muskarci i romantika

NastyNensy

Domaćin
Poruka
3.777
Imate pored sebe muskarca koji vam u svemu odgovara, osim sto ponekad nije romantican.
Tu podrazumevam svece, vino, cvece, strasno vodjenje ljubavi u kadi punoj pene.....
Kako nagovestiti da hocete da osvezite zivot nekim romanticnim trenutkom, a da pritom ne pravite spisak i listu zahteva koje mora da obavi. :mrgreen:

Budite mastoviti ;)
 
Imate pored sebe muskarca koji vam u svemu odgovara, osim sto ponekad nije romantican.
Tu podrazumevam svece, vino, cvece, strasno vodjenje ljubavi u kadi punoj pene.....
Kako nagovestiti da hocete da osvezite zivot nekim romanticnim trenutkom, a da pritom ne pravite spisak i listu zahteva koje mora da obavi. :mrgreen:

Budite mastoviti ;)

Romantika je individualna stvar, recimo meni ti klishei svece cvece vino nisu romanticni uopste..mozda je romantican na drugaciji nacin a ti to ne vidis? :think:
 
Imate pored sebe muskarca koji vam u svemu odgovara, osim sto ponekad nije romantican.
Tu podrazumevam svece, vino, cvece, strasno vodjenje ljubavi u kadi punoj pene.....
Kako nagovestiti da hocete da osvezite zivot nekim romanticnim trenutkom, a da pritom ne pravite spisak i listu zahteva koje mora da obavi. :mrgreen:

Budite mastoviti ;)

sama ću da pripalim sveće, kupim cveće i vino, i bacim ga na krevet :zper:
od čekanja nema selameta :zper:
 
Imate pored sebe muskarca koji vam u svemu odgovara, osim sto ponekad nije romantican.
Tu podrazumevam svece, vino, cvece, strasno vodjenje ljubavi u kadi punoj pene.....
Kako nagovestiti da hocete da osvezite zivot nekim romanticnim trenutkom, a da pritom ne pravite spisak i listu zahteva koje mora da obavi. :mrgreen:

Budite mastoviti ;)

strasno vodjenje ljubavi uz svetlost mesecine i kreketanje zaba dok alasi gledaju i bacaju mislim, zabacuju stapove....
ili na stepenicama u ulazu zgrade....
si probala takvu romantiku, mozda on to tako romanticno voli?:think:
 
Tu podrazumevam svece

Budite mastoviti ;)
Da bre, mastovitost je imperativ.
Ja nem svece.Jel moze
farting-flame.jpg

ovo je dobro:per:
liliane_tiger_23_YC18GZO.sized.jpg
 
Ja bi' se okliznula garant u kadi punoj pene, sa sve svećama i tim glupostima.
Ili bismo se zapalili..
Od silne romantike na početku mal' ne dobih upalu pluća..

Nije to za mene.
Meni je romantika da ždrkljamo tekilu pa da se ljubimo na pljusku :D
 
Ja bi' se okliznula garant u kadi punoj pene, sa sve svećama i tim glupostima.
Ili bismo se zapalili..
Od silne romantike na početku mal' ne dobih upalu pluća..

Nije to za mene.
Meni je romantika da ždrkljamo tekilu pa da se ljubimo na pljusku :D

Vec vidim sebe kako rusim svecu, on pocinje da gori, vristi..od romantike samo horor osta :sad2::lol:
 

Back
Top