Porodicni albumi!

jeste li videli?

  • jesam

  • nesam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja sam sinoc ih nasao i video slike i nije sto su moji ali keva i cale su mi bili vrh,deda je isto je bio smekerica kad je bio mlad i drugi moj deda je bio lep,cela calova familija je bila super i ja sebe smatram za izroda. Svi u porodici lepi,jedini ja ruzan. :eek: Bas me izbedacilo! Kako od onakvih ljudi je moglo da nastane ovo sto sam ja? Bombardovanje 99? Radijacija? Mada bio sam lep do srednje,onda sam poruznio nacisto! :(
 
Ja sam sinoc ih nasao i video slike i nije sto su moji ali keva i cale su mi bili vrh,deda je isto je bio smekerica kad je bio mlad i drugi moj deda je bio lep,cela calova familija je bila super i ja sebe smatram za izroda. Svi u porodici lepi,jedini ja ruzan. :eek: Bas me izbedacilo! Kako od onakvih ljudi je moglo da nastane ovo sto sam ja? Bombardovanje 99? Radijacija? Mada bio sam lep do srednje,onda sam poruznio nacisto! :(

De....de....dođi mami...
Inače meni su svi normalne visine...samo ja metar i pola žileta.....:neutral:
 
De....de....dođi mami...
Inače meni su svi normalne visine...samo ja metar i pola žileta.....:neutral:
podoji me mamice sa tim velikim sikama. ocu sise.:sad2:
Realno sve mladje generacije su retardirane samo mozemo da im zavidimo na obrazu pa je dovoljno..inace vise se ne prave kvalitetne stvari..kvare se pre isteka garancije..ko ima prastare cuva jer zna kolko vrede

Pa to se da objasniti. Zbog napredka medicine osobe koje su vrljave i koje bi trebalo da umru prezivljavaju,ukrstaju se sa drugim ljudima koji su prosli prirodnu selekciju i ljudska rasa se degradira i propada jer se sire geni slabih.
 
I tad dolazi do mutacije gena i radjaju se imbecili.
Sto doduse nije bas toliko cudno, imbecili prave imbecile, to je ocekivano.
A nije me spopo, nisam imbecil :o

incesti su retki,a 60% ljudske populacije bi bilo mrtvo da nema medicine. Ja i ti cemo ziveti plafon 70 godina,dok ce moj deda doziveti 100. Svi danasnji starci su neunistivi i dozive debele godine,ja cu da pandrknem pre 50,a to nikakve veze nema sa incestom vec sa mojim calom koji je pokupio losu genetiku sa babine strane. On je sve pokupio sto nevalja i on bi riknuo da nema medicine,ja bi vec 10000 puta pandrkno da nema bolnica!
 
Kad god kukam zbog svoje gradje... jake butine i malo shira ramena... Mama izvadi porodichni album i pokaze mi da je to genetika i da su i baba i prababa i chukunbaba isto tako izgledale. :)

Inache,licem ne lichim na nikoga. :D
 
da,nasla sam,bas pre jedno mozda mesec dana,moja sestra od tetke i ja samo rovarile po tim albumima......(inace sve slike koje sam tad gledala su slike predaka sa caletove strane) bilo mi je zanimljivo da slusam price o njima,svako(skoro) ima neku zanimljivu pricu,onda sam gledala ko na koga lici,ali nikako ne mogu da nedjem nekoga na koga ja jako licim :( od svih imam nesto...
 
Postoji od hiljadu devesto dvaeste

@Verovatnoca
A meni svi mali, sem para dede Jove, koji je bio krsina, e na njega sam, al ja bi da sam malo vise na njega, jos cm, dva,tri.
Kako neki ljudi imaju sreće kad je genetika u pitanju...:confused:

podoji me mamice sa tim velikim sikama. ocu sise.:sad2:


Pa to se da objasniti. Zbog napredka medicine osobe koje su vrljave i koje bi trebalo da umru prezivljavaju,ukrstaju se sa drugim ljudima koji su prosli prirodnu selekciju i ljudska rasa se degradira i propada jer se sire geni slabih.

Sredićemo, sredićemo..xD
 
Pa...gledao sam albume i mogu da kazem da su vecinom ruzni...zapravo, jedine lepe osobe iz moje familije smo moja majka, sestra, otac i ja...realno... :P
A po uspesnosti? Phmmm...:think:
Pa oni su uspesniji mnogo...:neutral:
 

Back
Top