Esherihija, kondom i klistiranje!

Sladjan(a)

Početnik
Poruka
13
Jednom prilikom sam zakacio esherihiju, od tad uvek koristim kondom iako vise volim bez njega.
Nisam bas iskusan. Pomozite.
Sta je preventiva u ovom slucaju?
I kako da bude 'chisto'? Volm lizanje. Negde sam procitao da je najbolje sa toplom vodom isprati 'unutrasnjost'?
Sta protiv neprijatnih mirisa?

Nadam se da me necete ignorisati. Nemam koga drugog da pitam.

Pozdrav
 
Sladjan(a):
BodoniuS:
Sladjan(a):
Za one koji nisu shvatili, ja sam bi.
Ustvari... Kako nazvati...
Nisam homo, volim samo sa devojkom, ali i u guzu :!:

Ako волиш само девојке онда ниси би.

Znam da nisam bi - ne pale me muskarci, ali koja je razlika izmedju muske i zenske guze? :roll:
Kako nazvati moj slucaj? :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Sladjan(a):
BodoniuS:
Sladjan(a):
Za one koji nisu shvatili, ja sam bi.
Ustvari... Kako nazvati...
Nisam homo, volim samo sa devojkom, ali i u guzu :!:

Ako волиш само девојке онда ниси би.

Znam da nisam bi - ne pale me muskarci, ali koja je razlika izmedju muske i zenske guze? :roll:
Kako nazvati moj slucaj? :D

mozda aktivni bi
 
goodday:
E.coli zivi u debelom crevu i tu nije patogena...medjutim kada dospe do urinarnog trakta napravi njesra...a to ne zelimo...zar ne???
tako da-kondom-kondom-kondom....a ako ti se ne svidja...onda pochni da ti se svidja :wink:

Da, znam za E.coli, ali se nadam da ne mora uvek da vreba u debelom crevu, mozda i ne mora da je bude tamo uopste :roll:

Evo priznajem i izvinjavam se svim homoseksualcima, zbog kojih sam stavio (a) da bi izgledalo kao Sladjana - da bi ih privuklo...
Da mislite da sam bi ili homo, da sam pasivan ili sta vec :oops:
Ok, stidim se sto sam tako postupio, ali jos uvek ocekujem odgovore > zato tastere u ruke :wink:
 
Sladjan(a):
goodday:
E.coli zivi u debelom crevu i tu nije patogena...medjutim kada dospe do urinarnog trakta napravi njesra...a to ne zelimo...zar ne???
tako da-kondom-kondom-kondom....a ako ti se ne svidja...onda pochni da ti se svidja :wink:

Da, znam za E.coli, ali se nadam da ne mora uvek da vreba u debelom crevu, mozda i ne mora da je bude tamo uopste :roll: :arrow: MORA :!: ONA JE TAMO NORMALNI STANOVNIK...

Evo priznajem i izvinjavam se svim homoseksualcima, zbog kojih sam stavio (a) da bi izgledalo kao Sladjana - da bi ih privuklo... :arrow: MISLIM DA HOMOSEKSUALCE NE ZANIMAJU DEVOJKE,TAKO DA SI DZABE STAVIO"A"
Da mislite da sam bi ili homo, da sam pasivan ili sta vec :oops:
Ok, stidim se sto sam tako postupio, ali jos uvek ocekujem odgovore > zato tastere u ruke :wink:[/quote
:arrow: AKO SI MUSKO PA HOCES DA YEBES NEKOG U GOOZU A NECES DA STAVIS KONDOM,BITNO JE DA NA GLAVICU NEMAS NIKAKVU RANICU DA BI TI BAKTERIJE IZ ANALNOG OTVORA PRESLE U URETRU...I DALJE SE SIRILE...
:arrow: ISTO VAZI I AKO SI ZENSKO...SAMO STO BI TO TREBAO DA BUDE PROBLEM TOG DECKA SA KOJIM SI...
NADAM SE DA SAM BILA JASNA...
 
letos sam zaradio eshirihiju i ispale su mi oci...pio sam antibiotike mesec dana i resio se bede. posto volim da k*aram u prdu, naravno brez kondoma, moja devojka se redovno klistira tako da je do j*..analni je zakon!
ps. ako zaradis eshirihiju, uvek optuzuj devojku da je ona kriva... 8)
 
zavodljiva1976:
Sladjan(a):
Da, znam za E.coli, ali se nadam da ne mora uvek da vreba u debelom crevu, mozda i ne mora da je bude tamo uopste :roll: :arrow: MORA :!: ONA JE TAMO NORMALNI STANOVNIK... Rece zavodljiva1976, i bi tako! A neko objasnjenje ili link? Sto bih ti inace poverovao? Mada si dovoljno ubedljiva...

