Zasto se mi Srbi toliko mrzimo medjusobno?

Majers

Aktivan član
Poruka
1.205
Zbog cega nismo sposobni da od ove male i jadne zemlje pokusamo da napravimo nesto?
Imamo hiljadu i jednu temu u kojoj pljujemo Tadica, Djilasa, Jeremica?
Ja vas pitam - nije li djilas uradio dosta dobrih i korisnih stvari? ko je to pre njega uradio vise? Covic? Draskovic? Neki treci mozda? ako se neko trudi da napravi nesto - zasto to ne podrzati nego mu podmetati nogu? Tako podmecemo nogu sami sebi. sutra da radiklai dodju na vlast i da gradonacelnik bude Ok, onda bi se oni iz suprotonoh tabora isto tako ponasali - podmetali nogu.
Bili smo svedoci da traze od Tadica da se izvinjava Gaspromu? kome je to od koristi? Srbiji nije sigurno. Degradiramo i nas i naseg predsednika kakv god on bio.

Sta moze Jeremic da uradi protiv onolike sile sa kojom vodi borbu od jutra do sutra? Sta da radi? da ih otera sve u ***** i da nam na vrat navuce jos vecu bedu?

Zasto ne mozemo da shvatimo koliko je ovo opasno vreme za Srbiju i da na trenutak zaboravimo politicka neslaganja? nije vise zajebancija, crno nam se pise ako nas zapad opet nagazi.
Ja ne verujem da demokrate vole sto je to tako. Zar ne mislite da i oni mrze zapad. Pa njih taj zapad najvise ponizava i pljuje, ali mu ne mogu nista. Meni se cini da bi demokrate najvise volele kada to ne bi bilo tako, da bi volei da ih zapad ceni i uvazava. Na taj nacin bi doveli zemlju do necega a ovako ne mogu da mrdnu. Pored toga kada bi zapad prema njima bio OK, oni bi vladali jos 100 godina jer bi i mi bili zadovoljni. Tako da bi Tadic jako voleo da moze sa njima da izadje na kraj jer bi mu to donelo nevidjen politicki ugled i uticaj.
Nase demokrate su uz pomoc zapad dosli na vlast, ali ih je zapad izjebao kao i sto je slobu izjebao...ali oni nisu krivi za to. ****** bi nas ovako ili onako - ko god bio na vlasti i sta god radio.

Eto, to me zanim - zar nam nije dovoljno muke kojiu nam oni zadaju, pa smo se sad jos okomili i jedni na druge?

Ljudi - mozemo da radimo ovako ili mozemo da radimo onako kako je sloba radio. Meni se cini da je ovo manje zlo. Pogotovo sto ako bi se ponovila politika koju je Sloba vodio - raskomadali bi nas u parm parcad...one devedesete bi bile zajebancija.
Zato Tadic mucenik cuti i izvinjava se u ime svih nas, ne bi li nam glave sacuvao. Trebalo bi da to shvatite.
Jedino ako je neko toliko blesav pa misli da bi novi rat sa Amerikom nama doneo nesto dobro
 
Zbog cega nismo sposobni da od ove male i jadne zemlje pokusamo da napravimo nesto?
Imamo hiljadu i jednu temu u kojoj pljujemo Tadica, Djilasa, Jeremica?
Ja vas pitam - nije li djilas uradio dosta dobrih i korisnih stvari? ko je to pre njega uradio vise? Covic? Draskovic? Neki treci mozda? ako se neko trudi da napravi nesto - zasto to ne podrzati nego mu podmetati nogu? Tako podmecemo nogu sami sebi. sutra da radiklai dodju na vlast i da gradonacelnik bude Ok, onda bi se oni iz suprotonoh tabora isto tako ponasali - podmetali nogu.
Bili smo svedoci da traze od Tadica da se izvinjava Gaspromu? kome je to od koristi? Srbiji nije sigurno. Degradiramo i nas i naseg predsednika kakv god on bio.

Sta moze Jeremic da uradi protiv onolike sile sa kojom vodi borbu od jutra do sutra? Sta da radi? da ih otera sve u ***** i da nam na vrat navuce jos vecu bedu?

