Ivana Jordan

levrone:
Oath, zajebi taj ledeni sever, Ivana bi pre našla sebe na Mediteranu. Da uživamo na vrelini pod suncem, u dobrom vinu i muzici Juga. Slušao sam je kako je obradila onu špansku "hijo de la luna", da , špansku, ne norvešku!!! :D
Možda možemo da se pogodimo? Ako mi nabaciš Gocu Tržan, možda ti i prepustim Ivanu. ;)

Ti stvarno hoces dvoboj koliko ja vidim.
Neces ti uzivati pod toplim suncem Mediterana i u dobrom vinu sa Ivanom sa obzirom na njenu pigmentaciju koze, bas i ne podnosi Sunce (sve sam se raspitao).
A pogotovo ja necu da budem iza vas u nekom grmu i da sviram tuzne tonove o izgubljenoj ljubavi.
Uostalom, Skandinavsko-Finsku nacionalnu muziku je malo teze svariti zbog samih jezika, ali posto je MOJA Ivanica toliko pametna lako je njoj da sve to savlada.

Nema pogadjanja Levrone. Evo ti Goca Trzan uzduz i popreko, ako neces, poziv na dvoboj stoji. 8)
 
Kiss_me:
Ja OBOZAVAM Gocu Trzan!
Devojka ima stil i karakter, a i muzika joj je u glavnom dobra.....

I posle 6 meseci druzenja, i posle vise od 100 sati mog sviranja na tvoje uvce i dalje nisi shvatila sta je kvalitetna muzika, nego mi sada nabijas noz u ledja time sto obozavas G.T.???????
Nema ona ni stil ni karakter, a i njena posvecenost muzici je ravna nuli.
 
Dont_Break_The_Oath:
Ti stvarno hoces dvoboj koliko ja vidim.
Neces ti uzivati pod toplim suncem Mediterana i u dobrom vinu sa Ivanom sa obzirom na njenu pigmentaciju koze, bas i ne podnosi Sunce (sve sam se raspitao).
A pogotovo ja necu da budem iza vas u nekom grmu i da sviram tuzne tonove o izgubljenoj ljubavi.
Uostalom, Skandinavsko-Finsku nacionalnu muziku je malo teze svariti zbog samih jezika, ali posto je MOJA Ivanica toliko pametna lako je njoj da sve to savlada.

Nema pogadjanja Levrone. Evo ti Goca Trzan uzduz i popreko, ako neces, poziv na dvoboj stoji. 8)

Ma, zavoleće sunce, kakva bre Skandinavija. Znaš šta, mog'o bi da mi poćeraš jednu plavu bledunjavu Skandinavku, pošto se jedan moj ortak iz Srbije loži na takve. Baš bi bilo lepo da mu je poklonim za Novu godinu. :D
 
Dont_Break_The_Oath:
I posle 6 meseci druzenja, i posle vise od 100 sati mog sviranja na tvoje uvce i dalje nisi shvatila sta je kvalitetna muzika, nego mi sada nabijas noz u ledja time sto obozavas G.T.???????
Nema ona ni stil ni karakter, a i njena posvecenost muzici je ravna nuli.


iako ne slusam gocu,mislim da o kvalitetu njene muzike,ipak ti ne mozes da sudis...
 
Dont_Break_The_Oath:
I posle 6 meseci druzenja, i posle vise od 100 sati mog sviranja na tvoje uvce i dalje nisi shvatila sta je kvalitetna muzika, nego mi sada nabijas noz u ledja time sto obozavas G.T.???????
Nema ona ni stil ni karakter, a i njena posvecenost muzici je ravna nuli.


Bravo... slazem se sa ovom izjavom i u potpunosti je podrzavam... Njen pristup tome sto radi je prilicno smesan, ocigledno je da to radi zbog novca i niceg drugog.
 
levrone:
Ma, zavoleće sunce, kakva bre Skandinavija. Znaš šta, mog'o bi da mi poćeraš jednu plavu bledunjavu Skandinavku, pošto se jedan moj ortak iz Srbije loži na takve. Baš bi bilo lepo da mu je poklonim za Novu godinu. :D

åååååå, vidi ti njega. Jako su razlicite izmedju sebe. Finkinje su zaista sve plave, ali ubedljivo najhladnije i najcutljivije, svedjanke prilicno agresivne i netolerantne, norvezanke najstabilnije i tacno znaju sta hoce, a dankinje previse formalne, islandjanke previse daleko.
Mada moram da ti kazem da je to zabluda o plavim skandinavskim devojkama. Nema njih toliko mnogo koliko se misli.

