Vukčević: Isteraćemo iz rupe Ratka Mladića

gost 186661

Elita
Poruka
24.166
Tužilac Srbije za ratne zločine Vladimir Vukčević izjavio je da će Ratka Mladića "isterati iz rupe" i da je danonoćni rad nadležnih organa doveo do pronalaženja snimaka i telefonskih razgovora Mladića koji su u februaru zaplenjeni u njegovoj kući. Vukčević je u intervjuu "Presu" rekao da sada preslušava razgovore koje je tajno snimao bivši komandant Vojske RS, a koji su već predati haškom tužilaštvu. Vukčević je rekao da je potpuno ista aktivnost državnih organa i službi usmerena i ka drugom haškom beguncu Goranu Hadžiću i njegovom prebacivanju u Hag.
http://glassrbije.org/index.php?option=com_content&task=view&id=67530&Itemid=26

Дакле стварно,ови су тотално убеђени да смо достигли ниво демокрацијске свијести.
Пласирамо причицу и пућанство с' ужитком прогута.
Најтраженији оптуженик еуропске србије и једина кочница интеграцијама,зове жену редовно телефоном.
А изгеда има и неки месинџер,скајп и камеру.
Него како га ниси лоциро ласерима и пријатељским авијонима ко оне гробнице код Рашке?
Еботе морете пребројити и установити нацијоналност мтрвих под земљом а вамо немерете наћи једног чичу што зове жену телефоном?
Друже владо,шта то радиш,јел намерно кочиш наше интеграције?
 
Дакле стварно,ови су тотално убеђени да смо достигли ниво демокрацијске свијести.
Пласирамо причицу и пућанство с' ужитком прогута.
Најтраженији оптуженик еуропске србије и једина кочница интеграцијама,зове жену редовно телефоном.
А изгеда има и неки месинџер,скајп и камеру.
Него како га ниси лоциро ласерима и пријатељским авијонима ко оне гробнице код Рашке?
Еботе морете пребројити и установити нацијоналност мтрвих под земљом а вамо немерете наћи једног чичу што зове жену телефоном?
Друже владо,шта то радиш,јел намерно кочиш наше интеграције?

..oće..oće..samo ..dok pronađu..rupu...:hahaha: :hahaha:
 
Господин Владимир Вукчевић је једна карикатура, која пошто има моралне скрупуле једне амебе и и због свих досадашњих гафова не жели сам да поднесе оставку, треба под хитно да буде смењен!
Пун ми је ***** његових и Брунових бомбастичних изјава и новинског просеравања, батице "прво хопни па реци скоч"!
 
Јел српске или оне што су отимали туђе по Дедињу и центру Београда!


Bicu fina, pa cu ti odgovoriti iako provociras. Deda mi je bio general kralja Aleksandra Karadjordjevica, skolovan u carskoj Rusiji i u Sen Siru. Hvala Bogu sto nije doziveo ovu sramotu. Mislite da je patriotizam velicati stoku zadriglu i lupetati po netu? Brukate Srbiju.
 
Mislis ko Ratko sto se uvalio u vilu na Banovom Brdu , direkt iz ercegovacke ovcoyebine ? :mrgreen:

Ја сам поставио питање да ли је тај генерал у породици био српски или је био један од оних што су на коњима улазили у туђе! Ратко и та екипа нису отимали они су добили, али ни њих не ценим ништа више од ових "ослободилаца", тако да пре него ме нападнеш са тезом да сам обожавалц лика и дела Ратка Младића, мало пажљивије читај шат пишем!
 
Господин Владимир Вукчевић је једна карикатура, која пошто има моралне скрупуле једне амебе и и због свих досадашњих гафова не жели сам да поднесе оставку, треба под хитно да буде смењен!
Пун ми је ***** његових и Брунових бомбастичних изјава и новинског просеравања, батице "прво хопни па реци скоч"!

Болдовану реч бих променио у КРЕАТУРА :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Господин Владимир Вукчевић је једна карикатура, која пошто има моралне скрупуле једне амебе и и због свих досадашњих гафова не жели сам да поднесе оставку, треба под хитно да буде смењен!
Пун ми је ***** његових и Брунових бомбастичних изјава и новинског просеравања, батице "прво хопни па реци скоч"!

