Skandal na jugu Srbije: Policajci Albancima prodaju pasoše!

đesimala

Zainteresovan član
Poruka
176
Više od 50 Albanaca sa Kosova fiktivno prijavilo boravište u srpskim selima oko Merošine i dobili nove srpske pasoše. Sumnja se da Albanci za to plaćaju i po 10.000 evra...


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...ije:+Policajci+Albancima+prodaju+pasoše!.html


Srbistan. Ja sam mislio da su Srbi pali najniže što je moguće u novijoj istoriji i da je vreme da se dignu iz pepela ali očigledno još nisu dostigli dno dna i sve izgleda neće još dugo. Žalostno, nikada te ljude neću razumeti.
 
Više od 50 Albanaca sa Kosova fiktivno prijavilo boravište u srpskim selima oko Merošine i dobili nove srpske pasoše. Sumnja se da Albanci za to plaćaju i po 10.000 evra...


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/129845/Skandal+na+jugu+Srbije%3A+Policajci+Albancima+prodaju+paso%C5%A1e!.html


Srbistan. Ja sam mislio da su Srbi pali najniže što je moguće u novijoj istoriji i da je vreme da se dignu iz pepela ali očigledno još nisu dostigli dno dna i sve izgleda neće još dugo. Žalostno, nikada te ljude neću razumeti.
:sad2::besna:
Da se smejem il da placem,ne znam ni sam :D
 
Više od 50 Albanaca sa Kosova fiktivno prijavilo boravište u srpskim selima oko Merošine i dobili nove srpske pasoše. Sumnja se da Albanci za to plaćaju i po 10.000 evra...


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...ije:+Policajci+Albancima+prodaju+pasoše!.html


Srbistan. Ja sam mislio da su Srbi pali najniže što je moguće u novijoj istoriji i da je vreme da se dignu iz pepela ali očigledno još nisu dostigli dno dna i sve izgleda neće još dugo. Žalostno, nikada te ljude neću razumeti.

e fora je u tome što je daj deo o kome pričate naseljen stanovnicima upravo sa kosova
i u policiji je dosta zapošljeno kosovara i jasno odakle ta veza. :think:
 
Auuuu veliki skandal bre :hahaha::hahaha: A ovo ne vidite:think:

troskovi.jpg



Srbija je od početka prošle godine zbog pogrešnih odluka državnih organa i funkcionera izgubila 170 miliona evra. Za taj novac mogli smo, na primer, da sagradimo tri nova mosta preko Dunava, izgradimo 50 kilometara vrhunskog autoputa ili sagradimo 3.400 novih stanova!
 
Da li postoji i jedna tema na Krsti na kojoj s nece pisati o krvnim zrcima?

Ili promenite nalov pdf-a u 'Srpski trombociti - kako su sve ugrozeni.'
Kome smeta neka ne čita.Ili neka nauči šiptarski pa čita ono što mu se više sviđa,naprimer o šiptarskim filantropima i kosmopolitama...pun ih je Svet,nema naroda a da neka majka zbog takvih dobrica nije zaplakala.:mrgreen:
 
Kome smeta neka ne čita.Ili neka nauči šiptarski pa čita ono što mu se više sviđa,naprimer o šiptarskim filantropima i kosmopolitama...pun ih je Svet,nema naroda a da neka majka zbog takvih dobrica nije zaplakala.:mrgreen:

Pa mislim, kada na 100 tema dodje jedna na kojoj se ozbiljno prica; a na ovim kvazi-ozbiljnim ti ne dozvoljavaju da se zezas jer su to za njih 'jako ozbiljne stvari, stidi se sto se salis na takav nacin, imas li dusu ateisto bez korena ???!!!!', onda...:sad2:

I onda da ti njima da objasnjavas da se ne zezas sa faktickim stvarima, vec sa kontekstom koji koriste u postavljanju tema...:sad2:
 

Back
Top