Kelis baby II deo iliti re: pitanje administratoru

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Marx. Groucho

Početnik
Poruka
6
Pre svega, potvrda cinjenice da ovaj forum nije liberalan jeste bezrazlozno ukidanje nicka Groucho_Marx cija je jedina greska bila aluzija na moderatora Kelis u topicu "pitanje administratoru".

Kelis, draga... Mozda nisi pratila fabulu radnje, ali rekao sam da cu sa ovog foruma otici onda kad ja to budem odlucio, a ne onda kad ti budes odlucila umesto mene. Pristajem da odem i onda kad mi neko lepo objasni zasto bih ja to uradio.

U vezi prvog dela ovog topica kojeg si obrisala... Bilo je predvidljivo da ces ga obrisati pa sam ga sacuvao na hd... Nazalost, sad nisam kuci, ali cim stignem, poslacu ga ponovo.

Naravno, cuvacu i ovaj tekst, pa cu i njega ponovo postovati, kad ga budes obrisala.
 
Smatraš da je ona dovoljno dostojan protivnik da ovako javno ulaziš u sukob sa tj.protiv jedne devojke...ovo mu dođe kao kompliment protivniku,posebno što se radi o ženskoj personi,jel?
Ovo je nešto lično među vama ili šta?
...mislim ako je lično što nije preko pp?

Da li možda preko Kelis bojuješ protiv svih moderatora na Krsti?
I da li je ovo zbog slavne Apotekrake i čuvenog "proterivanja"?
 
gigule:
Smatraš da je ona dovoljno dostojan protivnik da ovako javno ulaziš u sukob sa tj.protiv jedne devojke...ovo mu dođe kao kompliment protivniku,posebno što se radi o ženskoj personi,jel?
Ovo je nešto lično među vama ili šta?
...mislim ako je lično što nije preko pp?

Da li možda preko Kelis bojuješ protiv svih moderatora na Krsti?
I da li je ovo zbog slavne Apotekrake i čuvenog "proterivanja"?

Naravno da ne mislim da je dostojan protivnik, ali nalazi se na dostojnom polozaju sa kojeg moze da ugrozava, vredja, brise postove, topice i naloge. Prekinucu kad budem dobio izvinjenje ili kad se bude povukla medju clanove, gde nece moci da zloupotrebljava moc. A to "jedna devojka" mi lici na "jadna, nezasticena devojka"... Prvo, pol u ovome nije bitan, a drugo, ona je i vise nego zasticena.

I dalje (ponavljam) ne mislim da je ovo nesto licno, jer uopste nemam pojma ko je ona, reagujem na njena razmisljanja (hm, 'razmisljanja'...) i stavove a ne na licnost.

Kakve veze ima Apotekarka sa ovim?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top