RUKOMETASI JAVITE SE...

Ma nema veze ako ne trenira sada.....i ja sam bivsa rukometsica-ne treniram vise!!!A sto se tice Jovane Bartosic znam ko je cura ali ja sam trenutno u Americi tako da neznam tu informaciju.Ti odakle si?Koje si godiste?A trenirao si rukomet...kada?
Pozdrav !!! :P
 
Hajde, lepa moja Nislika, ako hoces da zazivi ova tema, ti se prva otvori!
Da ti pomognem... Kakav je rukomet u Ameriki? Kako su organizovane lige? Kako klubovi? Sta ti tamo radis?
Odgovori mi, a onda cu ja tebi, natenane, odgovoriti na svako tvoje pitanje! :D
 
Americka liga je dostaaaaaaaaaaaaaaa slaba...u celoj americi imaju svega 3 kluba u New Yotku,Washingtonu i Los Angelesu a nemeju pojma.A sto se tice mene i toga sta radim ovde...ovde sam kao exchange student(zavrsavam 4 god. srednje skole).A ti? Odakle si? Treniras, trenirao si rukomet ili sta?
Koje si godiste?
Ja se maksimalno trudim da pratim sve dogadjaje ali nikako da nadjem na netu za DIN?!!!Da li mozda znas sa kim su igrale zadnju utakmicu i kako su proslei sta su uradile u ligi sampiona????
POZDRAV... :)
 
Poslednje sto sam ti iskopao za DIN, je, da je u prvom kolu superlige pobedio Radnicki 32:25(14:13).
Plasirale su se u Ligu sampiona pobedom nad francuskim Mecom 28:20 (prvi mec 24:20 za Mec). Koliko ja znam, a prilicno sam iskljucen iz rukometnih zbivanja, Liga sampiona za zene pocinje tek 08.01.2005.
Korisne informacije u vezi sa ovim mozes naci na: www.eurohandball.com ili www.rkdin.org.yu!
Ova ostala pitanja su vezana za privatne stvari, ali mozes da se registrujes, posaljes mi privatnu poruku, a ja cu ti odgovoriti.
Btw. Po mojim saznanjima, rukomet je relativno razvijen na jugu USA i na istocnoj obali(Detroit, Atlanta...), ali su to uglavnom skolske ili vojne ekipe. Da li gresim?
 
OK HAVALA ZA SAJTOVE...A STO SE TICE REEGISTROVANJA POKUSALA SAM ALI NIKAKO DA USPEM NESTO ME ZEZA...JA PRILICNO SLABO STOJIM SA KOMPJUTERIMA....TAKO DA...MOJA ADRESA JE american_girl_3@hotmil.com PA AKO ZELIS PISI!!!
A STO SE TICE AMRICKE LIGE POSTOJI RUKOMET U TOM DELU ALI JE NA SKOLSKOM NIVOU...TAKO DA NIJE NISTA ZNACAJNO...KAO STO SAM REKLA IMAJU SAMO TRI KLUBA...ZALOSNO ZAR NE???
POZDRAV...!!! :) :P
 
OK, ANA NIJE BAS NAJTALENTOVANIJA ALI JE JEDNA OD BOLJIH...JA BIH NPR IZDVOJILA LJILJU.....LJILJU KNEZEVIC KAO I ZLATU PAPLACKO....NIJE LEPA ALI JE ODLICAN GOLMAN...ALI KOLIKO VIDIM TI VISE GLEDAS PO LEPOTI ZAR NE....I DA,JOS JEDNO PITANJE DA LI VOLIS DA GLEDAS NASU ZENSKU RUKOMETNU REPREZENTACIJU ZBOG IGRE, MISLIM ZBOG RUKOMETA ILI ZBOG IGRACICA?....ISKRENO...? :?: :?: :?:
 
NASA NAJBOLJA IGRACICA JE BOJANA PETROVIC.
LJILJA KNEZEVIC JESTE DOBRA,ALI JE VEC U IGRACKIM GODINAMA I NIJE VISE DOBRA KAO NEKAD.
GOLMAN ZLATA PAPLACKO VEC ODAVNO NIJE U REPREZENTACIJI, NA NJENOM MESTU SADA IGRA ANA VOJCIC.

INACE KADA SAM REKAO DA JE ANA RADOVIC NASA NAJTALENTOVANIJA IGRACICA,PREVASHODNO SAM MISLIO NA NJENE GODINE JER JE IZUZETNO MLADA,A SA POTENCIJALOM DA KASNIJE POSTANE NPR. NOVA LJILJA KNEZEVIC.


POZDRAV!!!!
 
i]NARAVNO DA ZNAM DA ZLATA NE IGRA VISE U REPREZENTACIJI,I ZNAM KO JE ANA VOJCIC...IMALA SAM I PRILIKU DA JE UPOZNAM ALI KAZEM BEZ OBZIRA NA REPREZENTACIJU MISLIM DA JE ZLATA SUPER GOLMAN!!!A STO SE TICE LJILJE DELIMICNO,ALI SAMO DELIMICNO SI U PRAVU!!!A STA MISLIS O NASOJ MUSKOJ REPREZENTACIJI, KOGA BI IZDVOJIO...?[/i]
 
Ja zaista mislim da LJILJA nije vise tako dobra kao sto je nekad bila,a i znam da se na proslom SP u HRVATSKOJ i nije bas pokazala u najboljem izdanju.

