najvise me zanima...

koja vas prica najvise zanima?

  • vanzemaljci i ufo pojave

  • masoni

  • reptili i slicni

  • razne teorije zavere

  • alternativna arheologija

  • duhovi

  • ezoterija


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ne mogu da se opredjelim za bas nesto ali medju prvima : Atlantida,Egipatske piramide i neke oko njih misterije,Put u srediste zemlje,Vanzemaljci,neke teorije zavjere dok masoni,iluminati nesto mi nisu bas privlacni ali bi volio konkretno nesto procitati o njima da vidim sta je to u stvari, i da moram da pronadjem dolazak tako nekako neka serija :)
 
Ja gore štiklirala o vanzemaljcima :) .. o tim raznim "inostranim" civilizacijama :mrgreen: .
Ali ima još jedna stavka koja nije navedena, pa da se izjasnim - volim da čitam o raznim misterijama koje se tiču samog čoveka i njegovog napretka, to mi je glavna tema za razmišljanje.

Reptili su mi zanimljivi, ali u malim dozama :).
Iluminati, masoni i ostala tajna društva su mi bila interesantna neko vreme, sad sam se trenutno malo ohladila.

Suma sumarum, sve po malo, al najviše me interesuju misterije vezane za samog čoveka (taj ezoterični aspekt).
 
Ja najvise volim duhove, putovanje kroz vreme i slicno. Vanzemaljci su me smorili, masoni jos vise, one price o reptilima treba premestiti na humor a o Atlantidi u naucnu fantastiku.
Ja sam cula toliko interesantnih pricica, npr toliko se prica o piramidama, kao vanzemaljci ih sagradili, bla, bla, a ima istorijskih cinjenica koje kazu da je Hitler pokusavao da otkrije tajne piramida. O tome se ovde ne prica.
Zasto se ne prica o okultnom zivotu starih Maja.
Ona interesantna tema o srpskim piramidama je zamrla.
Vlaška magija.
Itd
Preporučujem knjigu ,,1000 misterija" koja moze dati dosta dobrih idea za ovaj forum.
 
Ja najvise volim duhove, putovanje kroz vreme i slicno. Vanzemaljci su me smorili, masoni jos vise, one price o reptilima treba premestiti na humor a o Atlantidi u naucnu fantastiku.
Ja sam cula toliko interesantnih pricica, npr toliko se prica o piramidama, kao vanzemaljci ih sagradili, bla, bla, a ima istorijskih cinjenica koje kazu da je Hitler pokusavao da otkrije tajne piramida. O tome se ovde ne prica.Zasto se ne prica o okultnom zivotu starih Maja.
Ona interesantna tema o srpskim piramidama je zamrla.
Vlaška magija.
Itd
Preporučujem knjigu ,,1000 misterija" koja moze dati dosta dobrih idea za ovaj forum.

nije da se ne prica ;)
http://forum.krstarica.com/threads/373618&highlight=piramide
imas jos par tema o piramidama, procackaj malo po pdf-u, sigurna sam da ces naici na zanimljive teme ;)
 

Back
Top