Sta da radim?

Truman

Elita
Poruka
22.709
Jedna devojka iz odeljenja je utripovala da je stalno gledam,valjda misli da sam se nalozio na nju.Posto sedi u drugom redu ali ispred mene tripuje da buljim u nju kad gledam u profesora,a kad gledam u svesku da je krajickom oka posmatram.To nema veze sa zivotom ali ona je nalozila drugarice da me posmatraju na casu i kad god ja podignem pogled ka tabli one joj pokazu da ja kao gledam u nju.Ne vredi da joj kazem da to nema veze sa zivotom jer sam u losim odnosima sa njom a i ne bi mi verovala.Fora je u tome sto je meni neprijatno zbog toga i ne mogu da izbacim to iz glave i nekad mi se desi da gledam gde je (na odmoru npr.) da se ne bih susreo sa njom.Zar situacija nije groteskna?!Sta da radim?
 
hm da... pa mislim ne bi trebalo toliko da se uzbudjujes ali reci cu ti sta ja radim u slicnum situacijama. jednostavno napisem na klupi ime negog tamo kao na njega se lozim, i eto (drugim recima decko ne zanimas me!)
 
Oh, boze!!! Pa zar stvarno morash da razmishljash o tome??!! Ako ti se devojka stvarno ne svidja, a ona je neka lujka, (ochigledno, poshto umishlja takve stvari!!!) samo je ignorishi!!!! Jel si ti siguran da nisi joj davao neke "lazne nade"?? Neki pogled ili neshto?? :roll:
 
Covece, '86 si godiste i cimas se zbog takvih stvari.
Pusti budalu neka prica sta god hoce.
Svi mi vrlo dobro znamo da ima uvek onih koji nas ogovaraju i koji zele da nas povrede i na takve ne treba obracati paznju.
 
Кулиража:
Covece, '86 si godiste i cimas se zbog takvih stvari.
Pusti budalu neka prica sta god hoce.
Svi mi vrlo dobro znamo da ima uvek onih koji nas ogovaraju i koji zele da nas povrede i na takve ne treba obracati paznju.

Pa nije njoj zelja da mene povredi pre bih rekao da je proradila neka zenska sujeta ili ne znam sta vec.Inace ti i bombona ste mi u sustini dali najbolje resenje.[/b]
 
Truman:
LPhoklica:
hm da... pa mislim ne bi trebalo toliko da se uzbudjujes ali reci cu ti sta ja radim u slicnum situacijama. jednostavno napisem na klupi ime negog tamo kao na njega se lozim, i eto (drugim recima decko ne zanimas me!)

to je bas detinjasto...

jeste al stacu decko sedi ispred mene peva mi neke pesmice, lupa o moj sto i ja ga izvredjam i on... opet isto...
 
LPhoklica:
Truman:
LPhoklica:
hm da... pa mislim ne bi trebalo toliko da se uzbudjujes ali reci cu ti sta ja radim u slicnum situacijama. jednostavno napisem na klupi ime negog tamo kao na njega se lozim, i eto (drugim recima decko ne zanimas me!)

to je bas detinjasto...

jeste al stacu decko sedi ispred mene peva mi neke pesmice, lupa o moj sto i ja ga izvredjam i on... opet isto...
Meni je bash to slatko!!!! :) Imam druga iz odeljenja, koji mi stalno pricha da me voli i kako sam ja njegova zena, i stalno me spenkuje i ja se samo cepam na to!!! Stvarno me ne zanima da li mu se svidjam ili ne, ja sam super sa njim!!!! 8)
 
Tinar:
Meni je bash to slatko!!!! :) Imam druga iz odeljenja, koji mi stalno pricha da me voli i kako sam ja njegova zena, i stalno me spenkuje i ja se samo cepam na to!!! Stvarno me ne zanima da li mu se svidjam ili ne, ja sam super sa njim!!!! 8)
isto i ja,jednog druga zovem ljubavi,i on mene,i tako smo jedno drugom memorisani u fon i jos imamo i kumu i kuma,i onda kad se vidimo to izgleda odprilike:
de si ljubavi?
evo me,de nam kum?
spava,de kuma?.......

bas je cute... 8) :wink:
 
miss:
Tinar:
Meni je bash to slatko!!!! :) Imam druga iz odeljenja, koji mi stalno pricha da me voli i kako sam ja njegova zena, i stalno me spenkuje i ja se samo cepam na to!!! Stvarno me ne zanima da li mu se svidjam ili ne, ja sam super sa njim!!!! 8)
isto i ja,jednog druga zovem ljubavi,i on mene,i tako smo jedno drugom memorisani u fon i jos imamo i kumu i kuma,i onda kad se vidimo to izgleda odprilike:
de si ljubavi?
evo me,de nam kum?
spava,de kuma?.......

bas je cute... 8) :wink:
Ovaj slucaj nije bas kao ti vasi... :wink:
 
Master_Chief:
miss:
Tinar:
Meni je bash to slatko!!!! :) Imam druga iz odeljenja, koji mi stalno pricha da me voli i kako sam ja njegova zena, i stalno me spenkuje i ja se samo cepam na to!!! Stvarno me ne zanima da li mu se svidjam ili ne, ja sam super sa njim!!!! 8)
isto i ja,jednog druga zovem ljubavi,i on mene,i tako smo jedno drugom memorisani u fon i jos imamo i kumu i kuma,i onda kad se vidimo to izgleda odprilike:
de si ljubavi?
evo me,de nam kum?
spava,de kuma?.......

bas je cute... 8) :wink:
Ovaj slucaj nije bas kao ti vasi... :wink:
Naravno da nije. U njegovom sluchaju, jedna strana je iznervirana. Ja sam to dodala radi konverzacije, nishta vishe!! :(
 
Master_Chief:
miss:
Tinar:
Meni je bash to slatko!!!! :) Imam druga iz odeljenja, koji mi stalno pricha da me voli i kako sam ja njegova zena, i stalno me spenkuje i ja se samo cepam na to!!! Stvarno me ne zanima da li mu se svidjam ili ne, ja sam super sa njim!!!! 8)
isto i ja,jednog druga zovem ljubavi,i on mene,i tako smo jedno drugom memorisani u fon i jos imamo i kumu i kuma,i onda kad se vidimo to izgleda odprilike:
de si ljubavi?
evo me,de nam kum?
spava,de kuma?.......

bas je cute... 8) :wink:
Ovaj slucaj nije bas kao ti vasi... :wink:
Uff, imam jednu takvu drugaricu kja me stalno obraca sa 'muze'.
E sad, strasno me nervira kad pricam s nekom devojkom i ona se tu stvori, uhvati za ruku i pocne bez veze da lupa.
Da smo neki drugovi pa ajde. Zadnje vreme se strasno nervira, ali ima i zato leka :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top