Neko i ništa

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Kažu neke agencije, istraživači da je Finska jedna od najboljih zemalja za život na svetu...Iza nje se nalaze Švajcarska, Švedska, Australija, Luksemburg, Norveška, Kanada i druge. SAD zauzimaju 11 mesto itd.

________________________________________________________

Baš zbog ovog gore volim ovu planetu što je tako različita, što je neko najbolji za život, neko za preživljavanje, neko za smrt, a neko ko mi smo najbolji za ništa.
Ima li neko od ovih obožavaoca NIŠTA, da misli suprotno od mene ?
 
Poslednja izmena:
Misliš : Kaze se ni za šta.
Imaš li ti Kolektore neko mišljenje o temi, ili si profi spamer?

Pa dobro ako cemo da cepidlachimo:

Kaže se ni za šta.

:mrgreen:

... a shto kolektor? Mora da si mislio lektor ili korektor pa se spojilo u jednu rech... :hahaha:

Ovaj da, imam kad' smo kod toga...

... ima neshto u chemu smo mi najbolji (u stvari medju najboljima) a vi pogadjajte shta. :mrgreen:
 
Kažu neke agencije, istraživači da je Finska jedna od najboljih zemalja za život na svetu...Iza nje se nalaze Švajcarska, Švedska, Australija, Luksemburg, Norveška, Kanada i druge. SAD zauzimaju 11 mesto itd.

________________________________________________________

Baš zbog ovog gore volim ovu planetu što je tako različita, što je neko najbolji za život, neko za preživljavanje, neko za smrt, a neko ko mi smo najbolji za ništa.
Ima li neko od ovih obožavaoca NIŠTA, da misli suprotno od mene ?

Tudje necemo - svoje ne damo!!! :rtfm:

 
чему сад овакво просеравање?

zato shto je oblik zivota poznatiji kao:

slika-Pajser-od-10-dinara-----545740x400.jpg
 
Ma da, tudje nećemo, svoje nemamo.
A ima i ona naša najbolje rečenica svih vremena koja glasi: pre rata Srbija nije imala ništa, onda su došli Nemci i uzeli nam sve.

Otadzbina se voli bezuslovno, kakva god da je.

I kakva god da je ja NIKAD o Srbiji necu ni pomisliti nista ruzno, a kamoli reci naglas.

Moja je, ne dam je nikom!

Sta drugi misle svejedno mi je.
 
[SIZE="5":
Crveni Vampir[/SIZE];15030342]Otadzbina se voli bezuslovno, kakva god da je.

I kakva god da je ja NIKAD o Srbiji necu ni pomisliti nista ruzno, a kamoli reci naglas.

Moja je, ne dam je nikom!

Sta drugi misle svejedno mi je.

Ma da, crveni Vampiru, iz Štutgarda je to što si napisao baš tako, ali dodji ti druže u Lebane da živiš, pa se onda razmeći ovom gore ljigavom demagogijom.
 
Ma da, crveni Vampiru, iz Štutgarda je to što si napisao baš tako, ali dodji ti druže u Lebane da živiš, pa se onda razmeći ovom gore ljigavom demagogijom.

Gde je Štutgard?

Zasto ti je to sta sam napisao ljigavo?

Ako hoces nesto suprotno od toga imas ovde dovoljno Hrvata, Siptara i Muslimana pa uzivaj u njihovim komentarima o Srbiji

Plus Narodni Tribun

:thumbdown:
 

:D

Jedna je Srbija, ku*vi je mnogo...

:D

Pam pam pam pa pam pa pa pam pa pam pa pa pam pam...

:mrgreen:

Otadzbina se voli bezuslovno, kakva god da je.

I kakva god da je ja NIKAD o Srbiji necu ni pomisliti nista ruzno, a kamoli reci naglas.

Moja je, ne dam je nikom!

Sta drugi misle svejedno mi je.

Bravo! Danas si imao dva odlichna posta i oba zasluzuju reputaciju. Dobicesh chim budem imao.:ok:

OK, naravno, glupo je bilo shta voleti bezuslovno, ali u ovim burnim vremenima upravo to može nam biti instrument opstanka... :)

Ih sad... kako nicim izazvani? :zper: Nemoj biti skroman, sve ima svoje kako i zasto. :zper:

Ajde, da ne budem skroman onda :mrgreen: , mogu ti reci da stvarno imamo chime da se pohvalimo... :D ... od svih ljudi si naletela na mene, kapitalca. :super: E sada kako i zashto to je vec filozofsko pitanje... :hahaha:

Ma da, crveni Vampiru, iz Štutgarda je to što si napisao baš tako, ali dodji ti druže u Lebane da živiš, pa se onda razmeći ovom gore ljigavom demagogijom.

Kaže se Štutgart... :hahaha:
 
Poslednja izmena:

Back
Top