Hitman 1 na XP

DabaMAN:
Ako budete opet pričali o "daemon tools-u", zaključaću temu... :?
Nisam znao da je to zabranjeno :roll:
Proxima:ako je disk regularno narezan mora da moze (pitaj lika od koga si uzeo disk) a ako je u iso (kao kod mene) otvori ga sa,recimo,winrar-om,nadji exe fajl i klikom na njega bi trebalo da se igra instalira.Posle toga koristi pomenuti program da bi komp mogao da cita disk...
Nadam se da sam ti pomogao...
 
cages:
Nisam znao da je to zabranjeno :roll:
Ma nije zabranjeno, samo dečko je nabavio od ko zna koga, ko zna kakvu piratsku igru ("regularno narezanu") i sad je ne zna instalirati. Sledeće što će pitati, jeste kako crackovati igru ili sl. ...
Pa dobro, pričajte, ko što kažeš, nije zabranjeno...
 
DabaMAN:
cages:
Nisam znao da je to zabranjeno :roll:
Ma nije zabranjeno, samo dečko je nabavio od ko zna koga, ko zna kakvu piratsku igru ("regularno narezanu") i sad je ne zna instalirati. Sledeće što će pitati, jeste kako crackovati igru ili sl. ...
Pa dobro, pričajte, ko što kažeš, nije zabranjeno...
Kada bi svi sve znali čemu bi služili forumi? A da li svi koji posećuju forume koriste legalne programe? Bez uvrede!
Cages-u hvala na pomoći!
 
proxima centauri:
Kada bi svi sve znali čemu bi služili forumi? A da li svi koji posećuju forume koriste legalne programe? Bez uvrede!
Cages-u hvala na pomoći!
Bez uvrede, ali ljude ovde ne zanimaju tvoji problemi instaliranja piraterije, ovaj forum služi isključivo samo za razgovaranje o video igrama. Ti si prijatelju , kao prvo, promašio forum, jer ovo nema apsolutne veze sa igrama. Tvoj problem je softverski, pa zašto onda nisi pisao na Softveru, samo što sam ubeđen da bi ti tamo Кулиража ili neko drugi davno zaključao temu.
 
Kao što rekoh kada bi svi sve znali čemu bi služili forumi.Možda nije greška u softveru već u hardveru.Ili je možda do lokalnog dilera računarske opreme.Ili .... do bilo kakvog razloga koji nema veze sa video igrama.Svaka čast svima koji koriste isključivo originalne programe. Ja nisam u takvoj mogućnosti iz više razloga kojima nije mesto na ovom forumu( nisam protiv originalnih proizvoda).Uostalom, na temu odgovaraju oni koji hoće a niko nikoga ne sili da se uključuje u razgovor.Ako hoćeš pogledaš o čemu se radi, a ako nećeš preskočiš temu.Samo sam želeo mišljenje nekog ko je imao sličan problem kao ja.Bez uvrede!Za kraj, kakve ovo ima veze sa video igrama, osim prvog posta, nemam pojma.Ali ima nekog ko zna.
 

Back
Top