a sta sada povratnici ,,koji izgovor da bude

muskokrk

Poznat
Poruka
8.295
prema dogovoru Uzelac ..Kosor vec na sledecem zasjedanju sabora omogucit ce se srbima povratnicima i u podrucja koja nisu pod posebnim stausom da se omoguci otkup stanova kao i sto su otkupili hrvati ...i to svi koji su podneli zahtjev u propisanom roku ..za sada ...a kako i zgleda svima kojima se digne **urac

A sta sada ce da kazu izbjeglice iz gradova ...da li ce da se vrate ili samo da uzmu stanove i opet i dalje da tlace domicilno stanovnistvo

znam da je lepo dve krave sisati ..no mislim da bi i srbija i srbi iz srbije trebali da kazu dosta ..

idi bre od kuda si doso jer si dobio sve stosii imao:rtfm:
 
prema dogovoru Uzelac ..Kosor vec na sledecem zasjedanju sabora omogucit ce se srbima povratnicima i u podrucja koja nisu pod posebnim stausom da se omoguci otkup stanova kao i sto su otkupili hrvati ...i to svi koji su podneli zahtjev u propisanom roku ..za sada ...a kako i zgleda svima kojima se digne **urac

A sta sada ce da kazu izbjeglice iz gradova ...da li ce da se vrate ili samo da uzmu stanove i opet i dalje da tlace domicilno stanovnistvo

znam da je lepo dve krave sisati ..no mislim da bi i srbija i srbi iz srbije trebali da kazu dosta ..

idi bre od kuda si doso jer si dobio sve stosii imao:rtfm:
Da ih niste proterali, ne bi bilo ove situacije...sta se zalis?Osim ako nisi usao u neciji stan!
 
prema dogovoru Uzelac ..Kosor vec na sledecem zasjedanju sabora omogucit ce se srbima povratnicima i u podrucja koja nisu pod posebnim stausom da se omoguci otkup stanova kao i sto su otkupili hrvati ...i to svi koji su podneli zahtjev u propisanom roku ..za sada ...a kako i zgleda svima kojima se digne **urac

A sta sada ce da kazu izbjeglice iz gradova ...da li ce da se vrate ili samo da uzmu stanove i opet i dalje da tlace domicilno stanovnistvo

znam da je lepo dve krave sisati ..no mislim da bi i srbija i srbi iz srbije trebali da kazu dosta ..

idi bre od kuda si doso jer si dobio sve stosii imao:rtfm:

Много си јадан у свом покушају провокације, толики људски животи упропаштени, трагичне људске судбине, и онда ти улетиш са тезом да они сисају две краве, мислим, терај се у три лепе ***** материне, са поштовањем Јаре. :)
 
Много си јадан у свом покушају провокације, толики људски животи упропаштени, трагичне људске судбине, и онда ти улетиш са тезом да они сисају две краве, мислим, терај се у три лепе ***** материне, са поштовањем Јаре. :)


sta pricas gluposti ... sta bi ja bio jadan ..

ne govorimo o tome sto je bilo vec sto ce biti ..:rtfm:
 
ja se ne zalim..eto hrvatska drzava vratit ce izbjeglicama stanarsko pravi imogusnost da otkupe i stanove po smesnim cenama ...

stalno su govorili da bi se vratili kada bi imali svoje stanove ..ato sada da vidimo ..sta ceda bude :rtfm:

sta tebe boli patka sta tje biti...jesu to njihovi stanovi ili tvoji
tj. el tebi neko odredjuje sta ces raditi sa svojom imovinom? :manikir:
 
sta ceda bude...neznam, ali da ste ih proterali, jeste!
Da ti nije pravo sto MORAJU da dobiju ista prava koja su imali pre, to se primecuje...a budimo iskreni, da vam EU nije zavrnula muda, ne bi se ni dohvatali te teme.

Opet gresis ..niti samih proteraoniti samimvratio sto su izgubili
a n
i nemam nista protiv da se vrate ..

samo se pitam..DALI CE DA SE VRATE ..ILI SAMO DA UZMU STANOVE A DALJE DA NASTAVE DA ZIVE U SRBIJI
 
Ако сам добро разумео они који су пред усташама избегли из својих станова ће моћи да откупе своје станове од усташа. Логично и усташки :super:

NE PRAVI SE GLUP NISTA NIJE LOGICNO

E DA JE OVA DRZAVA USTASKA ..NE BI SE NITKO VRATIO A KAMOLI DOBIO STAN TAKO RECI NA POKLON:rtfm:
 
NE PRAVI SE GLUP NISTA NIJE LOGICNO

E DA JE OVA DRZAVA USTASKA ..NE BI SE NITKO VRATIO A KAMOLI DOBIO STAN TAKO RECI NA POKLON:rtfm:

О каквом поклону причаш?

Хајде, испави ме слободно, они ће имати право да откупе станове као и они који су их већ откупили а били су подобне националности, и сада је то право враћено и онима којима је одузето само зато што су били неподобне националности?
 
prema dogovoru Uzelac ..Kosor vec na sledecem zasjedanju sabora omogucit ce se srbima povratnicima i u podrucja koja nisu pod posebnim stausom da se omoguci otkup stanova kao i sto su otkupili hrvati ...i to svi koji su podneli zahtjev u propisanom roku ..za sada ...a kako i zgleda svima kojima se digne **urac

A sta sada ce da kazu izbjeglice iz gradova ...da li ce da se vrate ili samo da uzmu stanove i opet i dalje da tlace domicilno stanovnistvo

znam da je lepo dve krave sisati ..no mislim da bi i srbija i srbi iz srbije trebali da kazu dosta ..

idi bre od kuda si doso jer si dobio sve stosii imao:rtfm:

A ti ne bi uzeo da si u prilici?

Heheheee..poštenjačina...:lol:
 

Back
Top