velićina penisa....

Dali je dovoljna velićina penisa 14cm... imam 19 god. i jos nisam imao spolni odnos zanimam me jeli to dobra velićina???? i dali cure vise vole neobrezanog ili obrezanog?????

Sve ok sa dužinom.
One ne nemaju osećaj da li je obrezan ili neobrezan.
A obrezan je i 60% manji osećaj zadovoljstva i nije zdravo.
Pokrenuta je šira inicijatva da se ovaj nerzuman akt sprovodi jedino kada mora.
Majke su obično nestrpljive sa dečacima a posle u pubertetu one ne pričaju sa njima o tome.

Niti kažu - izvini sine, malo sam se napalila...
 
Dali je dovoljna velićina penisa 14cm... imam 19 god. i jos nisam imao spolni odnos zanimam me jeli to dobra velićina???? i dali cure vise vole neobrezanog ili obrezanog?????

nije dobro-imaš nekorišćenih 14cm. sve što je nekorišćeno kad tad prestane da valja. :mrgreen:
znači kreni da koristiš to što imaš pa će da budu zadovoljne ako znaš kako se koristi :mrgreen:
 
Dali je dovoljna velićina penisa 14cm... imam 19 god. i jos nisam imao spolni odnos zanimam me jeli to dobra velićina???? i dali cure vise vole neobrezanog ili obrezanog?????

Da krenemo od naslova....Č ...
Da li!
E kad do toga dođe veruj mi neće te pitati za te gluposti... inače dovoljno je... u Kini tvrde da je dovoljno i pet cm da zadovolji ženu... (ja u ovo doduše ne verujem). Ali to je sasvim neka prosečna veličina.
 
Dali je dovoljna velićina penisa 14cm... imam 19 god. i jos nisam imao spolni odnos zanimam me jeli to dobra velićina???? i dali cure vise vole neobrezanog ili obrezanog?????

samo počni da ga upotrebljavaš, i sve će biti ok :lol:

Da li zenama dovolljno sto imam Punta 1.2 16V ili bi mozda zelele vecu kubikazu i luxuzniji auto.
Molim samo ozbiljne odgovore
Zelim da naglasim da nemam Punta nego nesto vece :per:

zoveš ga "Punto" :zper:
 
Dali je dovoljna velićina penisa 14cm... imam 19 god. i jos nisam imao spolni odnos zanimam me jeli to dobra velićina???? i dali cure vise vole neobrezanog ili obrezanog?????

sto se tice cune rodjace, nije bas uputno da se hvalis. Ali mislim da je bitnija vestina, od same velicine. Recimo ako ti kazem da je 15,4cm evropski prosek, ti se snadji ;)
Obrezan vs neobrezan je samo stvar ukusa koji je vrlo individualan. Ali ono sto je najbitnije je da li je to tebi bitno. Cuo sam raznih prica kako su se ljudi obrezivali samo da bi u tome zadovoljili devojku/zenu, sto je po meni cista ludost. Budi ono sto jesi, i pitaj strucnijeg lekara koliko je to uputno (odgovor vec znas da ce biti negativan)
 
Da krenemo od naslova....Č ...
Da li!
E kad do toga dođe veruj mi neće te pitati za te gluposti... inače dovoljno je... u Kini tvrde da je dovoljno i pet cm da zadovolji ženu... (ja u ovo doduše ne verujem). Ali to je sasvim neka prosečna veličina.


E ni ja niam verovao do prekjuče...
Na nudističkoj došli Kinezi, ko od majke...
Čitao ja ranije kako crnci imaju najveći, mi u proseku pa se pitah na kome li je zakinuto onda?
Kinezi uopte nemaju kompleks oko dužine.
To kad se skine, ispod dlaka mu viri neki veći klitoris...
znači oni su sa tim napravili 2,5 milijardi ljudi...
Oni se smejali nama od 14 pa naviše...
 
sto se tice cune rodjace, nije bas uputno da se hvalis. Ali mislim da je bitnija vestina, od same velicine. Recimo ako ti kazem da je 15,4cm evropski prosek, ti se snadji ;)
Obrezan vs neobrezan je samo stvar ukusa koji je vrlo individualan. Ali ono sto je najbitnije je da li je to tebi bitno. Cuo sam raznih prica kako su se ljudi obrezivali samo da bi u tome zadovoljili devojku/zenu, sto je po meni cista ludost. Budi ono sto jesi, i pitaj strucnijeg lekara koliko je to uputno (odgovor vec znas da ce biti negativan)

Ako jedan urolog predloži obrezivanje, znači da ga mrzi da pomogne pa uzmi sledećg.
Na googletu ćeš na stranim forumima naći itekako stručna objašnjeja zašto je to štetno.
Čak i to što imaš 19 godina i eventualni problem sa prevlačenjem se ponovo rešava - drkanjem odnosno vežbanjem kožice. Za početak dovoljno je da bude prevučen u opuštenom stanju ali isto tako je bitno da se kžica i vrati kad ti to hoćeš.
Postoje specijalne kreme koje omekšavaju zaštitu muškog polnog organa tako da budi oprezan sa suludom idejom.
Najmanje su stručni lekari opšte prakse koji dele savete ko cigani ispred crkve.
 
Da krenemo od naslova....Č ...
Da li!
E kad do toga dođe veruj mi neće te pitati za te gluposti... inače dovoljno je... u Kini tvrde da je dovoljno i pet cm da zadovolji ženu... (ja u ovo doduše ne verujem). Ali to je sasvim neka prosečna veličina.


E ni ja niam verovao do prekjuče...
Na nudističkoj došli Kinezi, ko od majke...
Čitao ja ranije kako crnci imaju najveći, mi u proseku pa se pitah na kome li je zakinuto onda?
Kinezi uopte nemaju kompleks oko dužine.
To kad se skine, ispod dlaka mu viri neki veći klitoris...
znači oni su sa tim napravili 2,5 milijardi ljudi...
Oni se smejali nama od 14 pa naviše...
 

Back
Top