Zasto ne mozemo da shvatimo koliko je ovo opasno vreme za Srbiju i da na trenutak zaboravimo politicka neslaganja? nije vise zajebancija, crno nam se pise ako nas zapad opet nagazi.
Ja ne verujem da demokrate vole sto je to tako. Zar ne mislite da i oni mrze zapad. Pa njih taj zapad najvise ponizava i pljuje, ali mu ne mogu nista. Meni se cini da bi demokrate najvise volele kada to ne bi bilo tako, da bi volei da ih zapad ceni i uvazava. Na taj nacin bi doveli zemlju do necega a ovako ne mogu da mrdnu. Pored toga kada bi zapad prema njima bio OK, oni bi vladali jos 100 godina jer bi i mi bili zadovoljni. Tako da bi Tadic jako voleo da moze sa njima da izadje na kraj jer bi mu to donelo nevidjen politicki ugled i uticaj.
Nase demokrate su uz pomoc zapad dosli na vlast, ali ih je zapad izjebao kao i sto je slobu izjebao...ali oni nisu krivi za to. ****** bi nas ovako ili onako - ko god bio na vlasti i sta god radio.

Eto, to me zanim - zar nam nije dovoljno muke kojiu nam oni zadaju, pa smo se sad jos okomili i jedni na druge?

Ljudi - mozemo da radimo ovako ili mozemo da radimo onako kako je sloba radio. Meni se cini da je ovo manje zlo. Pogotovo sto ako bi se ponovila politika koju je Sloba vodio - raskomadali bi nas u parm parcad...one devedesete bi bile zajebancija.
Zato Tadic mucenik cuti i izvinjava se u ime svih nas, ne bi li nam glave sacuvao. Trebalo bi da to shvatite.
Jedino ako je neko toliko blesav pa misli da bi novi rat sa Amerikom nama doneo nesto dobro

Jos samo fali da ga proglase za sveca.
Mislim covek se trudi.:mrgreen:
 
Poslanici u narodnoj skupstini imaju platu ekvivalentnu mojim 6-mesecnim primanjima (u proseku, kada sam radio) i preko toga sad imaju mogucnost za tezgu sa strane. U isto vreme hranu placaju 10. deo u skupstinskom restoranu, mozda, od onoga sto je realno cena te hrane - da se te zivotinje ishrane, da se ubiju, da se meso odstrani, pripremi, dopremi i onda pretvori u nesto sto ja jedem mozda na svakog svetog Zivka.

Ko vise moze da izdrzava tu nezasitu bandu koja ne vodi ovu drzavu nigde osim u propast?I ko moze meni da zabrani DA MRZIM?
 
Zbog cega nismo sposobni da od ove male i jadne zemlje pokusamo da napravimo nesto?

to pitaj

Imamo hiljadu i jednu temu u kojoj pljujemo Tadica, Djilasa, Jeremica?

njih. oni su na vlasti.


Ja vas pitam - nije li djilas uradio dosta dobrih i korisnih stvari?

nije.

Zasto ne mozemo da shvatimo koliko je ovo opasno vreme za Srbiju i da na trenutak zaboravimo politicka neslaganja?

zato što to nisu samo politička neslaganja to je život. od toga kakvu politiku neko vodi zavisi kako ćeš da živiš, samim tim to se ne može ni na trenutak zaboraviti.
 
Sve ste vi tou pravu...Medjutim postoji nesto sto se jako tesko moze iskoreniti. Kriminal, korupocija, lopovluk...Tadic moze jedino da otpusti apsolutno sve svoje funkcionere i da dovede nove koji ce da rade slicno ko i oni koje je otpustio.
Sasvim slucajno poznajem coveka koji je dobar sa Djilasom...ne moze se tome tek tako stati na trag.
vidite ovako - svako od nas ce da osudi kradju i lopovluk, to se svi slazemo. a kada bi sad neko od vas dosao na neki polozaj imao bi sledecu dilemu - ovde ce ionako neko da krade? ako ja ne kradem, ostali ce da me pojedu zivog i istisnu iz tog kruga. znaci ostaje mi da i ja ponesto maknem tim pre sto ti je buducnos neizvesna i neces moci jos dugo da ostanes na tom polozaju. Pa onda covek bira hoce li da bude posten i da nestane iz tog politickog vrtloga ili ce ipak da malo makne za sebe nesto i za svoju decu. Teska je to dilema, ja prvi ne znam szta bi radio kada bi imao prilike.
Upali smo u taj haos odavno i jako je tesko od takvog drustva napraviti super posteno drustvo. ko god da je na vlasti taj ce prvo sebe da obezbedi. Ja naravno ne mislim da je to Ok, ali je tako. Ako bidosao neko drugi sutra - radio bi isto. mislim da ce kraj tom zlu doci kada drzava pocne da lici na nesto a to moze kada nas ovi dusmani sa zapada ostave na miru. a za to vreme to vam je tako kako je. Koji je to predsednik koji spava pod satorom, bilo gde na svetu. svi su oni lopovi, zato se i bore za vlast.
Ja samo kazem da nesto mnogo bolje nego ovo sto rade, jako tesko moze da bude.
jos jedan veliki problem - kriminalci su isuvise jaki u ovoj zemlji - jaci od bilo koje vlasti.

