yahoo.mail problem

16121953

Zainteresovan član
Poruka
184
Od pre 2-3 meseca moj komp. ne moze na yahoo.da odgovori na mejl, da prosledi mejl, da obrise mejl.
Moze samo da ga procita.
U pocetku sam sa posla odgovarala, pisala - brisala mejlove onda sam otvorila novu adresu na g.mail gde je funkcionisanje sasvim u redu.
Hocu da zadrzim i Yahoo adresu ali kako da otklonim problem.
Hvala.
 
Cvrle, bruka.
Nisam ti odgovarala zato sto sam bila sama kuci i nisam znala da ti odgovorim na pitanje.
Sada znam .
Imam Mozilu, Operu i Eksplorer i to imam vec duuugo.
Niks, da li sam petljala?
Kad god mi se pojavi nesto neobicno na ekranu ja pocnem da klikam gde stignem, mozda sam klikala i na to sto ti kazes.
Sada odgovaram sa tudjeg kompa ali da mi objasnis kako da sredim to pipanje.
 
ja ti objasnio a na tebi je da proveris podesavanja kod tebe

šta si objasnio? vidiš da ona nije znala ni koji browser koristi, tako da bi tvoj odgovor njoj bio isti i da si napisao ovako nešto: sahdsad kčg85 kdlsyč čvfvb... :roll:

inače, sad baš gledam yahoo mail... i nešto im se ne slažu uputstva iz pomoći sa trenutnim izgledom mail stranice, bilo da je u pitanju classic, bilo da je u pitanju all new mail...

tako da će neko morati da joj pomogne bez preteranog oslanjanja na tu njihovu pomoć... ja ne bih da lupam nešto napamet, ali vi malo iskusniji valjda možete da pomognete... ;)
 
Od pre 2-3 meseca moj komp. ne moze na yahoo.da odgovori na mejl, da prosledi mejl, da obrise mejl.
Moze samo da ga procita.
U pocetku sam sa posla odgovarala, pisala - brisala mejlove onda sam otvorila novu adresu na g.mail gde je funkcionisanje sasvim u redu.
Hocu da zadrzim i Yahoo adresu ali kako da otklonim problem.
Hvala.

Ako si na poslu odgovarala, pisala, brisala znači da je do računara a ne do tvog naloga. Da su ti neke postavke na tvom računu promijenjene onda ne bi mogla ni sa drugog računara da mu pristupiš. Znači "Options->More options" otpada...Malo ti komp prečešljaj sa Malwareboytes Anti Malware.....
 
Poslednja izmena:

Back
Top