Necu da te ljubim posle nje/njega

Zamislite da ste ludo zaljubljeni, ili cak volite neku osobu, ali ili niste sa njom nikad bili, ili vam je bivsi/bivsa.

Sa kim bi ta osoba u medjuvremenu (dok ne pozeli da bude sa vama) trebala da bude da vi nakon toga apsolutno ne biste ni pomislili da se smuvate?

ne bih zeleo da bude sa mnom u pijanom stanju...oter'o bi je u kuurac...
sa stokom nikada u intimi...
 
meni sestra za bivseg rekla da se nikako ne mirim sa njim da mi ne prenese hepatitis abecedu nakon sto je bio sa nekom od svojih bivsih riba....e....ja proverila, nema riba sidu i mnogo je gotivan lik i volEm da se sprdam sa njom, a i kafe da pijemo, crkve mi
to bilo prosle dine, mozda je i vise proslo... a sad ovaj moj covek na'vatao nesto mladje od mene kada smo raskinuli...govedo napaljeno... pa se pomirismo...i toj curici i njenim drugaricama sam dala da popiju svoju prvu pravu rakiju....vilju, naravno...i baxne bile neke i pricala im svasta nesto i odusevile se devojcice, kekeke...a ona sva fina....jao.... a imala decka dok je bila sa mojim deckom.. telemundo jebeni....
kako je zivot prokleto lep!
 
Zamislite da ste ludo zaljubljeni, ili cak volite neku osobu, ali ili niste sa njom nikad bili, ili vam je bivsi/bivsa.

Sa kim bi ta osoba u medjuvremenu (dok ne pozeli da bude sa vama) trebala da bude da vi nakon toga apsolutno ne biste ni pomislili da se smuvate?

msm da nikad ne bi mogla da budem sa njim ako pokusava da bude sa mojom naj dr..( a ona NECE sa njim, jer mi je ipak najbolja drugarica, znate, one to ne rade..), i mislim da ako bi bio sa nekom najgorom devojkom.. :mrgreen:
 

Back
Top