Seksualne izopačenosti

Banjski_Švaler

Ističe se
Banovan
Poruka
2.885
Čim je prošao nevidjeni stra' od prvog puta i kada ste se oslobodili... u vama se javila želja za nečim novim... ta želja je zapravo spavala u vama... obzirom da na ovom forumu ni o masturbaciji nisu želeli da govore, a na roditeljskim forumima pročitam kako sve zateknu decu u "čika doktor" igrarijama, čisto sumnjam da ćete iskreno reći šta volite a da nije "klasika"...

Daklem, vezivanje i maska na očima - doduše samo sa onim u koje imam poverenja da će zaista brinuti o mom filingu :lol: Ja bar igram pošteno kad nju vežem... :P
 
Čim je prošao nevidjeni stra' od prvog puta i kada ste se oslobodili... u vama se javila želja za nečim novim... ta želja je zapravo spavala u vama... obzirom da na ovom forumu ni o masturbaciji nisu želeli da govore, a na roditeljskim forumima pročitam kako sve zateknu decu u "čika doktor" igrarijama, čisto sumnjam da ćete iskreno reći šta volite a da nije "klasika"...

Daklem, vezivanje i maska na očima - doduše samo sa onim u koje imam poverenja da će zaista brinuti o mom filingu :lol: Ja bar igram pošteno kad nju vežem... :P

:klap::klap::klap:
 
Neki ljudi ce nekad mozda, ali samo mozda i da overe i jos bitnije uhvate stvarnu paznju neke vrednije zenske osobe od pomamljene maloletnice, kad shvate da su oni ti koji bi trebalo da se lepo ophode i da obigravaju oko nje , a ne obrnuto.
@topik
Čim je prošao nevidjeni stra' od prvog puta i kada ste se oslobodili... u vama se javila želja za nečim novim... ta želja je zapravo spavala u vama...

Au , Banjski, covece , pa ti si i pisac.
 
cuj , pod sexualnom izopacenoscu bih smatrala neko mazanje govnima ili bicevanje..
sve ovo sto mi smrtnici radimo sa manje ili vise maste, obican je sex..nikakva izopacenost:)

e bas to sam htela da napisem...
zasto je to izopaceno...

svako ima neko svoju granicu.
mada kad covek ugasi svetlo i pusti mastu... svasta vise nije izopaceno :aha:
al vecina to nikada ne bi priznala partneru a tek probala :manikir:
 
Citam ovaj podforum i mislim da ja nisam normalna i da moram pod hitno kod lekara.
Pa ja sam izgubila libido.
Al` stvarno.
Da li je moguce da se svi tako ,,mucki,, seksate, da toliko volite taj seks,
ne mogu da poverujem da svaki razgovor uvek vodi na tu temu?
Greska je u meni, cim mi se taj cin gadi...

Da li postoje zene koje ne vole seks ili ga ne vole samo zbog toga sto to moraju da rade sa pogresnom osobom za koju ne osecaju ljubav???
Da li bi neko mogao da odgovori?
 
e bas to sam htela da napisem...
zasto je to izopaceno...

svako ima neko svoju granicu.
mada kad covek ugasi svetlo i pusti mastu... svasta vise nije izopaceno :aha:
al vecina to nikada ne bi priznala partneru a tek probala :manikir:

Da, da. Cudno je to.

Ja mislim da bi me najvise potreslo - kada bi ona otisla i sa drugim radila ono sto je mogla sa mnom, a nije to nemetnula kao temu - a ja joj jasno stavio do znanja, da sve moze.

Cak me ne bi potreslo ni kao samo k.ranje sa strane, vec to da nije to i to uradilo sa mnom. Za mene je to prevara, ne sam in-out.
 
Da, da. Cudno je to.

Ja mislim da bi me najvise potreslo - kada bi ona otisla i sa drugim radila ono sto je mogla sa mnom, a nije to nemetnula kao temu - a ja joj jasno stavio do znanja, da sve moze.

Cak me ne bi potreslo ni kao samo k.ranje sa strane, vec to da nije to i to uradilo sa mnom. Za mene je to prevara, ne sam in-out.

to je samo stvar poverenja, al zavisi i od osoba.
jeste da bi trebalo da neko s vremenom stice poverenje u partnera, ali nekad ti se desi da upoznas nekoga i cini ti se da mozes sve da mu kazes, i bude ok...
uostalom, mozda ne budes ni svestan, a ona izokolo ispipa sta volis, ispadne da se bas ne bi mozda uklopili, pa digne sidro...
:aha:
 
Citam ovaj podforum i mislim da ja nisam normalna i da moram pod hitno kod lekara.
Pa ja sam izgubila libido.
Al` stvarno.
Da li je moguce da se svi tako ,,mucki,, seksate, da toliko volite taj seks,
ne mogu da poverujem da svaki razgovor uvek vodi na tu temu?
Greska je u meni, cim mi se taj cin gadi...

