ATI RADEON 9200SE

kartica je ziva beda,znam jer sam video kod mog druga kome su uvalili pre jedno god.dana komp sa 9200SE,2.4Ghz Celeron ,na nekoj uzasnoj ploci,2*256mb ram no name,Toshiba DVD,neki rezac Matsushita i TFT 17inch Samsung(jedino solidno sto je kupio),sve to za 1300E!!!!!!!!!!!!!!!!
BRUKA LJUDI
kad sam videokomp i cuo kolko je platio bilo mi ga je zao > :cry: :cry:
 
Imao sam je ja, Club3D-ovu, sa 128MB. Zaista je mnogo bolje uzeti običnu verziju jer ova 64 bitna je osakaćena maksimalno. A moram reći i da je mnogo nestabilna. Ja sam je bio platio 50 evrića, i za te pare nisam mogao dobiti ništa bolje. Šta više reći, mogao sam igrati recimo NFS: Underground, Max Payne 2 i Colin-a 3 u full detaljimo bez trzanja, ali za nešto više...
Dx8.1 je kompatibilna, podržava rezoluciju do 2048x1536, AGP8X, ima 4 pipelana (duplo više od fx5200) koja odrađuju 6 teksture po jednom prolazu što je čini nekih 20% bržom od FX5200 u istoj kategoriji (naravno u dx8.1 modu).
 
Incinerator:
kartica je ziva beda,znam jer sam video kod mog druga kome su uvalili pre jedno god.dana komp sa 9200SE,2.4Ghz Celeron ,na nekoj uzasnoj ploci,2*256mb ram no name,Toshiba DVD,neki rezac * i TFT 17inch Samsung(jedino solidno sto je kupio),sve to za 1300E!!!!!!!!!!!!!!!!
BRUKA LJUDI
kad sam videokomp i cuo kolko je platio bilo mi ga je zao > :cry: :cry:

Mogu da se kladim da je komp kupio u Jugodati. Samo oni umeju da sastave takve konfiguracije.
 
stanoje:
Incinerator:
kartica je ziva beda,znam jer sam video kod mog druga kome su uvalili pre jedno god.dana komp sa 9200SE,2.4Ghz Celeron ,na nekoj uzasnoj ploci,2*256mb ram no name,Toshiba DVD,neki rezac * i TFT 17inch Samsung(jedino solidno sto je kupio),sve to za 1300E!!!!!!!!!!!!!!!!
BRUKA LJUDI
kad sam videokomp i cuo kolko je platio bilo mi ga je zao > :cry: :cry:

Mogu da se kladim da je komp kupio u Jugodati. Samo oni umeju da sastave takve konfiguracije.
Tacno tako :roll: 8)
 
Incinerator:
stanoje:
Incinerator:
kartica je ziva beda,znam jer sam video kod mog druga kome su uvalili pre jedno god.dana komp sa 9200SE,2.4Ghz Celeron ,na nekoj uzasnoj ploci,2*256mb ram no name,Toshiba DVD,neki rezac * i TFT 17inch Samsung(jedino solidno sto je kupio),sve to za 1300E!!!!!!!!!!!!!!!!
BRUKA LJUDI
kad sam videokomp i cuo kolko je platio bilo mi ga je zao > :cry: :cry:

Mogu da se kladim da je komp kupio u Jugodati. Samo oni umeju da sastave takve konfiguracije.
Tacno tako :roll: 8)
To uopste nije tesko pogoditi.
No ovo nije nista kakvih slucajeva ima.
 

Back
Top