A sto se tice nase muske reprezentacije tu bih ja pre svega izdvojio fenomenalnog golmana ARPADA STERBIKA,onda super pivota RATKA NIKOLICA i srednjeg beka DANIJELA ANDJELKOVICA.

a svi ostali su mi tu negde...prosecni!
Takodje mislim nas selektor VUJOVIC nikada ne izvrsi pravi odabir igraca...evo recimo sad nije u reprezentaciju pozvao MARKA KRIVOKAPICA sto je po meni neverovatno.

inace imamo odlicne kadete koji su prvaci EVROPE :)
 
[b]Za Ljilju se slazem potpuno...polako joj istice rok trajanja..a sto se muskaraca tice skidam kapu Arpadu Sterbiku(on je moj idol jer sam uvek pratila njegovu karijeru,-dok sam trenirala bila sam golman)..tako da sam ok..a sto se tice ostalih dobar je Borko Djordjevic-inace moj super drug...takodje Nenad Vuckovic -igrao je do skoro u zvezdi ,dosta je mlad...A da li znas neke od kadeta...npr.Djuric Vladimir trenutno je u jugopetrol zeleznicaru....decko je fantastican...iako jemlad jedan je od jacih igraca u Jugopetrol Zeleznicaru...Inace sta mislis o Jugopetrol Zeleznicaru???[/b]
 
Ne znam mnogo o Jugopetrol Zeleznicaru da budem iskren znam samo da im je selektor Zoran Ivic i znam da tamo igra Stefanovic i jos par nekih igraca za koje sam cuo.Za kadeta Vladimira DJurica evo prvi put cujem sada od tebe...malo sam prelistao internet strane i vidim da je sad nedavno na utakmici protiv Partizana bio jedan od najzapazenijih na terenu postigao je 6 golova.Ne znam zasto nije bio u nasoj kadetskoj reprezentaciji.inace od tih mladjih igraca mislim da je Petar Nenadic bez premca,stvarno fenomenalno igra.

Vidim ti poznajes dosta igraca kazes da znas Borka Djordjevica...pa si onda upoznala Anu Vojcic koga jos od igraca ili igracica poznajes :?: :?:

Sta mislis o novom selektoru dama Miletu Isakovicu?

U kom si gradu? jel te vuce nostalgija za domovinom :?:
 
MA NIKOGA POSEBNO...LJUBU PAVLOVICA..AKO SI CUO ZA NJEGA ON JE JEDAN OD BOLJIH IGRACA U NASOJ ZEMLJI...SADA IGRA U NEMACKOJ,LJILJANU KNEZEVIC,BRANKU JOVANOVIC,SAVKOVIC JELENU-GOLMAN SENIORSKE REPREZENTACIJE...MA TO JE TO!!! A TO DA LI ME JE UHVATILA NOSTALGIJA...MOZDA JESTE........MALO...NISTA POSEBNO...RAZMISLJAM DA OSTANEM OVDE...A JA SAM U LINKOLNU...U NEBRASKOJ
 
Bojana Petrovic je ne samo nasa vec najbolja rukometasica Evrope, bez ikakvog preterivanja! Ljilji svaka cast za sve(u stvari i ne bas za sve, ali dobro sad...) sto je postigla tokom karijere, ali prva dama naseg rukometa je Bojana!

Kada je otisla u Dansku, odmah su osvojili evropsko takmicenje u kom su nastupali, neki kup, cini mi se, onda iste sezone prvenstvo Danske, sto im je donelo plasman u Ligu sampiona naredne sezone, koju su naravno i osvojili! Pobedili su zasluzeno Krim, Bojana je proglasena za najboljeg igraca finalnog turnira, bila je najbolji strelac LS, ako se ne varam i u danskom prvenstvu, jedan od najboljih asistenata, ne mogu ni da se setim kakve je nagrade sve pokupila....ovo je bila njena godina...jos da sa reprezentacijom u Madjarskoj napravi neki dobar rezultat, a to bi bila samo medalja pa ne znam ko bi mogao da kaze da je bolji od nje!
Sad da ne ispadne da je ona sama zasluzna za klupske uspehe, Slagels stvarno ima tim snova,ali ona je bila glavni igrac i prva zvezda tog istog tima snova!

Daj Boze da postane i prva zvezna naseg reprezentativnog tima snova koji ce biti na postolju u decembru!
 
Pa dal' ce nasa reprezentacija uzeti medalju u Madjarskoj to je stvarno znak :?:
Jer mesec dana pred prvenstvo mi menjamo selektora i postavljamo Isakovica...ja ne znam al' nesto se licno i ne secam da je on ikada vodio ijednu zensku ekipu.Pitanje je dal' je uopste upoznat sa igracicama i njihovim kvalitetima.Ima samo mesec dana da sve to skonta i stvori tim za medalju.Inace mislim da je Mile Isakovic sjajan covek,bez afera i ostalih gluposti koje prate mnoge trenere.Ne znam samo zasto za novog selektora nisu pa makar i samo predlozili Duska Milica.Bio je pomocnik Ivica i ima jasnu sliku o nasim igracicama ,a plus jos je i sa juniorkama osvojio bronzu u Ceskoj,Ali dobro...

I za mene je Bojana Petrovic najbolja igracica Evrope :) samo nikako da je i proglase.
Nekako uvek izaberu onu Bojanu Radulovic nemam pojma zasto al' verovatno zbog toga sto je imala vise uspeha sa svojom Madjarskom reprezentacijom (inace nekada je igrala u Somboru)
 

Back
Top