Glavna tema mi je kosovo - sta tu moze da se uradi. glupo je reci da su nesposobni kada americi mi ne mozemo ama bas nista. Mozda nije u redu da se izvinjava.,ali se izvinjava ne bi li im se uvukao u dupe jer je to jedino sto moze da radi da nas ne bi jebavali jos vise.Kakav god da je covek verujem da njemu najteze pada da se tako ponizava pred celim svetom. sede tamo kao popisani.
Mnogo jaci od nas su nas doveli u tu situaciju, nije tu kriv ni milosesevic ni Tadic ljudi moji.
 
A to da se neko izvinjava u moje ime za nesto sto ja nisam radio niti podrzavao, to je bonus. Ja i moja rodbina nismo isli da streljamo i pljackamo ni u Bosnu, ni u Hrvatsku, pa neka g. Predsednik izvoli da se NE IZVINJAVA u moje ime nikome.

Tacka.

koliko znam tadic se jos nije izvinuo Hrvatskoj i Hrvatima.bilo je nekog izmotavanja.ali to se nemere nekom izprikom nazvati.mi jos uvik cekamo da se neko iz srbiji izvini za za 90e i 20iljada ubijenih Hrvata.ali,nista..
 
znachi tadic se izvinjava i svaljuje kolektivnu krivicu na srpski narod za zlochine koje su nad srbima radili drugi da bi nama bilo bolje
biser lol

Ne svaljuje on na nas krivicu brate rodjeni, isto kao sto nas ni sloba nije bombardovao.
Kukumace i uvlaci im se u dupe ne bi li nas koliko toliko ostavili na miru.
Zar ne vidis kolika je to banda i koliko su opasni. Pa gadjali su nas uranijumom *** na ocigled celog sveta. americi ako dogori do nokata i ako ne bude imala snage za jos jedan rat na Baljanu, sigurno nece da se povuce pred Srbijom, nego ce da nam roknu atomsku bobmu i kraj price. Oni su vec to radili, bacali su vec te bombe, bacali su ovde uranijum, istrebili su Indijance...veruj mi da su spremni i na tako nesto...Oni nisu normalni, zato Tadic ne zna vise gde ce i kuda ce...

Pa vidis da im je malo sve sto su uradili nego huskaju Izrael na Iran, huskaju siptare da vojno intervenisu na Severu kosova...Tadic bi samo da izbegne nestanak Srba.
 
koliko znam tadic se jos nije izvinuo Hrvatskoj i Hrvatima.bilo je nekog izmotavanja.ali to se nemere nekom izprikom nazvati.mi jos uvik cekamo da se neko iz srbiji izvini za za 90e i 20iljada ubijenih Hrvata.ali,nista..

a mozda bi mogli i vi da se izvinete nama za promenu...etnicki ste ocistili Hrvatsku zar ne? Ja mislim da to zasluzuje izvinjenje tim ljudima koji su bili civili. a da ne pominjemo sto svako imasvoje vidjenje kako je poceo rat.
Mada ja ne vidim nesto posebno pametno u tom izvinjavanju. sta ti to uopste znaci?
 
koliko znam tadic se jos nije izvinuo Hrvatskoj i Hrvatima.bilo je nekog izmotavanja.ali to se nemere nekom izprikom nazvati.mi jos uvik cekamo da se neko iz srbiji izvini za za 90e i 20iljada ubijenih Hrvata.ali,nista..

Cekaj kud zuris, prvo treba da se izvini za izazivanje dva svetska rata, atomsku bombu i zemljotrese u Pakistanu...vi ste tek posle na spisku.
:mrgreen:
 
Ne svaljuje on na nas krivicu brate rodjeni, isto kao sto nas ni sloba nije bombardovao.
Kukumace i uvlaci im se u dupe ne bi li nas koliko toliko ostavili na miru.
Zar ne vidis kolika je to banda i koliko su opasni. Pa gadjali su nas uranijumom *** na ocigled celog sveta. americi ako dogori do nokata i ako ne bude imala snage za jos jedan rat na Baljanu, sigurno nece da se povuce pred Srbijom, nego ce da nam roknu atomsku bobmu i kraj price. Oni su vec to radili, bacali su vec te bombe, bacali su ovde uranijum, istrebili su Indijance...veruj mi da su spremni i na tako nesto...Oni nisu normalni, zato Tadic ne zna vise gde ce i kuda ce...