Sve neopevani izdajnici i sluge EU.:thumbdown:
 
Ја сам поставио питање да ли је тај генерал у породици био српски или је био један од оних што су на коњима улазили у туђе! Ратко и та екипа нису отимали они су добили, али ни њих не ценим ништа више од ових "ослободилаца", тако да пре него ме нападнеш са тезом да сам обожавалц лика и дела Ратка Младића, мало пажљивије читај шат пишем!

Pa isto je to i oslobodioci su dobili od ondasnje drzave , isto ko i Ratko od Slobine, bila i kod ********* posle rata direkcija koja je sprovodila nacionalizaciju i delila posle to zasluznim gradjanima , kao sto je i za vreme Slobinih i Ratkovih ********* deljenja drzavna imovina pojedincima .
 
Bicu fina, pa cu ti odgovoriti iako provociras. Deda mi je bio general kralja Aleksandra Karadjordjevica, skolovan u carskoj Rusiji i u Sen Siru. Hvala Bogu sto nije doziveo ovu sramotu. Mislite da je patriotizam velicati stoku zadriglu i lupetati po netu? Brukate Srbiju.

Ја се ставрно најдубље извињавам, само сам хтео да будемо начисто, немојте ми рећи да не знате да су све ове НВО бабе и остали Верани Матићи потомци управо ових "српских генерала" који су "ујахали" на руским тенковима, а сад су највеће демократе и борци за људска права! Од тих "лицимура" ми је мука!

Свим другим правим српским официрима и војницима:ok:!
 
Pa isto je to i oslobodioci su dobili od ondasnje drzave , isto ko i Ratko od Slobine, bila i kod ********* posle rata direkcija koja je sprovodila nacionalizaciju i delila posle to zasluznim gradjanima , kao sto je i za vreme Slobinih i Ratkovih ********* deljenja drzavna imovina pojedincima .

Kuca ciji je vlasnik Ratko Mladic nikome nije oteta, za razliku od kuca i stanova komunistickih oficira i generala, taj detalj si preskocio, skoro pa apsolventu prava :hahaha::hahaha::hahaha:
 
А то си ти правик љубоморан? :hahaha::hahaha::hahaha:

Ma nisam , ne bi ja ziveo u toj orijentalnoj kasabi ni da mi plate ... al ipak nekako mi cudno da su i Radovan i Ratko i Biljana i svi koji su zasluzni za stvaranje RS i veliku pobedu srpskog naroda , zbrisali brze bolje iz te RS i ostavili tamo samo sirotinju i gologuziju da zivi ? Mislim ako im je tako lep i sladak plod borbe i pobede sto ne ostase tamo ,nego pobegose svi u Srbiju da ih ovde izdajnicka vlast hapsi i proganja ? :think:
 
Pa isto je to i oslobodioci su dobili od ondasnje drzave , isto ko i Ratko od Slobine, bila i kod ********* posle rata direkcija koja je sprovodila nacionalizaciju i delila posle to zasluznim gradjanima , kao sto je i za vreme Slobinih i Ratkovih ********* deljenja drzavna imovina pojedincima .

Није исто - слично јесте!
Оно после рата је била најгрозоморнија могућа пљачка!
 
Није исто - слично јесте!
Оно после рата је била најгрозоморнија могућа пљачка!
Pa jeste pljacka tada bila , al je rezultat manje vise isti , komunisticki oficiri iz najcrnjih i najzaostalijih vukojebina se uvalili u stotine kvadrata stambenog prostora na ekskluzivnim beogradskim lokacijama .:mrgreen:
 
Ma nisam , ne bi ja ziveo u toj orijentalnoj kasabi ni da mi plate ... al ipak nekako mi cudno da su i Radovan i Ratko i Biljana i svi koji su zasluzni za stvaranje RS i veliku pobedu srpskog naroda , zbrisali brze bolje iz te RS i ostavili tamo samo sirotinju i gologuziju da zivi ? Mislim ako im je tako lep i sladak plod borbe i pobede sto ne ostase tamo ,nego pobegose svi u Srbiju da ih ovde izdajnicka vlast hapsi i proganja ? :think:

Taj isti Karadzic se kockao i svalerisao po Beogradu, dok su drugi ginuli. Brkata kci Sonja je u Beogradu snimala ploce, a sincic Sasa je svog vucjaka prevezao za Beograd dok za ranjenike nije bilo mesta. To su ljudi kojima se vi divite?:eek::zcepanje:
 

Back
Top