Kosarka BiH-FYRM

kobe_bryant_srbin2.jpg


jedan od retkih koji mozda zadovoljava za dres orlova...kad je dzordan vec u penziji
 
Никада нисам добио никакву похвалу. Радим ту ко црнац. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:


@ Тема:

Неким кошаркашким репрезентацијама (попут фењераша Македонаца и Бихаћа) ни Коби ни ЛеБрон не би помогли да победе икога (џаба им Мекејлебовски или овај други).
 
Никада нисам добио никакву похвалу. Радим ту ко црнац. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:


@ Тема:

Неким кошаркашким репрезентацијама (попут фењераша Македонаца и Бихаћа) ни Коби ни ЛеБрон не би помогли да победе икога (џаба им Мекејлебовски или овај други).

Makedonija ce se kvalifikovati za EP u Litvaniji 2011 pa ti sad vidi ko je fenjeras, a moze da igra samo jedan Amerikanac,znaci samo jedan.
 
Овај у плавом, баш пљунути бошњак :hahaha::hahaha::hahaha:

Meni jedna cura iz Lukavice (prestavlja se ko SARAJKA) kaza vidis mi smo Bosnjaci svi potomci turskih aga i begova a ja joj odgovaram vidis Mersija ( tako se zvala) moja je baka srpkinja is Republike Srpske i ona kaze nesto drugo o vama ......nestade cura sta li sam zgresio .:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:
 
Poslednja izmena:
Meni jedna cura iz Lukavice (prestavlja se ko SARAJKA) kaza vidis mi smo Bosnjaci svi potomci turskih aga i begova a joj odgovaram vidis Mersija ( tako se zvala) moja je baka srpkinja is Republike Srpske i ona kaze nesto drugo o vama ......nestade cura sta li sam zgresio .:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:

Таман посла ... ПА зна се ко су бошњаци ... измишљен народ ... то су све СРБИ који су под мачем морали да приме ислам ... штета, али је тако ... а сада паламуде нешто као бошњаци ..
 
Ma degeni misle da ako su crnci da su automatski Kobi Brajent i Lebron Dzejms

Gledam nasu reprezentaciju i pocinjem da verujem da moze da se ponovi opet 2002 i Indijanopolis :D

Боље се не надај превише, јер је ова Америчка Бе екипа, одувала са пола гаса све противнике. Једноставно су на свим позицијама бољи.

Сребро је макс, ако победимо Шпанију.
 

Back
Top