NACIZAM U HRVATSKOJ: ŽUTE TRAKE ZA SRBE!

kamikaza_J

Ističe se
Poruka
2.934
NACIZAM U HRVATSKOJ: ŽUTE TRAKE ZA SRBE!
(0) Subota, 21. Avgust, 2010.| Autor:
Na internet strani Petrinjskog radija otvoreno se poziva na linč Srba, Hrvati traže da se „četnicima“ stave žute trake na ruke, kako bi ih raspoznavali kao Jevreje u konc-logorima!


BEOGRAD - Na internet strani hrvatskog Petrinjskog radija poziva se na linč Srba!

Povratnici u grad u kome je pre rata bio isti broj Srba i Hrvata nazivaju se četnicima kojima bi trebalo staviti žute trake na kojima bi bila ispisana četiri „S“ kako bi ih lakše raspoznavali! Naravno, sve po ugledu na naciste, koji su se sličnim sredstvima služili prilikom istrebljenja Jevreja.

Evo nekoliko nasumično odabranih poruka koje Hrvati šalju svojim komšijama Srbima:

Torn2010: Takvima treba stavit žutu traku s CCCC oko ruke, pa kad prođu gradom, da im svatko može pljunut u lice...

Štefo: Takvima treba staviti žute trake sa zvijezdom oko ruke neka se raspoznaju u gradu i da su ponosni na svoja (ne) djela koja su počinili od 91. - 95...
Torn2010: Pa braća Kostići su se odavno vratili. Malo, malo pa su kod kuće. Starci im tamo žive već godinama. Znam jer su mi susjedi. Nikako mi nije jasno ovo što se događa u našoj državi. Ja da otuđim jebenu ciglu nekome ispred kuće završio bih u zatvoru, a ovi deklarirani četnici slobodno šeću, dolaze, odlaze, i nitko im ništa ne može. Gdje je tomu kraj?????

Kupa37: Očito da je rat vođen protiv duhova, a ne ljudi i da su nam neke nevidljive sile rušile kuće i preseljavale stvari iz domova u njihove domove...
Nekimaky: Silom smo htjeli pohrvatit naše katolike ..ali mo’š ti njega iz Republike Srpske ali Republiku Srpsku iz njega nikada...

Daro: ma kužim te... no ja bi volio da ste i ostali na prljavcima... u ratu se ćirilica nije mogla čuti... danas je pjevaju i branitelji... *******... ne mogu to progutati... s jedne strane se zaklinju u hrvatstvo a s druge šarafe žarulje... ne ide mi to skupa... nije dosljedno... stalno pljuju Srbe a otkidaju na njihovu glazbu... ne volim nedosljednost...

Čitalac koji nam je dostavio ovu informaciju kaže da je ceo slučaj prijavio kancelariji Oebsa u Zagrebu, ali da nikakvih reakcija nije bilo. Juče nisu reagovali ni predstavnici Srba u hrvatskim institucijama, kao ni hrvatska vlada.

http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/nacizam-u-hrvatskoj-zute-trake-za-srbe-46744.php
 
Oni nama tute trake? Nema frke, mi njima zute prstenove ...

:kafa:

munice155mmprojectile.jpg
 

Back
Top