Kad smo bili maliiii :)

malla-slatka

Primećen član
Poruka
917
kakvi ste bili kad ste bili mali?dobra i poslusna deca ili suprutno od toga?
kakvi ste sada? da li ste isti kao sto ste nekada bili?

Ja kada sam bila mala mila sam jaaaaako muskobanjasta....tukla sam se sa kim sam stigla :D cak i sa onima starijim od mene....bila sam dosta neposlusno dete,u fazonu lara kroft (mada,kada sam pogledala taj film,naglosam se promenila u borca) :mrgreen: verovatno je to uticalo na mene... suknje sam M.R.Z.E.L.A.,imala sam kratku kosu....

dok evo sada sam drugacija,ne volim vise da se bijem,sada mrzim kratku kosu :mrgreen: nosim suknje....jedino sto mi je malko ostale iz proslosti je to kada me neko iznervira tipa:stariji pocnu nes da mi se q.rce ili mi neki matorac dobaci"de sli lutko" dodje mio da ih tako razvalim.....ali sada mi je jezik jaca strana,nisu misici vise :D
 
34066_1154009907388_1741915645_289791_4816006_n.jpg


:histericna:
 
sa 4 godine sam zapalila kucu
poredjala igracke u veliki krug,upaljac i idemo
dobili smo sut-kartu buduci da smo bili podstanari
nesto kasnije sam premazala pola sledeceg stana svinjskom mascu
i imala sam obicaj da grizem brata za ruku onako da ostanu zariveni
mislim da je dovoljno da se zakljuci.
 
Bila sam veoma nezgodna. Stalno sam plakala, terala svima kontru, bila jako privrzena majci, terorisala mladje sestre, ukoliko mi se nesto nije udovoljilo znala sam da placem do besvesti.... hm, zakljucujem da su me dosta razmazili... Srecna sam sto je sve to bilo u detinjstvu. :D
 
Stiv, jesi ti ova u sredini???:hahaha::hahaha::hahaha:

Ne ova desno :hahaha:

:roll:

@tema

Ja sam kao mali bio jako destruktivne prirode, to mi je i danas ostalo ... Moja sestra je tada dobila onu pravu barbiku, znate one gumene sto su imale savitljiva kolena i zglobove :lol: Epa jedne veceri, moja majka je odvela sestru na kupanje, a tada smo se grejali sporetom na drva, i ja sam otvroio rernu, i nije da se hvalim ali ja sam izumeo solarijum :rumenko: Doduse stavljena je u veliki pleh, nije da sam je stavio kozom na rernu . Zaboravio sam da podmazem doduse, ali nije se zalila . Zatvorio sam rernu i u roku od 20-tak minuta nasa kuca bila je zadimljena dovoljno da narednih 10 dana, miris zapaljene gume i dalje je gorio nasa pluca :p

Ovo je samo jedna situacija u kojoj pokazujem svoju destruktivnu moc . Ima ih jos mali milion :lol:
 
Ne ova desno :hahaha:

:roll:

@tema

Ja sam kao mali bio jako destruktivne prirode, to mi je i danas ostalo ... Moja sestra je tada dobila onu pravu barbiku, znate one gumene sto su imale savitljiva kolena i zglobove :lol: Epa jedne veceri, moja majka je odvela sestru na kupanje, a tada smo se grejali sporetom na drva, i ja sam otvroio rernu, i nije da se hvalim ali ja sam izumeo solarijum :rumenko: Doduse stavljena je u veliki pleh, nije da sam je stavio kozom na rernu . Zaboravio sam da podmazem doduse, ali nije se zalila . Zatvorio sam rernu i u roku od 20-tak minuta nasa kuca bila je zadimljena dovoljno da narednih 10 dana, miris zapaljene gume i dalje je gorio nasa pluca :p

Ovo je samo jedna situacija u kojoj pokazujem svoju destruktivnu moc . Ima ih jos mali milion :lol:

koji kralj:lol:
moj brat je grizao barbikama grudi
:confused:
 
Imao sam jaku volju kao klinac...recimo ja i brat smo bili mnogo bolesljivi pa smo primali inekcije 10 puta cesce nego druga deca i jednom sam sa 2.5 godine rekao kevi da nikada vise necu plakati od inekcija...a pre toga sam napravio scenu i nikada vise nisam zaplakao.....
i uglavnom tokom celog detinjstva sam drzao rec..i bilo je onako kako obecam..posle se to izgubilo...
 
I ja sam sisala prst i to palac :mrgreen:

Evo jos nesto, bajato 15 godina
Ja i deda mraz od kog sam se plasila i plakala
1008810.jpg

ja i moja tetka za moj cetvrti rodjendan
1008814.jpg
Cak sam i ja izgledala ko andjeo nekad. Nemam pojma sta se posle desilo.
 
Bila tema, al' a'e...

Kad sam bio mali uvek sam se tukao, toliko sam se tukao da me se ortaci koje nisam video nekoliko god. jos uvek plase...:cool:
Nikad nisam bio u kuci duze od 20 min...

Dok sam sad nekako povucen, mogu nekad ostati kuci po ceo dan, potucem se samo kad se u gradu neko od ortaka pokaci...
Deo mene jos uvek zeli da opet budem klinac...:p
 
Svi smo slatki dok smo mali.
A onda porastemo.

Ne lupetaj, pogledaj Stevee-a...:eek::think:

@Steve

Jesi se ti usima pokrivao pred spavanje? :mrgreen:

Msm, i ja sam bio ruzan kad sam bio mali, ali bez' tamo bre budaalo jedna...:rumenko:

@tema

Da dodam da su me zvali Tayson...:cool::per:

E, da...pre god. dana me sretne neka baba koja je zivela u mojoj zgradi kad sam bio klinac...i ladno mi baba kaze "Kako si bio ruzan kad si bio mali, sad si se proleps'o..." :confused:
Reko'...baba...duvaj ga, baba...:cool:

P.S. Uvek sam unistavao sestrine igracke i nju sam redovno mucio...bas je bila mukica...i ostala... :( :P
 
jao,secam se,kada sam imala oko 3 godine,moji roditelji su svako vece izlazili sa roditeljima moje sestre,i onda dodje deda mene da cuva dok se oni ne vrate...i cim cujem da oni zatvaraju vrata,ja skocim dedi na ledja,pocnem da ga cupam,da vristim,da se smejem :D A jednom,posto mama i tata su mi dali za veceru kobasicu koju ja nisam htela da pojedem,ja sam jedan kolutic ubacila u video :D i video sa naravno pokvati :)
 
Uvek sam bila mirna, ali uvek,stvar vaspitanja, nishta vishe...
Tek oko shestog razreda pochinjem da se izdvajam,
i da iznosim svoje stavove, i tada vec niko nije mogao
da utiche, na mene (sem roditelja, naravno)...
Danas vishe i ne lichim, po temperamentu, na ono shto sam nekad bila.... ;)
 
jao,secam se,kada sam imala oko 3 godine,moji roditelji su svako vece izlazili sa roditeljima moje sestre,i onda dodje deda mene da cuva dok se oni ne vrate...i cim cujem da oni zatvaraju vrata,ja skocim dedi na ledja,pocnem da ga cupam,da vristim,da se smejem :D A jednom,posto mama i tata su mi dali za veceru kobasicu koju ja nisam htela da pojedem,ja sam jedan kolutic ubacila u video :D i video sa naravno pokvati :)


A ti i inace tako? Msm ne volis kobasice? :per:
 

Back
Top