karate rang

Botina

Početnik
Poruka
29
negde sam video da postoj crni tehnicki i to je nije ni crni pojas a ni braon nego nesto izmedju i moze da se polaze sa 12 godina ja mislim ali nisi majstor valjda!!!!!!!!!! el to istina i sta mislite o tome?????????????
 
Thenicki crni pojas se dodeljuje deci ispod 16 godina koja tehnicki zadovoljavaju standarde i prosla su program obuke za to zvanje . Kad napune 16 godina ili vise , sto zavisi od skole/saveza , dodeljuje se da se tako izrazim"normalan" crni pojas .
 
hvala na odgovoru
a sta vi mislite o tome? dali to kvari karate ili je to po vama normalno?? i el se to racuna kao 1 kju ili 1 dan???? ako mozete malo opsirniju poruku da napisete!!!!!!!! ako nije problem!!!!!!
 
hvala na odgovoru
a sta vi mislite o tome? dali to kvari karate ili je to po vama normalno?? i el se to racuna kao 1 kju ili 1 dan???? ako mozete malo opsirniju poruku da napisete!!!!!!!! ako nije problem!!!!!!

Mislim da je to u redu . Dodeliti majstorsko zvanje nekome ko nije potpuno oformljen kao licnost nije bas pametno. Sa druge strane uskratiti nekome zvanje koje je svojim radom i zalaganjem zasluzio je takodje pogresno . Mislim da je taj tehncki pojas dobro resenje .
 

Back
Top