Da li postoje zene koje ne vole seks ili ga ne vole samo zbog toga sto to moraju da rade sa pogresnom osobom za koju ne osecaju ljubav???
Da li bi neko mogao da odgovori?
cini se problem ovde nije sex:)
izvini sto volimo sex.:rumenko:
ja volim, ***..i trudim se da radim samo sa onim sa kim zelim. mozda je to tajna moje ljubavi..:think:
 
Citam ovaj podforum i mislim da ja nisam normalna i da moram pod hitno kod lekara.
Pa ja sam izgubila libido.
Al` stvarno.
Da li je moguce da se svi tako ,,mucki,, seksate, da toliko volite taj seks,
ne mogu da poverujem da svaki razgovor uvek vodi na tu temu?
Greska je u meni, cim mi se taj cin gadi...

Da li postoje zene koje ne vole seks ili ga ne vole samo zbog toga sto to moraju da rade sa pogresnom osobom za koju ne osecaju ljubav???
Da li bi neko mogao da odgovori?

ja mislim da bi ovo drugo moglo da bude. sa onim koga voliš nema nepoverenja,
nema stida, prosto sve i svašta ti padne na pamet da mu radiš.
mislim da dok god imaš partnera koji će na tom polju da učini da se osećaš prijatno
to je pun pogodak, jer ako se sa nekim ne osećaš prijatno, opušteno, ne možeš ni da uživaš.
 
ja mislim da bi ovo drugo moglo da bude. sa onim koga voliš nema nepoverenja,
nema stida, prosto sve i svašta ti padne na pamet da mu radiš.
mislim da dok god imaš partnera koji će na tom polju da učini da se osećaš prijatno
to je pun pogodak, jer ako se sa nekim ne osećaš prijatno, opušteno, ne možeš ni da uživaš.

definitivno ne bih mogla da budem sa nekim ko mi nije privlacan...
cisto gubljenje vremena...
probala sam jednom. bilo nam je lepo dok pricamo i bio je skroz ok momak...
medjutim najgore sexualno iskustvo ikad :roll:
mozda zvuci grubo, ali bolje odmah reci ne svidjas mi se, ne odgovaras mi, nego muciti i sebe i njega/nju :manikir:
 
Ја не знам зашто су постављачу тема потребна женска приѕнања о томе шта воле или шта не воле?
Можда због тога што "наше цуре" никада неће лицем у лице признати да воле неку "гадост" - па ко вели - овде могу да се изјасне анинимно. Не бива то.
Навешћу ти само један пример. Никада нисам у свом животу чуо да нека "наша цура" изјави да рецимо обожава "анални секс" - а ако и "невољно" пристане на тако нешто. ти си јој обавеѕно "први" којем је то "допустила".
А на самом делу, свака цура, са којом сам био дуже од три месеца, укључујући и обе бивше жене, су више него уживале у таквом виду секса. :rumenko:
Е сад, ако теби, постављачу теме, одговори требају зарад неке неучне студије - е то већ могу да разумем...
 
Ја не знам зашто су постављачу тема потребна женска приѕнања о томе шта воле или шта не воле?
Можда због тога што "наше цуре" никада неће лицем у лице признати да воле неку "гадост" - па ко вели - овде могу да се изјасне анинимно. Не бива то.
Навешћу ти само један пример. Никада нисам у свом животу чуо да нека "наша цура" изјави да рецимо обожава "анални секс" - а ако и "невољно" пристане на тако нешто. ти си јој обавеѕно "први" којем је то "допустила".
А на самом делу, свака цура, са којом сам био дуже од три месеца, укључујући и обе бивше жене, су више него уживале у таквом виду секса. :rumenko:
Е сад, ако теби, постављачу теме, одговори требају зарад неке неучне студије - е то већ могу да разумем...

normalno je da kada si sa nekim duze postanes opusteniji...
ne mogu prvi put da partneru ispostavim overen spisak zelja...
treba vremena da vidim sta on voli i da mu otkrijem sta ja volim...

:manikir:
 

Back
Top