Šta su to Illuminati?

Trap master

Primećen član
Poruka
816
Nešto sam cuo o ovim ljudima...da ubijaju, da su im viđenja na svet apsolutno
neumesna, da je to vrsta sekte, lože, da bih i sam video jednog pevaca, Dragana
Arsenijevisa, napoleona da ima taj znak u spotu...
Znaci u*****o sam se kad mi je drugarica pricala da oni imaju neke veze sa bermudskim trouglom
od cega me zaboli glava cim krenem da razmisljam tako da molim nekog iskusnijeg da mi
sve to lepo pojasni jer
mi se tvara konfuzija u glavi, inace ja bih vas zamolio da ova tema bude bez diskusije.Hvala.
:metla:
 
Znaci u*****o sam se kad mi je drugarica pricala da oni imaju neke veze sa bermudskim trouglom

Naučno je dokazano da je Bermudski trougao područje sa velikim isparenjem gasova, metana, u vidu sitnih mehurića. tako, kada brod naiđe i ispod njega proključaju sitni mehurići gasova, pošto je gas lakši od vode, brod tone. Isto tako, kada avion preleće iznad područja sa velikom koncentracijom metana, motor zaglupi.

Dakle, nema magije, sve je čista fizika. ;)
 
Nešto sam cuo o ovim ljudima...da ubijaju, da su im viđenja na svet apsolutno
neumesna, da je to vrsta sekte, lože, da bih i sam video jednog pevaca, Dragana
Arsenijevisa, napoleona da ima taj znak u spotu...
Znaci u*****o sam se kad mi je drugarica pricala da oni imaju neke veze sa bermudskim trouglom
od cega me zaboli glava cim krenem da razmisljam tako da molim nekog iskusnijeg da mi
sve to lepo pojasni jer
mi se tvara konfuzija u glavi, inace ja bih vas zamolio da ova tema bude bez diskusije.Hvala.
:metla:

To su ljudi koji vode ovaj svijet.
Sa Bermudskim trouglom imaju veze u smislu da su illuminati/masoni/sotonisti/cionisti ljudi koji cekaju spustanjeAntihrista / Dedzala na zemlju. U Jerusalimu kod dzamije Al Aqsa (kada je budu srusili). Antihrist/Dedzal ce biti vezan lancima (vjeruje se da je to na mjestu gdje je Bermudski trougao sto nista ne mora da znaci) kao sto vec jeste sve dok Bog ne bude odlucio da se pojavi na zemlju. Tada ce se pojaviti Isa a.s./Isus koji ce ga ubiti. Od tada ce Isa/Isus vladati 40 godina i uspostaviti red na Zemlji nakon cega ce nastupiti Smak svijeta. Prije toga mora da se desi mnogo stvari. Ali vec su se desile mnoge koje su bile odavno poznate.
Dakle... Ukratko: DANASNJA POJAVA SVIJETA JE SUPROTNOST OD STVARNOSTI!

(Appereance and reality are always different from each other)

Tvoj avatar je mnogo povezan sa illuminatima i masonima pa ako ne podrzavas njihove planove, mozes ga zamijeniti. ;)

pozdrav
 
Nešto sam cuo o ovim ljudima...da ubijaju, da su im viđenja na svet apsolutno
neumesna, da je to vrsta sekte, lože, da bih i sam video jednog pevaca, Dragana
Arsenijevisa, napoleona da ima taj znak u spotu...
Znaci u*****o sam se kad mi je drugarica pricala da oni imaju neke veze sa bermudskim trouglom
od cega me zaboli glava cim krenem da razmisljam tako da molim nekog iskusnijeg da mi
sve to lepo pojasni jer
mi se tvara konfuzija u glavi, inace ja bih vas zamolio da ova tema bude bez diskusije.Hvala.
:metla:

Илуминати су тајна организација која управља масонима,ротаријанцима и осталима.Они су њихови шефови.
 