Pa vidis da im je malo sve sto su uradili nego huskaju Izrael na Iran, huskaju siptare da vojno intervenisu na Severu kosova...Tadic bi samo da izbegne nestanak Srba.

vidish,ako bi ovde bacili atomsku bombu od radijacije ne bi pomrli samo srbi nego i svi hrvati,baznijanci i ostali crnogorci
a i grci rumuni madjari bugari itd.
po evrope bi od toga pocrkalo
tvoj stepen paranoje i beskichmenjashtva je samo plod zute indoktrinacije i ispiranja mozga
ne radi tadic nishta "da bi nama bilo bolje" jer kao shto vidimo od sveg tog klechanja samo nas josh vishe pritiskaju
on radi tako zato shto je placenik,americhki chovek,njega su amerikanci ko i ceo dos i doveli na vlast da zavrshi ono shto je sloba zapocheo
to shto ti lupetash je samo zuta propaganda da se opravdaju pred narodom za slugeranstvo i to shto rade protiv interesa ovog naroda
olosh placenichki koji prvi treba satrti ako zelimo da prezivimo jer nas oni vode u propast
 
vidish,ako bi ovde bacili atomsku bombu od radijacije ne bi pomrli samo srbi nego i svi hrvati,baznijanci i ostali crnogorci
a i grci rumuni madjari bugari itd.
po evrope bi od toga pocrkalo
tvoj stepen paranoje i beskichmenjashtva je samo plod zute indoktrinacije i ispiranja mozga
ne radi tadic nishta "da bi nama bilo bolje" jer kao shto vidimo od sveg tog klechanja samo nas josh vishe pritiskaju
on radi tako zato shto je placenik,americhki chovek,njega su amerikanci ko i ceo dos i doveli na vlast da zavrshi ono shto je sloba zapocheo
to shto ti lupetash je samo zuta propaganda da se opravdaju pred narodom za slugeranstvo i to shto rade protiv interesa ovog naroda
olosh placenichki koji prvi treba satrti ako zelimo da prezivimo jer nas oni vode u propast

Da, i pola Srbije je glasalo bas za te placenike. :roll;
 
Tadicu je najteze...mukica.:(
Pa ako mu je tesko neka se povuce, i nek pusti malo nekog drugog da se izvinjava i krade u isto vreme.
:mrgreen:

Ti da si na njegovom mestu se verovatno ne bi povukao. a drugo - i da ti sad neko da njegovo mesto - jel' bi znao kuda bi i sta bi? Trece - rekoh ti da u ovakvom haosu niko nije imun na muljanje, ni Tadic, ni bilo ko drugi, niti bi bilo ko od nas bio

Jel znas nekog postenog politicara?
 
Ti da si na njegovom mestu se verovatno ne bi povukao. a drugo - i da ti sad neko da njegovo mesto - jel' bi znao kuda bi i sta bi? Trece - rekoh ti da u ovakvom haosu niko nije imun na muljanje, ni Tadic, ni bilo ko drugi, niti bi bilo ko od nas bio

Jel znas nekog postenog politicara?

Upravo je u tome problem. Moramo promeniti percepciju muljanja...ko god bio na vlasti isto cemo prolaziti jer sam narod nije imun na korupciju. Danas sam bas pisala o promeni sistema u celini preko promena delova sistema, ako ne promenis raspored lego kockica ne mozes promeniti izgled cele figure.
 
koliko znam tadic se jos nije izvinuo Hrvatskoj i Hrvatima.bilo je nekog izmotavanja.ali to se nemere nekom izprikom nazvati.mi jos uvik cekamo da se neko iz srbiji izvini za za 90e i 20iljada ubijenih Hrvata.ali,nista..

A kada će se hrvatska izviniti za zločine iz drugog svetkog rata.Za sve one logore u kojim ste mučili Srbe.Takođe i za 90-te.Za Oluju u kojoj ste proterali 300 000 Srba i nekoliko desetina hiljada ubili.Prvo se vi izvinite Srbiji i svim žrtvama i vratite Srpsku imovinu koju ste uzeli.Vaša premijerka živi u stanu koji je pripadao Srbinu.To gogvori kakvi ste vi zapravo.Tadić se vama izvinio a od vas ništa.Sad je red na vas da javno kažete šta ste radili 90-ih i za vreme drugo svetskog rata i da se izvinite.
 

Back
Top