2012. smrt svih ljudi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Crazy-Wolf

Ističe se
Poruka
2.397
Ova tema je inspirisana onom proslom....jer je prosla izasla sa natprirodnog u prirodno. :mrgreen::lol:

E sad ovako....
Recimo da ce 2012. zaista biti smak sveta,smrt svega zivog....znaci odbacujemo one smesne i glupave pricice da se tada nista znacajno nece desiti. :mrgreen: znaci nema prelazak covecanstva na visi nivo svesti,nema svetskog mira i ostalih budalastina. :mrgreen:

Sta bi ste vi radili tada,da saznate da ce nas udariti kometa i sve nas *** kolektivno? jel bi ste se molili? radili dobra dela?? gledali da spasite dusu svoju??? ili ako ste ateista,uzeli moj primer,pa fino lepo kupili travu i vodku i u veselju otisli u zaborav? :D:lol:

Ili neka druga teorija... Bog se naljuti na nas, i posalje na nas uragane,zemljotrese,potope..... jel bi ste opet sedeli i radili apsolutno nista ili bi otisli u neki ludi provod za kraj?

Ili mozda opet drugi scenario... opet Bog u glavnoj ulozi,samo sto nas sad ne bombarduje kuglama vatre,nego posalje legiju andjela na nas? (ovo sam skoro gledao film sa takvom tematikom...veoma zanimljiv :)) e sad zapamtite ovo....Boga bas zabole sad za nas! on hoce da nas istrebi,da na unisti...on je sada neprijatelj. Da li bi opet uhvatili bibliju ili kuran ili koju vec svetu knjigu imate i molili Boga za oprost,da spasete dusu svoju i prihvatili smrt kad vam uskoci kroz prozor? Ili bi ste se borili.....podigli kuku,motiku i malj,sekiru,dedinu prangiju,m32 i poceli da kosite ta **??? Ja bi se borio. :neutral:

Al ajde,nece Bog da nas istrebi,dobar je on...valjda. :confused:
Istrebicemo se sami...WWIII !
pa...opet,isto ko ovo kad Bog salje hordu na ljude... samo sto se ovde koljemo izmedju sebe..... cekanje u sklonistu da se rat zavrsi? mozda u nekoj pecini? sluzba na nekom brodu? pilot u borbenom avionu prve klase? ili,moje omiljeno,rovovska bitka u prvim redovima? :D

odgovorite na koju god teoriju hocete,a mozete da dodate i svoju...sta bi ste vi uradili u takvoj situaciji?

da vas cujem.....sta bi bilo kad bi bilo.... :ceka:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ova tema je inspirisana onom proslom....jer je prosla izasla sa natprirodnog u prirodno. :mrgreen::lol:

E sad ovako....
Recimo da ce 2012. zaista biti smak sveta,smrt svega zivog....znaci odbacujemo one smesne i glupave pricice da se tada nista znacajno nece desiti. :mrgreen: znaci nema prelazak covecanstva na visi nivo svesti,nema svetskog mira i ostalih budalastina. :mrgreen:

Sta bi ste vi radili tada,da saznate da ce nas udariti kometa i sve nas izjebati kolektivno? jel bi ste se molili? radili dobra dela?? gledali da spasite dusu svoju??? ili ako ste ateista,uzeli moj primer,pa fino lepo kupili travu i vodku i u veselju otisli u zaborav? :D:lol:

Ili neka druga teorija... Bog se naljuti na nas,pukne mu k*,ispizdi se i posalje na nas uragane,zemljotrese,potope..... jel bi ste opet sedeli i radili apsolutno nista ili bi otisli u neki ludi provod za kraj?

Ili mozda opet drugi scenario... opet Bog u glavnoj ulozi,samo sto nas sad ne bombarduje kuglama vatre,nego posalje legiju andjela na nas? (ovo sam skoro gledao film sa takvom tematikom...veoma zanimljiv :)) e sad zapamtite ovo....Boga bas zabole sad za nas! on hoce da nas istrebi,da na unisti...on je sada neprijatelj. Da li bi opet uhvatili bibliju ili kuran ili koju vec svetu knjigu imate i molili Boga za oprost,da spasete dusu svoju i prihvatili smrt kad vam uskoci kroz prozor? Ili bi ste se borili.....podigli kuku,motiku i malj,sekiru,dedinu prangiju,m32 i poceli da kosite ta govna??? Ja bi se borio. :neutral:

Al ajde,nece Bog da nas istrebi,dobar je on...valjda. :confused:
Istrebicemo se sami...WWIII !
pa...opet,isto ko ovo kad Bog salje hordu na ljude... samo sto se ovde koljemo izmedju sebe..... cekanje u sklonistu da se rat zavrsi? mozda u nekoj pecini? sluzba na nekom brodu? pilot u borbenom avionu prve klase? ili,moje omiljeno,rovovska bitka u prvim redovima? :D

odgovorite na koju god teoriju hocete,a mozete da dodate i svoju...sta bi ste vi uradili u takvoj situaciji?

da vas cujem.....sta bi bilo kad bi bilo.... :ceka:


Znaci ako 2012 pomru ljudi, ja cu da se ubijem, 11 godina idem u skolu a da ne upisem fakultet, znaci ne umirite jos...:D
 
Ja nisam ateista ali posto sam ti drugarica kupila bih kanabis, hasis, gandzu, dzoint, ganju..
Zatim bismo onako nadrogirani izmaltretirali jezeve, zabe, veverice i koze koje drzim u podrumu...
Kako cemo drazesno provesti poslednje sate zivota, zajedno... :rumenka:
 
Ne, ovo prvo mogu da sprecim, mogu da se borim ali kako da se borim protiv smaka sveta ako je neizbezan?

John Connor: No, you shouldn't exist. We took out Cyberdyne over ten years ago. We stopped Judgment Day.
Terminator: You only postponed it. Judgment Day is inevitable.

Eto...sad si naveo primer koji ti ne ide bas u korist.

Da se Dzon Konor predao Terminatoru da ga ubije,jer je Sudnji Dan neizbezan,sta bi onda bilo? Ko bi onda bio vera i nada,vodja pobunjenika? ko bi bio the chosen one? :lol: niko... :neutral: svi bi pomrli jos u startu.

idalje bi se predao?
 
Ja nisam ateista ali posto sam ti drugarica kupila bih kanabis, hasis, gandzu, dzoint, ganju..
Zatim bismo onako nadrogirani izmaltretirali jezeve, zabe, veverice i koze koje drzim u podrumu...
Kako cemo drazesno provesti poslednje sate zivota, zajedno... :rumenka:

Jao maj frend,sto ce nama biti lepo kada dodje ovaj famozni smak! :D
t3038.gif
 
Da se desi tako nesto, tj da znam da ce biti tako nesto, a nece .... Hmmm mislim da bih kupio kartu nedelju dana radnije, i otisao u San Francisko . Ono .... Naravno usput bih ukrao nekom pare da ne primeti, i prakticno bih pobegao u SF pun kesa, kupio bih flasu najskupljeg sampanjca i pijuckao bih na golden gate-u :rumenko:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top