Kažeš iluminati ubijaju. Pa ubijaju i nacisti, ubija i inkvizicija ubija i zlikovac, a mislim da većina njih nisu iluminati. Moje mišljenje je da su iluminati neka organizacija, poput MMF-a, sad kakva im je strategija, misija i vizija, to samo oni znaju. Dakle, ljudi, koji žele da se organizuju oko nekog zajedničkog cilja, prvo moraju definisati strategiju, misiju i viziju delovanja, pa udri.
 
Kažeš iluminati ubijaju. Pa ubijaju i nacisti, ubija i inkvizicija ubija i zlikovac, a mislim da većina njih nisu iluminati. Moje mišljenje je da su iluminati neka organizacija, poput MMF-a, sad kakva im je strategija, misija i vizija, to samo oni znaju. Dakle, ljudi, koji žele da se organizuju oko nekog zajedničkog cilja, prvo moraju definisati strategiju, misiju i viziju delovanja, pa udri.

Illuminati su prodane duse. Zauzvrat su dobili sta su htjeli na ovom svijetu a zrtvovali su Raj - nesvjesno. Sve je poznato do detalja. Milioni izvora i dokaza.

Илуминати су тајна организација која управља масонима,ротаријанцима и осталима.Они су њихови шефови.

Ja mislim da illuminata vise nema. Ostala je samo masonerija i cionizam. Sve to prozeto kroz sotonizam. ;)
 
Kako se duša prodaje?

Sklopis pakt sa palim andjelom/demonom/dzinom. Dobijes na ovom svijetu sta god zelis, a odrices se Raja/Dzenneta. Kako to rade masoni danas. Znas za sahovski pod na kom se izvode rituali. Crno polje predstavlja dzinski svijet. Bijelo prestavlja nas svijet. Citavo polje predstavlja interakciju svjetova. 2 Solomonova stuba predstavljaju "THE GATES" ili ulaz u dimenziju. Bog je zabranio da idemo jedni drugim u dimenzije.
Kaze se u Kur'anu:

"Dzine i ljude sam stvorio samo da mi budu pokorni".

Dzini su stvoreni vatre. Mnogo prije nas. Znas onu pricu u Dzennetu kada su se svi meleci poklonili Ademu a.s.. Svi osim Sotone/Iblisa. Ali on nije bio melek/andjeo. On je sam dzin!

Prije nego sto ucine ovo, budu obavijesteni da rade neispravno, ali njihova pohlepa za ovosvjetskim uzivanjem je veca od vjere da mogu biti u Raju pa tako to i ucine. Zato su illuminati na vodecim pozicijama u svijetu.
 
Илуминати су ционисти.

A šta su cionisti?

Ne. Illuminati su vise sotonisi. Danas su oni sve jedno. Ali po definiciji ne.

Cion/Zion je mjesto u Izrealu. To je obecana zemlja Jevrejima. Jedan dio se jos uvijek nalazi u Gazi, zato se i tamo danas ratuje. :(

Danas su oni sve jedno... Masoni/cionisti/sotonisti/illuimnati... Nema nikakve razlike.
 
Sklopis pakt sa palim andjelom/demonom/dzinom. Dobijes na ovom svijetu sta god zelis, a odrices se Raja/Dzenneta. Kako to rade masoni danas. Znas za sahovski pod na kom se izvode rituali. Crno polje predstavlja dzinski svijet. Bijelo prestavlja nas svijet. Citavo polje predstavlja interakciju svjetova. 2 Solomonova stuba predstavljaju "THE GATES" ili ulaz u dimenziju. Bog je zabranio da idemo jedni drugim u dimenzije.
Kaze se u Kur'anu:

"Dzine i ljude sam stvorio samo da mi budu pokorni".

Dzini su stvoreni vatre. Mnogo prije nas. Znas onu pricu u Dzennetu kada su se svi meleci poklonili Ademu a.s.. Svi osim Sotone/Iblisa. Ali on nije bio melek/andjeo. On je sam dzin!

