СВЕ ЈЕ ВИШЕ СРПСКИХ САЈТОВА НА КОЈИМА ЈЕ ЗАБРАЊЕНО ПИСАЊЕ ЋИРИЛИЦОМ!!!

ccaterpillar

Legenda
Poruka
56.059
После форума на сајту Дачије у Србији, на коме је на видном месту истакнуто да је забрањено писање ћирилицом, данас сам добио упозорење на још једном форуму да не користим ћирилицу:

Zabranacirilice-1.jpg


Какву будућност може имати овакав народ, који није свестан своје несвести?

Сајт је:

http://www.exyu-fitness.com/forum/
 
После форума на сајту Дачије у Србији, на коме је на видном месту истакнуто да је забрањено писање ћирилицом, данас сам добио упозорење на још једном форуму да не користим ћирилицу:

Zabranacirilice-1.jpg


Какву будућност може имати овакав народ, који није свестан своје несвести?

Сајт је:

http://www.exyu-fitness.com/forum/

Pošalji ombudsmanu i kaži da su ti ugrožena prava.
 
Sta ce srbima cirilica, pa to nije EUropski. Prodati cirilicu u paketu sa KiM.
To je jedini put napred.
:mrgreen:

Za KiM mozda i nije kasno da se izvuce neka lova, ali koji ce qraz nekome cirilica ??
Pa jos da plati za nju??

Evo . i ti pises latinicom . kako vidim , pa ti nista ne fali ......?????? ili ipak ....:think:
 
Такви смо ми Срби, рођену мајку бисмо продали само ако се укаже прилика..

...kucu na kosovu, njivu na metohiji , stan u pristini, lokal u peci.....a onda kuku majko, oterase me sa ognjista vekovnoga :sad2::sad2::sad2:
 

Mozda onima koji su prisvojili srpski za svoj i nazvali ga njihovim.
Siguran sam da bi i siptari kupili, kao sto prisvajaju srpsku zemlju, crkve i manastire, ljudi stvaraju naciju preko noci, siguran sam da bi im dobro doslo i pismo.
Srbima ne treba nista od toga, ni zemlja ni drzava, Srbi ce u EUropu.
S'ciganima i kurdima pod ruku.
 
Za KiM mozda i nije kasno da se izvuce neka lova, ali koji ce qraz nekome cirilica ??
Pa jos da plati za nju??

Evo . i ti pises latinicom . kako vidim , pa ti nista ne fali ......?????? ili ipak ....:think:

Пишем јер ме мрзи да набадам чћпђљњзџ на тастатури, а не зато што незнам да је читам или куцам. ;)
 

Пишем јер ме мрзи да набадам чћпђљњзџ на тастатури, а не зато што незнам да је читам или куцам. ;)
Да, већи део српске интернет популације нема "српске" тастатуре, тј. тастатуре на којима се налазе и слова ч,ш,ђ,ч,ћ,њ,љ,џ,з, већ се та слова налазе на местима заграда и сл.
 

Back
Top