seksualna vocna salata

NastyNensy

Domaćin
Poruka
3.777
Da li ste nekada uvrstili te kondome u vasu seksualnu vocnu salatu i koji su vam ukusi bili zanimljivi, da ne pricam o bojama :mrgreen:

Kada smo vec kod ukusa...da li ste bilo sta sto ima neki prijatan ukus iskoristili tokom neke seksualne igre i kakvi su vam utisci?
 
Da li ste nekada uvrstili te kondome u vasu seksualnu vocnu salatu i koji su vam ukusi bili zanimljivi, da ne pricam o bojama :mrgreen:

Kada smo vec kod ukusa...da li ste bilo sta sto ima neki prijatan ukus iskoristili tokom neke seksualne igre i kakvi su vam utisci?

e nisam nesto me ne privlaci da sisam gumu :confused:
drugarica mi rece da je ruzno, ma koju aromu da stave oseca se neki ukus i miris gume i onih hemikalija, sve mi to zvuci bljak
 
Da li ste nekada uvrstili te kondome u vasu seksualnu vocnu salatu i koji su vam ukusi bili zanimljivi, da ne pricam o bojama :mrgreen:

Kada smo vec kod ukusa...da li ste bilo sta sto ima neki prijatan ukus iskoristili tokom neke seksualne igre i kakvi su vam utisci?

ukus kondoma?
ne navlacim kondom ustima...nit' lizem lateks inace...tako da ne bih znala shta da kazem o ukusu...ni boja me ne zanima,ionako cim ga stavi...***** pobjegne u rupu :)
mora da se stidi...

dzin kada ga lizem s njega cijelog ima jako prijatan ukus :)
 
Da li ste nekada uvrstili te kondome u vasu seksualnu vocnu salatu i koji su vam ukusi bili zanimljivi, da ne pricam o bojama :mrgreen:

Kada smo vec kod ukusa...da li ste bilo sta sto ima neki prijatan ukus iskoristili tokom neke seksualne igre i kakvi su vam utisci?

a što bi kurton moro da bude sa ukusom...šta...da neće da mi puši preko kurtona, pa da joj bude ukusno...?

:lol:
 
Da li ste nekada uvrstili te kondome u vasu seksualnu vocnu salatu i koji su vam ukusi bili zanimljivi, da ne pricam o bojama :mrgreen:

Kada smo vec kod ukusa...da li ste bilo sta sto ima neki prijatan ukus iskoristili tokom neke seksualne igre i kakvi su vam utisci?

znam vic na temu :lol:

ložio ciga ženu da mu ga ppushi, a on da menja te aromatične kondome
i ona da pogađa arome
pristane ona jedva
kaže ciga pogađaj
b banana, bravo
malina
ananas
borovnica
mango, bravo
sav ponosan ciga na svoju ženu

pih kaže ona, cigo šta je ovo
sardina pomešana s povraćku?

čekaj bre ženo da ga stavim :lol:
 
Da li ste nekada uvrstili te kondome u vasu seksualnu vocnu salatu i koji su vam ukusi bili zanimljivi, da ne pricam o bojama :mrgreen:

Kada smo vec kod ukusa...da li ste bilo sta sto ima neki prijatan ukus iskoristili tokom neke seksualne igre i kakvi su vam utisci?

ovo je već neko negde jednom pitao i, ni onda, kao ni sada, nisam videla nikakav smisao u kurtonima koji imaju bilo kakav ukus:eek:
prvo - pitjka nema receptore za ukus, tako da joj je svejedno dal dotični miriše na jagodu, vanilu ili lavandu,
drugo - koliko se ja doznajem u sex i tako to, felacija se radi pre ili nakon skidanja kondoma tako da isti (tj njegov ukus) opet gubi svaki smisao.
dakle?:eek:
 
ovo je već neko negde jednom pitao i, ni onda, kao ni sada, nisam videla nikakav smisao u kurtonima koji imaju bilo kakav ukus:eek:
prvo - pitjka nema receptore za ukus, tako da joj je svejedno dal dotični miriše na jagodu, vanilu ili lavandu,
drugo - koliko se ja doznajem u sex i tako to, felacija se radi pre ili nakon skidanja kondoma tako da isti (tj njegov ukus) opet gubi svaki smisao.
dakle?:eek:

Da pitjka ima receptore za ukus stalno bi povracala i ugusila se u vlastitom smradu :(
 

Back
Top