Grozno i glasno vrištanje u snu¸

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

krtislav

Primećen član
Poruka
674
Ljudi. moja baka se prije nekih mesec dana uselila kod nas, i več je 3-4 puta tako glasno vrištala u snu, da sam se skoro usro od straha,dlake mi se digle, to ko da je neki horor, mislim da neću moć to vrištanje opet da preživim, jel ima rešenje za to?
 
pa pitaj baku da li joj se u zadnjih 3 meseca desilo da je nešto isprepada.
ili je zbog preseljenja napad panike, jer još organizam nije navikao na okruženje.

msm, možemo da lupetamo do sledeće godine, ali ja mislim da se ona nečeg panično plaši.
možda da ćete da je isterate ako se ne bude ponašala 'kako treba' (pojedini satari ljudi su paranoični po tom pitanju)
a možda je nešto uplašilo i ovako, pa sanja to a ne seti se posle.
jedino da je probudiš u trenu kad krene da vrišti, kažu da je tad sećanje na san najbolje?

Ne znam šta bi još moglo... :think:
 
pa pitaj baku da li joj se u zadnjih 3 meseca desilo da je nešto isprepada.
ili je zbog preseljenja napad panike, jer još organizam nije navikao na okruženje.

msm, možemo da lupetamo do sledeće godine, ali ja mislim da se ona nečeg panično plaši.
možda da ćete da je isterate ako se ne bude ponašala 'kako treba' (pojedini satari ljudi su paranoični po tom pitanju)
a možda je nešto uplašilo i ovako, pa sanja to a ne seti se posle.
jedino da je probudiš u trenu kad krene da vrišti, kažu da je tad sećanje na san najbolje?
a i vidiću za to buđenje

Ne znam šta bi još moglo... :think:

ti si najbliži, prije doseljenja su bili neki cigani po stanu stalno rodnali i tako to, a to da bi je izbacili, ma jok, nema bolje bake.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top