Prije nego sto ucine ovo, budu obavijesteni da rade neispravno, ali njihova pohlepa za ovosvjetskim uzivanjem je veca od vjere da mogu biti u Raju pa tako to i ucine. Zato su illuminati na vodecim pozicijama u svijetu.

Ako, kao što kažeš, iluminati imaju vlast, da li je ta vlast od Boga?
 
Ako, kao što kažeš, iluminati imaju vlast, da li je ta vlast od Boga?

Znas da sve sto biva biva Bozijom voljom i Bozijim odredjenjem. Sve se desava sa razlogom. Illuminati su odabrali sto su odabrali. Sebi su sudbinu (skoro) zapecatili. Ali Bog je sve omogucio. Oni su veliko iskusenje za nas (razlikovanje dobrog i zlog. Danas je to vrlo tesko zato sto je ovo Antihristovo doba i ono sto izgleda dobro je zlo a ono sto izgleda zlo je dobro).

Jedan hadis o Dedzalu kaze: (u ovom kontekstu) "Ono sto Dedzal bude govorio da je Dzennet je Dzehenem a ono sto bude govorio da je Dzehenem je Dzennet". Zato je danas vrlo vrlo tesko pronaci istinu. (mnogim ljudim. Najveca prepreka su predrasude koje su nastale uticajem Novog svetskom poretka)
 
Kažeš dobra se sve više i više dele. Da li to znači da seme, koje je posejano u zemlju, ono raste, dok seme posejano na kamenu ono propada?

Ne. Ne radi se o tome... Evo konkretno... Dok su oni kao sledbenici Sotone, Antihrista, djavola... Mi na drugoj strani koji vjerujemo u Jednog i Jedinog Boga se sve vise mrzimo.
Pogledaj samo Hriscane i Muslimane. A razlika medju njima je zapravo u tome, je li Isus razapet ili ne. Ostale stvari su malte ne iste. Vjerovanje da je Bog jedan. Vjerovanje u Bozije poslanike. (Doduse vi ste dva poslanika izbacili) Vjerovanje u Bozije objave. (ovdje se priznali samo 2, a bilo ih previse) Vjerovanje u Sudnji dan. (ovdje smo ok)
Sigurno je da nisu i Hriscani i Muslimani u pravu. Ali neprijatelj je drugi! I umjesto da se svi zajedno borimo protiv neprijatelja, mi se borimo jedni protiv drugih.
 
sve sto treba da znas o Iluminatima imas na ovoj stranici http://www.ivantic.net/Ajk_i_zavere.htm

Illuminati su vise sotonisi.
oni jesu satanisti ali se uopste ne misli na ovaj klasicni satanizam onakvim kakvim ga hriscanstvo predstavlja. Njihova religija je mesavina gnosticnog satanizma i kabale i u pitanju su porodice koje ga praktikuju od davnina i koje kontrolisu ovaj svet mnogo duze kroz paucinu tajnih drustava, a bavarski iluminati su bili samo pamflet tih porodica koje sebe uopste ne nazivaju iluminati, ali je eto ostao taj naziv kada se govori o toj grupi.
 
Poslednja izmena:
Ok ovako onda, ako Iluminata vise nema, kako su onda ti ljudi sponzori tom liku sto peva?
I sad ovako najsire gledano, da li su oni dobronamerni ili ne?
PS: Moj avatar je slika iz egipta kad sam bio, sacu da promenim xD

Nije vazno kako se tajno drustvo zvalo. Isto sto rade masoni danas su radili Egipcani nekada. Niko od njih ne smatra da radi lose. Svi oni smatraju da je to vise nego dobra stvar samo sto je tesko do nje doci. Pa svoju "sposobnost" da uspostave kontakt sa dzinima kroz rituale vide kao nesvakidasnji uspjeh. A zapravo...
Vode svijetu u propast.
Sebi su presudili.
Ne mozes im pripisati ni jednu stvar za koju mozes reci da je dobronamjera.
Dakle... Zloce! :)
 

Back
Top