Evo priznajem i izvinjavam se svim homoseksualcima, zbog kojih sam stavio (a) da bi izgledalo kao Sladjana - da bi ih privuklo... :arrow: MISLIM DA HOMOSEKSUALCE NE ZANIMAJU DEVOJKE,TAKO DA SI DZABE STAVIO"A" Ne razumes ili me zaebavas?
Da mislite da sam bi ili homo, da sam pasivan ili sta vec :oops:
Ok, stidim se sto sam tako postupio, ali jos uvek ocekujem odgovore > zato tastere u ruke :wink:[/quote
:arrow: AKO SI MUSKO Da li primecujes da pricam u muskom rodu? PA HOCES DA YEBES NEKOG U GOOZU A NECES DA STAVIS KONDOM,BITNO JE DA NA GLAVICU NEMAS NIKAKVU RANICU DA BI TI BAKTERIJE IZ ANALNOG OTVORA PRESLE U URETRU Mislis u krvotok? ...I DALJE SE SIRILE...
:arrow: ISTO VAZI I AKO SI ZENSKO Ja sam hetero - musko, zar ne shvatas??? ...SAMO STO BI TO TREBAO DA BUDE PROBLEM TOG DECKA SA KOJIM SI... Nemam decka, vec devojku ;)
NADAM SE DA SAM BILA JASNA... Ja tebe razumem. Zao mi je sto ti nemas mogucnosti da mene razumes :(

Nemoj dozvoliti da te ovo uvredi, nije mi to namera, samo mi delujes kao dezurna pametnica. Probaj da razmislis malo o svojim delima na forumu, sta radis i da li to ima neki smisao ;)

POZDRAV od SLADJANA
 
Sladjan(a):
zavodljiva1976:
Sladjan(a):
Da, znam za E.coli, ali se nadam da ne mora uvek da vreba u debelom crevu, mozda i ne mora da je bude tamo uopste :roll: :arrow: MORA :!: ONA JE TAMO NORMALNI STANOVNIK... Rece zavodljiva1976, i bi tako! A neko objasnjenje ili link? Sto bih ti inace poverovao? Mada si dovoljno ubedljiva...

Evo priznajem i izvinjavam se svim homoseksualcima, zbog kojih sam stavio (a) da bi izgledalo kao Sladjana - da bi ih privuklo... :arrow: MISLIM DA HOMOSEKSUALCE NE ZANIMAJU DEVOJKE,TAKO DA SI DZABE STAVIO"A" Ne razumes ili me zaebavas?
Da mislite da sam bi ili homo, da sam pasivan ili sta vec :oops:
Ok, stidim se sto sam tako postupio, ali jos uvek ocekujem odgovore > zato tastere u ruke :wink:[/quote
:arrow: AKO SI MUSKO Da li primecujes da pricam u muskom rodu? PA HOCES DA YEBES NEKOG U GOOZU A NECES DA STAVIS KONDOM,BITNO JE DA NA GLAVICU NEMAS NIKAKVU RANICU DA BI TI BAKTERIJE IZ ANALNOG OTVORA PRESLE U URETRU Mislis u krvotok? ...I DALJE SE SIRILE...
:arrow: ISTO VAZI I AKO SI ZENSKO Ja sam hetero - musko, zar ne shvatas??? ...SAMO STO BI TO TREBAO DA BUDE PROBLEM TOG DECKA SA KOJIM SI... Nemam decka, vec devojku ;)
NADAM SE DA SAM BILA JASNA... Ja tebe razumem. Zao mi je sto ti nemas mogucnosti da mene razumes :(

Nemoj dozvoliti da te ovo uvredi, nije mi to namera, samo mi delujes kao dezurna pametnica. Probaj da razmislis malo o svojim delima na forumu, sta radis i da li to ima neki smisao ;)

POZDRAV od SLADJANA
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Sladjan(a):
zavodljiva1976:
Sladjan(a):
Da, znam za E.coli, ali se nadam da ne mora uvek da vreba u debelom crevu, mozda i ne mora da je bude tamo uopste :roll: :arrow: MORA :!: ONA JE TAMO NORMALNI STANOVNIK... Rece zavodljiva1976, i bi tako! A neko objasnjenje ili link? Sto bih ti inace poverovao? Mada si dovoljno ubedljiva...A STO BIH JA TEBE UBEDJIVALA :?: :!: REKOH TI ONO STO ZNAM...NEMAM LINK,DOKTORKA MI JE OBJASNJAVALA,A I CITALA SAM U RAZNIM LITERATURAMA..

