Telo ili karakter ?

Fizionomija ili psihologija?

  • Vazno mi je da ima dobru sisu,bulju,misice,moze da bude glup/glupa kolko hoce.

  • Vazno mi je da ima dobru psihu,cvrst karakter i da mogu da pricam s njom/njim.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Crazy-Wolf

Ističe se
Poruka
2.397
Pa....ima tema "Gradja ili lice",sta vam je vaznije tu,dal ima lepu facu,ili dobru gradju...ali,tu je fokus skroz na telo (sa sve facom mislim :lol:)...pa rekoh,da otvorim ovo. :)

sta vam je vaznije kod osobe koju volite,ili s kojom se zabavljate?

Da ima dobro telo,znaci da je dobra riba ili dobar frajer,a mogu da budu glupi i blentavi ko tuki...
ili
Da je osoba pametna,intaligentna,da poseduje odredjene vrline (ili mane),da ima dobar karakter,dusu sta li vec...

Da li vise gledate to fizicki,ili ovako...psihicki,krakter osobe? :)
 
Prilozite onda svoj glas..... al budite iskreni ovde. :mrgreen: :)

meni je vazno da mogu da pricam stom osobom,znaci da je intaligentna (ali ne previse,inace bi ja zaostajao :lol:) i da ima cvrst karakter... ne obazirem se mnogo na fizicki izgled...ali ipak,ne mora da bude lepa,al da nije ruzna. :neutral::)
 
Karakter je sustina.
Ali, kao i uvek, ne moze se bez tela.

Mada meni je karakter bitniji. Doduse svako bi obradio glupu a lepu, ali ne na duze staze...

Recimo ja volim kad je devojka ironicna, shvata salu, pametna i naravno perverzna :zper:
 
Pa....ima tema "Gradja ili lice",sta vam je vaznije tu,dal ima lepu facu,ili dobru gradju...ali,tu je fokus skroz na telo (sa sve facom mislim :lol:)...pa rekoh,da otvorim ovo. :)

sta vam je vaznije kod osobe koju volite,ili s kojom se zabavljate?

Da ima dobro telo,znaci da je dobra riba ili dobar frajer,a mogu da budu glupi i blentavi ko tuki...
ili
Da je osoba pametna,intaligentna,da poseduje odredjene vrline (ili mane),da ima dobar karakter,dusu sta li vec...

Da li vise gledate to fizicki,ili ovako...psihicki,krakter osobe? :)

Jeb.e se meni za karatkter....
 
Pa....ima tema "Gradja ili lice",sta vam je vaznije tu,dal ima lepu facu,ili dobru gradju...ali,tu je fokus skroz na telo (sa sve facom mislim :lol:)...pa rekoh,da otvorim ovo. :)

sta vam je vaznije kod osobe koju volite,ili s kojom se zabavljate?

Da ima dobro telo,znaci da je dobra riba ili dobar frajer,a mogu da budu glupi i blentavi ko tuki...
ili
Da je osoba pametna,intaligentna,da poseduje odredjene vrline (ili mane),da ima dobar karakter,dusu sta li vec...

Da li vise gledate to fizicki,ili ovako...psihicki,krakter osobe? :)

Izgled mi je bitniji.
 

Back
Top