolji domoljubivi pevač, a ako otpeva i po neku ustašku, pa, bože moj..."

Ne znam zašto ti misliš da Thompson nije popularan u HR? Ko ti je to rekao da nije? Ja, na primer, komuniciram i sa nekim Hrvatima iz HR i oni kažu da nema tog kafiću u kojem se ne sluša i Thompson. Stvar je možda u tome što nisu sve njegove pesme ustaške, neke su prosto hrvatsko-patriotske.

Inače, jesi li znao da mu je jedan koncert u Holandiji zabranjen, zbog propagiranja fašizma?

Istakao sam ovo sa Hrvatima zato što je postavljač teme istupio ispred "nas" ("Eto, MI smo sa svima neka braća...") kao da govori u ime većine. On ne može da govori u ime većine, jer ne pripada ni etničkoj, ni političkoj ni verskoj većini u Srbiji. A raja se odmah primila na njegovu provokaciju, kao - daaa, ti Kinezi su odvratni, smrde, grozni su... A činjenica je da nam Kinezi nikad ništa na žao nisu učinili.
Jedan Hrvat pokrene temu u kojoj se pljuju Kinezi i onda će neko sa strane da kaže - "Vidi te Srbe, čak i Kineze mrze!" E, pa neće moći dok sam ja ovde.
Tako je...kinezi su nasa braca...imam devojku Kineskinju. :D
 
eh DEDA, preduhitrio si me bas kad sam saznala da imas devojku kineskinju... i taman se vratim na POLITIKU, da obelodanim taj podatak, kad ono, vec si sam obelodanio...
eh!
pa zato su tebi BRACA kinezi... hahahah
meni boga mi nikako ne mogu da budu niti ce ikad biti...
postavljas ovu temu na forumu iz skrivenih motiva, a ona dvojica se zakrvise oko hrvata... hahaha
bas smesno
:lol:
 
Кинези треба да се врате у Кину.
Ако се то не деси, Европа ће да постане уточиште све већег броја неевропљана, чиме ће се изгубити наша стара култура.
Када се сви врате на своја историјска станишта, моћи ћемо да очекујемо и бољи и лепши живот.
Ово што се дешава данас није нормално.

Нестаће и Америке и ,,демократије", а ми не смемо допустити да нестанемо и ми Срби, као народ!
Имиграцију из Кине и других земаља треба под хитно зауставити.
 
Dobro, koliko su Srba u prethodnih 100 godina ubili braća Kinezi? 7 - 8 ? A koliko su Srba ubili "braća" Hrvati? 700 000? 800 000? Milion?

Evo šta DANAS, OVIH DANA slušaju "braća" Hrvati:


Jasenovac i Gradiška Stara, to je kuća Maksovih mesara
Kroz Imotski kamioni žure, voze crnce Francetića Jure
U Čapljini, klaonica bila, puno Srba Neretva nosila
Oj Neretvo teci iza stranu, nosi Srbe plavome Jadranu


To se danas sluša u Hrvatskoj. To Thompson peva. Njegove koncerte posećuju stotine hiljada Hrvata, nedavno je izdao i dijamantsku ploču.

Evo kratkog izvoda

Ovo nisu nikakve izmišljotine, već čvrste činjenice pred kojima ne smemo da zatvaramo oči, u ime nekakvih "dobrosusetskih odnosa".
Pa ko nam onda zlo želi, Kinezi ili Hrvati?

Не жели нам добро Хрват, а вероватно ни Кинез.
Шта је њега брига какви су наши међунационални односи (Срби- Хрвати), ова држава за њега представља испуњење сна, каква је таква је.
Он је дошао да овде ,,уваљује" кинеску робу, од тога живи, дошао је шири кинески утицај. Њему је Србија као и свака Европска земља. За њега нема разлике.

Ми нисмо у добрим односима са Кинезима због тога што смо им допустили да се населе у Србији, већ због заједничких интереса у односу на Америку. Србија и Кина имају доста заједничких пријатељских држава, као што је Русија.

Нема потребе да се заваравамо да ,,морамо" да будемо добри према досељеницима из Кине, ради очувања ових међудржавних веза, напротив, треба да спречимо даље досељавање несрба ради сопственог опстанка.
 
Ко извуче тему из нафталина.
Иначе све нешто жалим за европском "културом"... Од спаљивања "вештица" до геј парада...
 

Back
Top