Evo priznajem i izvinjavam se svim homoseksualcima, zbog kojih sam stavio (a) da bi izgledalo kao Sladjana - da bi ih privuklo... :arrow: MISLIM DA HOMOSEKSUALCE NE ZANIMAJU DEVOJKE,TAKO DA SI DZABE STAVIO"A" Ne razumes ili me zaebavas?
Da mislite da sam bi ili homo, da sam pasivan ili sta vec :oops:
Ok, stidim se sto sam tako postupio, ali jos uvek ocekujem odgovore > zato tastere u ruke :wink:[/quote
:arrow: AKO SI MUSKO Da li primecujes da pricam u muskom rodu? PA HOCES DA YEBES NEKOG U GOOZU A NECES DA STAVIS KONDOM,BITNO JE DA NA GLAVICU NEMAS NIKAKVU RANICU DA BI TI BAKTERIJE IZ ANALNOG OTVORA PRESLE U URETRU Mislis u krvotok? ...I DALJE SE SIRILE...A OVIM SI POKAZAO DA SI TI "PAMETAN"..,TO SAM I NAPISALJA..IZ URETRE IDU DALJE I SIRE SE... AKO SE NE LECE NA VREME... :roll:
:arrow: ISTO VAZI I AKO SI ZENSKO Ja sam hetero - musko, zar ne shvatas??? :roll: MA BAS ME BRIGA STA SI...TO JE TVOJ PROBLEM...SAMO STO BI TO TREBAO DA BUDE PROBLEM TOG DECKA SA KOJIM SI... Nemam decka, vec devojku ;)
NADAM SE DA SAM BILA JASNA... Ja tebe razumem. Zao mi je sto ti nemas mogucnosti da mene razumes :(
STA DA TE RAZUMEM :?: DA SI MUSKO I DA IMAS DEVOJKU KOJU HOCES DA EBES U GOOZU I BOJIS SE E.COLI :?: VIDIS DA SAM RAZUMELA...

Nemoj dozvoliti da te ovo uvredi, nije mi to namera, samo mi delujes kao dezurna pametnica. Probaj da razmislis malo o svojim delima na forumu, sta radis i da li to ima neki smisao ;)
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
NISAM DEZURNA PAMETNICA,REKLA SAM ONO STO SAM MISLILA..TI SI TRAZIO MISLJENJE ZAR NE :?: :!:
PROSVETLI ME,MOLIM TE STA JA TO RADIM NA NETU STO NIJE U REDU...I STO NEMA NIKAKVOG SMISLA... :roll:
POZDRAV od SLADJANA
 
Sladjan(a):
zavodljiva1976:
Sladjan(a):
Da, znam za E.coli, ali se nadam da ne mora uvek da vreba u debelom crevu, mozda i ne mora da je bude tamo uopste :roll: :arrow: MORA :!: ONA JE TAMO NORMALNI STANOVNIK... Rece zavodljiva1976, i bi tako! A neko objasnjenje ili link? Sto bih ti inace poverovao? Mada si dovoljno ubedljiva...

Evo priznajem i izvinjavam se svim homoseksualcima, zbog kojih sam stavio (a) da bi izgledalo kao Sladjana - da bi ih privuklo... :arrow: MISLIM DA HOMOSEKSUALCE NE ZANIMAJU DEVOJKE,TAKO DA SI DZABE STAVIO"A" Ne razumes ili me zaebavas?
Da mislite da sam bi ili homo, da sam pasivan ili sta vec :oops:
Ok, stidim se sto sam tako postupio, ali jos uvek ocekujem odgovore > zato tastere u ruke :wink:[/quote
:arrow: AKO SI MUSKO Da li primecujes da pricam u muskom rodu? PA HOCES DA YEBES NEKOG U GOOZU A NECES DA STAVIS KONDOM,BITNO JE DA NA GLAVICU NEMAS NIKAKVU RANICU DA BI TI BAKTERIJE IZ ANALNOG OTVORA PRESLE U URETRU Mislis u krvotok? ...I DALJE SE SIRILE...
:arrow: ISTO VAZI I AKO SI ZENSKO Ja sam hetero - musko, zar ne shvatas??? ...SAMO STO BI TO TREBAO DA BUDE PROBLEM TOG DECKA SA KOJIM SI... Nemam decka, vec devojku ;)
NADAM SE DA SAM BILA JASNA... Ja tebe razumem. Zao mi je sto ti nemas mogucnosti da mene razumes :(