Jedna je Ivana Jordan.....:-) 8)
 
Dont_Break_The_Oath:
Mogu i smem da sudim o muzici Goce Trzan samim tim sto jesam muzicar koji trazi kvalitete u izuzetno sirokom spektru.

Ipak, sve su to samo subjektivna misljenja, sa nekima od njih se mozemo sloziti ali sa nekima ne. Ma koliko bilo subjektivno to sto tvrdis, dosta je prihvatljivije od tvrdnje da to sto radi vredi necemu.
 
Tako je Nikodime, meni nisu jasni oni zvuci koje promovise G.T. i slicni njoj, a jos mi je odvratnije kada takve pojave vidim kako se uplicu u druge stvari kao u politiku, socijalna pitanja.
Ako nisu u stanju da iznesu kroz muziku ono sto zaista misle o svemu, ne trebaju ni da se bave njome.
G.T. servira ljubavne pesmice pitkog karektera, a vamo urlice na sav glas o necemu sasvim desetom. A sto lepo ne kaze kroz pesme sta zapravo hoce.

I tu je Ivana Jordan u prednosti, jer ona svoje emocije, snove, htenja, sve, sve to prenosi kroz pesme ne praveci se pametna po strani kako je ona neka vrsta mesije.

Ma toliko mi je slatka,.......a ja se svaki put rasentimentalisem kada dodjem na ovu temu......
Evo drzim je u ruci, bele boje je i poznajem svaki njen deo, znam kako i dise, ali na zalost to je samo Fender Stratocaster, a tako lici na Nju.
 
1669-1-1.jpg


The Oath: "I swear Christijan, i will be your bride, and i say yes, i will marry you."
she told me that........dreams never ends..........
 
Dont_Break_The_Oath :
Tako je Nikodime, meni nisu jasni oni zvuci koje promovise G.T. i slicni njoj, a jos mi je odvratnije kada takve pojave vidim kako se uplicu u druge stvari kao u politiku, socijalna pitanja.

„U borbi se najzad ujedinise proleteri.“ :)

Verovatno je to pokusaj da se pokaze izvesna kolicina intelekta i svestranosti. To naravno polazi za rukom onima koji i jesu deo intelektualne elite, ali ona to nije i njeni pokusaji su smesni i vrlo neumesni.

Dont_Break_The_Oath :
Ako nisu u stanju da iznesu kroz muziku ono sto zaista misle o svemu, ne trebaju ni da se bave njome.


Bravo za ovu izjavu, cstitam... ;) Muzika i jeste neposredan nacin komunikacije, dakle emocije... a toga nema u njenim „pesmama“ (ili kako god se zvalo to sto radi). Valjda zbog toga i uzivamo u istoj...

Dont_Break_The_Oath :
A sto lepo ne kaze kroz pesme sta zapravo hoce.

Obzirom da gura nos u politiku verovatno bi zvucala kao Rage Against The Machine, tj. Zack De La Rocha. Zamisli to... ;)


Dont_Break_The_Oath :
Ma toliko mi je slatka,.......a ja se svaki put rasentimentalisem kada dodjem na ovu temu......
Evo drzim je u ruci, bele boje je i poznajem svaki njen deo, znam kako i dise, ali na zalost to je samo Fender Stratocaster, a tako lici na Nju.

Ne zanosi se previse, to je ipak gitara. Ako nastavis tako... mogao bi opraviti belaja na gitari, ni krivoj ni duznoj... elektricnoj. ;)
 
E..Oath vidim da si do usiju zaljubljen.....Dopalo mi se ono poredjenje sa Fenderom......
Mislim da je obo "tvoja" strofa.....

If the sun refused to shine,
I would still be loving you.
When mountains crumble to the sea,
There will still be you and me.

Ma siguran sam da ces je osvojiti!
 
Iron man:
E..Oath vidim da si do usiju zaljubljen.....Dopalo mi se ono poredjenje sa Fenderom......
Mislim da je obo "tvoja" strofa.....

If the sun refused to shine,
I would still be loving you.
When mountains crumble to the sea,
There will still be you and me.

Ma siguran sam da ces je osvojiti!

Hvala ti na ovome. Samo sto....nisam zaljubljen, a bilo bi lepo.

Sto se tice poredjenja, ja sam jasan: gitara i jeste pravljena po uzoru na zensko telo.
A tek kada bi je poredio sa ovom mojom lepoticom iz avatara....Gibson Flying Voodoo = Her Body.
 

Back
Top