Može li ?

Ankora

Buduća legenda
Poruka
38.332
.. nacin diskutiranja na LJIS-u otkrit ko je ono ful sexy mama or daddy ?:mrgreen:
Imaju li slova tu moć . Zavest?
(zanemarimo slike forumaša)
Pošto se Vas tu pola pošibalo između sebe , koju i ja glupost pitam ..:confused:
 
Npr.. gledajuc diskutantice, pari mi da se više zavode pisanim slovima nego slikama..
Vole istuc jezikom.:rumenko:
Nekako su mi jaci spol ovdi na LJIS-u .
Muški zašto je to tako i da li sam u pravu?
 
.. nacin diskutiranja na LJIS-u otkrit ko je ono ful sexy mama or daddy ?:mrgreen:
Па, не баш...
Можда само у неким случајевима...

Многи овде настоје да буду оно што нису у СЖ, тако да граде жељене идентитете :dash:
Па би по писању рекао ''ваууу, ово је нека врх риба'', а када постави слику, све ти је јасно ;)
 
Па, не баш...
Можда само у неким случајевима...

Многи овде настоје да буду оно што нису у СЖ, тако да граде жељене идентитете :dash:
Па би по писању рекао ''ваууу, ово је нека врх риба'', а када постави слику, све ти је јасно ;)

Pa npr, meni se cini da je ovdi humor jako zastupljen i da je mnogo bilo napaljotka na osnovu njega ..:rumenko:
Veoma mocna karta zavađanja.
 
ako su u pravu dobiju racku u glavu

ma, krivo sam napisala...odnosi se na onu pricu
o muskom/zemskom mozgu...i to....
mislim, verbalno ste....ugrozeni, al vam je priroda nekako...nadoknadila...
mada, s druge strane, neki tvrde i da ste...evolucijski experiment
koji se nije pokazao narocito uspjesan...
kome vjerovati....(ha)ah...:lol:
 
Па, не баш...
Можда само у неким случајевима...

Многи овде настоје да буду оно што нису у СЖ, тако да граде жељене идентитете :dash:
Па би по писању рекао ''ваууу, ово је нека врх риба'', а када постави слику, све ти је јасно ;)

:per:

...a još gore kad nekog sretneš u realu...
...misim...šta ja jedem govvna kad nisam nikog sreo, al sam dovoljno dugo na forumu da znam i takve slučajeve gde se prikazivao/la za vrh ribu, a u stvari gabor u realu...
...fotka na forumu je relativna stvar...
 

Back
Top