Nemoj dozvoliti da te ovo uvredi, nije mi to namera, samo mi delujes kao dezurna pametnica. Probaj da razmislis malo o svojim delima na forumu, sta radis i da li to ima neki smisao ;)

POZDRAV od SLADJANA
Ti si covece potpuno neinformisan.
Mozes da klistiras devojku koliko hoces e.coli ce uvek biti u crevima, tu mora i treba da bude, zato se i zove normalna crevna flora.
Jednostavno analni seks moras da praktikujes sa kondomom, uostalom tako ne stitis samo sebe nego i svoju devojku, jer ukoliko ne koristis kondom e.coli joj mozes preneti u vaginu sto se jos teze leci.Iz anusa bakterije prelaze u uretru pa u mokracnu besiku a ako bas zaglavis dobru infekciju mozes imati i manifestaciju infekcije bubrega(da ne koristim nazive koji bi te zbunili)a to je tek i bolno i nezgodno.
Nema tu volim ne volim, ili navuci kondom ili batali analni seks.
 
dr:
Sladjan(a):
zavodljiva1976:
Sladjan(a):
Da, znam za E.coli, ali se nadam da ne mora uvek da vreba u debelom crevu, mozda i ne mora da je bude tamo uopste :roll: :arrow: MORA :!: ONA JE TAMO NORMALNI STANOVNIK... Rece zavodljiva1976, i bi tako! A neko objasnjenje ili link? Sto bih ti inace poverovao? Mada si dovoljno ubedljiva...

Evo priznajem i izvinjavam se svim homoseksualcima, zbog kojih sam stavio (a) da bi izgledalo kao Sladjana - da bi ih privuklo... :arrow: MISLIM DA HOMOSEKSUALCE NE ZANIMAJU DEVOJKE,TAKO DA SI DZABE STAVIO"A" Ne razumes ili me zaebavas?
Da mislite da sam bi ili homo, da sam pasivan ili sta vec :oops:
Ok, stidim se sto sam tako postupio, ali jos uvek ocekujem odgovore > zato tastere u ruke :wink:[/quote
:arrow: AKO SI MUSKO Da li primecujes da pricam u muskom rodu? PA HOCES DA YEBES NEKOG U GOOZU A NECES DA STAVIS KONDOM,BITNO JE DA NA GLAVICU NEMAS NIKAKVU RANICU DA BI TI BAKTERIJE IZ ANALNOG OTVORA PRESLE U URETRU Mislis u krvotok? ...I DALJE SE SIRILE...
:arrow: ISTO VAZI I AKO SI ZENSKO Ja sam hetero - musko, zar ne shvatas??? ...SAMO STO BI TO TREBAO DA BUDE PROBLEM TOG DECKA SA KOJIM SI... Nemam decka, vec devojku ;)
NADAM SE DA SAM BILA JASNA... Ja tebe razumem. Zao mi je sto ti nemas mogucnosti da mene razumes :(

Nemoj dozvoliti da te ovo uvredi, nije mi to namera, samo mi delujes kao dezurna pametnica. Probaj da razmislis malo o svojim delima na forumu, sta radis i da li to ima neki smisao ;)

POZDRAV od SLADJANA
Ti si covece potpuno neinformisan.
Mozes da klistiras devojku koliko hoces e.coli ce uvek biti u crevima, tu mora i treba da bude, zato se i zove normalna crevna flora.
Jednostavno analni seks moras da praktikujes sa kondomom, uostalom tako ne stitis samo sebe nego i svoju devojku, jer ukoliko ne koristis kondom e.coli joj mozes preneti u vaginu sto se jos teze leci.Iz anusa bakterije prelaze u uretru pa u mokracnu besiku a ako bas zaglavis dobru infekciju mozes imati i manifestaciju infekcije bubrega(da ne koristim nazive koji bi te zbunili)a to je tek i bolno i nezgodno.
Nema tu volim ne volim, ili navuci kondom ili batali analni seks.
:roll: Bitno mu je da vodi racuna sta ko radi na forumu i da li to ima nekog smisla..nego da nesto procita i informise se... :twisted:
 

Back
Top